Skocz do zawartości

[ODRZUCONA][SKARGA] Opiekun Mahesvara 大自在天


Hiroshix

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: 

 Hiroshi

2. Kto zawinił? (admin/gracz)

 Opiekun 

3. Nick oskarżonego

Mahesvara 大自在天

4. Steam_ID oskarżonego

 STEAM_0:0:37282907

5. Data i godzina zdarzenia

 05-29-20 13:56

6. Mapa

 de_inferno

7. Opis sytuacji

 Spotkałem znajomego z serwera na którym kiedyś razem graliśmy, ale gdy wspomniałem o tym że moje stare konto dostało blokadę VAC i gram teraz na tym co jest chyba normalne że jak chcę pograć to gram ? Admin się przyczepił że grałem na cheatach tak jak mówiłem na meczach turniejowych co raczej nie powinno go obchodzić ponieważ to nie dotyczy serwerowni. Admin coś do mnie mówił na czacie w grze mimo że większości nie słyszałem jedyne co do mnie dotarło to powiedział coś typu że nie trzeba było cheatować to bym nie musiał wbijać prime od nowa :d myślę że kara nie jest odpowiednia szczególnie że to nie jest konto na chwile tylko normalnie na nim gram. 

8. Dowody (demko/screeny/świadkowie)
@Yedy_ oraz @faro byli wtedy na pewno ponieważ z nimi rozmawiałem o całej tej sytuacji. Demka jeszcze nie ma.
 
Cytat

Hiroshi, mahes cie zbanował ponieważ przyznałeś się do oszukiwania w cs'ie na main koncie. Teraz grasz na drugim i nie mamy pewności czy dalej tego nie robisz.

Mądre myślenie nie zawsze ma sens, jeżeli kiedyś się źle uczyłeś dalej tak będzie? Jest to bez żadnych dowodów poza tym że mam VAC'a na starym koncie (Którego nie uznaje za main) Wbijam normalnie prime tak jak mówiłem na serwerze więc dalej bez dowodów 
 
Cytat

 Sam się wkopałeś bo zacząłeś mówić o całej sytuacji z VAC banem.

Tak co w tym złego? Skoro chciałem powiedzieć @Yedy_ i Tobie @faro
 
Cytat

Według mnie Mahes dobrze zrobił.

Nie zrobił dobrze. Zobacz to jest tylko gadanie "Kiedyś robił to dalej będzie". Proszę o zobaczenie demka z dziś bo od dziś tutaj grałem i powiedz gdzie mogłem mieć cheaty bo sam jestem ciekawy. 
Czekam na jakieś logiczne powody bana a nie swoje widzi mi się ponieważ mi się nie podoba co on kiedyś zrobił. Oczywiście przepraszam za takie długie odpowiedzi ale spodobał mi się cod
 
@Hiroshix Edytuj swoje tematy, zamiast dodawać nowych./.SnuFFy
 
 
 
Edytowane przez RyKoS
  • Haha 3
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiroshi, mahes cie zbanował ponieważ przyznałeś się do oszukiwania w cs'ie na main koncie. Teraz grasz na drugim i nie mamy pewności czy dalej tego nie robisz. Sam się wkopałeś bo zacząłeś mówić o całej sytuacji z VAC banem. Gdybyś sam nie zaczął może nic by się nie stało. Według mnie Mahes dobrze zrobił.

PS. Jak gram na cheatera to mnie nieźle to denerwuje i jest to tylko stracony czas dlatego jestem po stronie Mahesa, bo nie pochwalam takiego postępowania 😕

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Hiroshi, mahes cie zbanował ponieważ przyznałeś się do oszukiwania w cs'ie na main koncie. Teraz grasz na drugim i nie mamy pewności czy dalej tego nie robisz.

Mądre myślenie nie zawsze ma sens, jeżeli kiedyś się źle uczyłeś dalej tak będzie? Jest to bez żadnych dowodów poza tym że mam VAC'a na starym koncie (Którego nie uznaje za main) Wbijam normalnie prime tak jak mówiłem na serwerze więc dalej bez dowodów 

Cytat

 Sam się wkopałeś bo zacząłeś mówić o całej sytuacji z VAC banem.

Tak co w tym złego? Skoro chciałem powiedzieć @Yedy_ i Tobie @faro

Cytat

Według mnie Mahes dobrze zrobił.

Nie zrobił dobrze. Zobacz to jest tylko gadanie "Kiedyś robił to dalej będzie". Proszę o zobaczenie demka z dziś bo od dziś tutaj grałem i powiedz gdzie mogłem mieć cheaty bo sam jestem ciekawy. 

 

Czekam na jakieś logiczne powody bana a nie swoje widzi mi się ponieważ mi się nie podoba co on kiedyś zrobił. Oczywiście przepraszam za takie długie odpowiedzi ale spodobał mi się cod

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Proszę, korzystaj z opcji EDYTUJ

Jeżeli wchodzisz na serwer, mając nowe konto (bez PRIME), to administrator ma prawo zbanować CIę z powodem "FAKE ACC" (niski poziom odznaki, etc). W takiej sytuacji możesz otrzymać UB od razu po zdobyciu PRIME (wystarczy napisać do opiekuna/UbTeam/do mnie). To że przyznałeś się do VAC na innym koncie, zasugerowało administratorowi, że możesz nadal latać odpalony. 

Ludzie się zmieniają, to fakt, ale sam zamysł takiego powodu bana ma za zadanie wyeliminować osoby z nowymi kontami, u których istnieje ryzyko odpalenia

 

Opiekun nie popełnił błędu, bo skorzystał z opcji, którą zaoferowałem po wyjściu darmowej wersji gry CS:GO. Jeżeli zdobędziesz na tym koncie PRIME, napisz do odpowiednich osób, a otrzymasz UB

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności