Skocz do zawartości

Žádost o unban [CZ]


Foxinko111

Rekomendowane odpowiedzi

Ahoj, dnes 28. 5 jsem dostal permanentní ban za trigger bot, avšak není tomu úplně tak jak se zdá. Ze začátku jsem měl velký problém vůbec někoho zabít, proto jsem se zeptal hráčů jakto, že klassa Hitman je tak slabá. Hráči mi na to odpověděli, že za hitmana musím střílet do hlavy, že jedině tak Hitman ubírá hráčům. Hrál jsem takhle asi zhruba 3 dny a začalo se mi dařit. Hráči mělo pravdu. že střílení do hlavy za Hitmana je opravdu moc dobré a dává to velký DMG. Nebylo to pro mě ani tak těžké střílet ty hlavy protože v CS:GO hraji především s pistolemi, a proto mi Hitman tak moc sednul, že jsem hrál jen ho. Předem se omlouvám, zda jsem někoho naštval s tím, že jsem hrál jen Hitmana. Pevně doufám, že se tento incident vyřeší kladně. Cocaineee mi říkal, že jste tady fajn kluci, tak doufám, že to vyřešíme rychle.

Díky za vyřešení

René.

Jo a mi ho můžeš taky poslat, chci vidět, v jaký okamžik to vypadalo, že mám trigger  Díky 

Edytowane przez SnuFFy
  • Like 4
  • Uwielbiam 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adix Podaj demko to obejrzę

Nie twórzcie tu niepotrzebnego spamu.

@Foxinko111 If you want to add something then use "edytuj" button to edit ur post.

image.png.8f37eade768c8a4bb823498b32d3a683.png As u can see here near the + button ;) 

Edytowane przez SnuFFy
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3:22 - pestka (ktora jako jedna byla czysta)
5:21 - nie idzie dalej bo ktos czeka a jak go zabija to juz tam leci
6:39 - 1/4 gdzie strzela a gdzie kula leci ... (pamietajmy ze demo ma tick32 i na ticku128 od razu bylo to widac) patrz na ostatnia kule 6:41
13:26 - troche mial mindfack przez ta sciane
16:31 - kolejne
17:44 - kolejne na 1/4
19:34 - strzelal sie normalnie, wciskal klawisz i HS
 

http://414339.node43.pukawka.pl/dem-de_bazaar-1590675801-1590677398.zip

Jak dowody beda niewystarczalne to moge dodawac kolejne dema z czasowkami.

Ps. kolega gra na nowym koncie prywatnym bez prime

  • Like 1
  • Haha 1
  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minutes ago, adix said:

3:22 - pestka (ktora jako jedna byla czysta)
5:21 - nie idzie dalej bo ktos czeka a jak go zabija to juz tam leci - :D okey i think this is awp spot and my brain say dont go here you get HS from awp  (how you can see i start the map for a secound round because i download this map.. i play first time this map) but ok that looking as a spectator looks weard
6:39 - 1/4 gdzie strzela a gdzie kula leci ... (pamietajmy ze demo ma tick32 i na ticku128 od razu bylo to widac) patrz na ostatnia kule 6:41 - i cant see something weard ? Running and shooting .. i dont know what do you mean here ?
13:26 - troche mial mindfack przez ta sciane -i dont u nderstand what you mean here ? :D my teammate run away from this place - now i know someone is here
16:31 - kolejne - yeah! here i dont know what was that but that looks like a 100% aimbot :D:D
17:44 - kolejne na 1/4 - again shooting and running, for me is very good luck i hit him, where is problem here ?
19:34 - strzelal sie normalnie, wciskal klawisz i HS - ehm :D look on bullets i shooting like a idiot and in chat i hit him -17, -17, -17,... and i look on ammo and i saw last 3 bullets ... 3 bullets and he still have maybe 150hp+ ..? i stop on one possition and shoot him to the head .. hard to give rusher head but i done! 

only one single moment where i look like a cheater was 16:31 - i cant say what was that but yeah .. 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3:22 - Czysto.
5:21 - Zwykły timing, czysto.
6:39 - Ehh, zwykły strzał, czysto.
13:26 - Tak jak napisał - ktoś uciekał z tego miejsca, widzi, mógł tak pomyśleć.
16:31 - IMO patrząc na resztę akcji, to po prostu fart, czysto.
17:44 - Czysto.
19:34 - To za co ty go chciałeś banować, aimbota czy triggerbota? Bo jak dałeś mu bana za triggerbota to nie wiem czemu podejrzewasz go o aimbota, zwykły strzał na miarę orzełka.

Tak przy okazji jego konto nie jest nowe, bo założył je w 2015 roku.

Gracz zostaje odbanowany.

Edytowane przez SnuFFy
  • Like 2
  • Dziękuję 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odblokował(a) ten temat
  • Właściciel
20 godzin temu, adix napisał:

Jak dowody beda niewystarczalne to moge dodawac kolejne dema z czasowkam

Także możesz wstawić resztę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Karol.

To jest az smieszne by jedna osoba mogla decydowac kto dostaje ub a kto zostaje z banem. Na ticku 128 akcja dzieje sie zupelnie szybciej, takze jego pestki byly insta hs (mowie o jego reakcji). Do tego trzeba zauwazyc ze za kazda jego 1 pestka nie oddaje nigdy kolejnego strzalu, a czasami jest to nierealne by nie strzelic kolejny raz odruchowo

Co do komentarza o trigerze/aimie, to Tobie bedzie latwiej jak w kolejnym banie opisze jakiego cheata ktos uzywa?  Jeszcze latwiej by bylo gdyby ktos ocenil za Ciebie demo, bo najwidoczniej pojecie masz takie jak ja o zbieraniu grzybow ale luz rob co do Ciebie nalezy.

Nie bede dbal o estetyke bo na to czasu nie mam - mam lepsze zajecia.

http://414339.node43.pukawka.pl/dem-de_cbble-1590674187-1590675799.zip

10:39 - niewidka

24:25 - odsuwa sie gdy Arek podchodzi (a on gra cichym), patrz jego kolejny kill
 

http://414339.node43.pukawka.pl/dem-de_westcoast_go-1590663521-1590665096.zip

Po tej mapie mozna stwierdzic ze ma info

1:21 - idealnie tutaj widac

10:37 - bania
11:56 - bania
13:58 - leci od razu nie sprawdzajac miejsc, pozniej wyciaga kose i jak zauwaza ze ktos biegnie to zmienia na bron
14:48 - w biegu nawet wszystkie kule leca w typa
19:22 - tam byl cichy zabojca wbiega ladnie wcelowany, a runde pozniej juz wszedzie lata z nozem
23:59 - zauwazyl ich przez sciane i szybka reakcja

 

http://414339.node43.pukawka.pl/dem-de_overgrown-1590665099-1590666704.zip

3:30 - zoopa idzie tam na shifcie a rene za nim szybko sprawdzil i wraca sie
8:31 - bania
12:41 - dobry timing by sie zatrzymac na kawe
 

 

 

 

Edytowane przez adix
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to zacznę tak,

Obejrzałem razem z @Sklejekxgod pierwszą i drugą mapę, i masz rację, jest odpalony. Teraz żeby tylko mieć tu czystą kartę i żeby na przyszłość nie truć sobie dupy nawzajem.

1. Masz więcej niż jedno demko to od razu rozpisz bo patrząc na ten przykład, który tutaj podałeś to rozpisałeś demko, na którym nie był odpalony lub nie było tego widać i tutaj to jest szczególna różnica pomiędzy bazaarem a westcoastem.

2. 

2 godziny temu, adix napisał:

To jest az smieszne by jedna osoba mogla decydowac kto dostaje ub a kto zostaje z banem. Na ticku 128 akcja dzieje sie zupelnie szybciej, takze jego pestki byly insta hs (mowie o jego reakcji). Do tego trzeba zauwazyc ze za kazda jego 1 pestka nie oddaje nigdy kolejnego strzalu, a czasami jest to nierealne by nie strzelic kolejny raz odruchowo

Co do komentarza o trigerze/aimie, to Tobie bedzie latwiej jak w kolejnym banie opisze jakiego cheata ktos uzywa?  Jeszcze latwiej by bylo gdyby ktos ocenil za Ciebie demo, bo najwidoczniej pojecie masz takie jak ja o zbieraniu grzybow ale luz rob co do Ciebie nalezy.

Zapraszam do UB Team! Z chęcią wszyscy zobaczą jak dobrze poradziłbyś sobie na tym stanowisku skoro kwestionujesz takimi słowami pracę innych myśląc, że Ci nawet nie wiedzą o tym, że na demku jest inny tick rate. Mój komentarz, do którego się odniosłeś był taki, a nie inny ze względu na to ile razy musiałem się już użerać z demkami na osoby, które w żadnym stopniu odpalone nie były, dlatego przed banami, których nie jesteście pewni, polecam podesłać UB Team rozpiskę na PW lub w temacie do zgłoszeń. 

Tyle ode mnie, gracz otrzymuje bana za Aima.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności