Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie Na Opiekuna Krismo


Kris

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Krzysztof
Nick:Krismo
Wiek:  23
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi:  w zaleznosci od zmian w pracy 4-8 godzin .
Staż na serwerze:  2 Edycje 
STEAM:  STEAM_1:1:97540218
Znajomość SMX (1-10):  0 Czas zdobyc nowe doświadczenie 
Czy miałeś na innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków):  Nie 
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: Jestem Adminem Cod 2001
Dlaczego akurat Ty(opisz co planujesz zrobić dla dobra serwera): Z racji że nikt nie chce pomóc w rozwoju tego serwera ja bym chciał sprobować swych sił jako opiekun .
Chciałbym pomoc w zbalansowaniu klas oraz zdobyciu większej ilości graczy na serwer . 
Patrząc na to ze druga edycje pod rząd wbijam pierwszy max lvl chyba to wystarczajacy dowód ze dużo spędzam czasu na serwerze :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
2 minuty temu, Goblin Slayer napisał:

Od trzech dni mówisz że masz "wyjebane" na to co się dzieje na serwerze a dziś piszesz podanie na opiekuna z zerową znajomością SMX. A masz chociaż podstawowe pojęcie o programowaniu?

 

Mała uwaga co do kolejnych podań, a takze tego

Żaden z opiekunów na tej sieci nie zajmuje się kwestią techniczną serwerów - nie ma nawet dostępu do serwerów

To ja się wszystkim zajmuje, więc SMX odnosi się bardziej do samych komend, tak jak w przypadku podania na admina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przeciw.

1.Słyszałem ostatnio, że podobno masz już wyj*bane na ten serwer.

2. Brak jakiejkolwiek inicjatywy z twojej strony w propozycjach zmian na serwerze.

3. Brak znajomości SMX, jak chcesz pomóc w zdobywaniu nowych graczy jak coś popsujesz możesz odstraszyć graczy.

4. Nie jesteś zbyt lubiany na serwerze irytujesz bardzo wiele osób swoim ego.

Edytowane przez Mateuszx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od trzech dni mówiłem że raczej będę rezygnował z admina nie że mam wyjebane e serwer to różnica.

Po drugie widać że nie zbyt czytasz forum i śledzisz posty skoro nie widzisz że smx nie będzie mi potrzebny do opiekuna ..

Brak jakiejkolwiek inicjatywy ? Czy ty wgl widzisz co ty piszesz ? Większość rozmów o zmianach klas wychodziły od tego że ja chciałem coś zmienić ich i z kimś o tym gadałem ... 

Nie zbyt lub inny na serwerze ? Nie wypowiadaj się za innych mając za sobą tylko zdanie 3 -4 kolegów to nie cały serwer .. 

Ja przynaniej nie chce żeby serwer został zamknięty co może ekoncu się stać jak nikt nie będzie pomagał Karolowi . Puki co nikt się raczej nie zainteresował czy coś pomóc mu , czy jest jakaś opcja żeby zrobić reklamę lub cokolwiek .. 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podanie natychmiastowo zostanie odrzucone gdy:
 
1. Posiada się mniejszą ilość godzin na serwerze niż jest to wymagane ~ 15 godzin
2. Mikrofon jest niesprawny bądź w przypadku jego nie posiadania
3. Posiadanie mniejszej ilości niż 50 godzin w Counter Strike Global Offensive
4. Osoba nie wykazuję się kulturą osobistą 
5. Osoba składająca podanie wypowie się pod nim ~ służy do tego opcja edytuj
6. Namawianie osób trzecich do wypowiedzi w podaniu
7. Brak jakiegokolwiek podpunktu we wzorze skutkuje odrzuceniem podania
 
@Kris Polecam przeczytać pkt 5  i ty piszesz podanie na opiekuna nie znając podstaw 🙉
  • Like 1
  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności