Skocz do zawartości

AIMBOTpvpro [CSC]


AIMBOT

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: AIMBOTpvpro [CSC]
Wycinek z konsoli(bez IP)*: Reason: WH
                            Ban created: 07-06-2020 17:02
                            Ban end: permanent.
                            Disconnect: You have been banned by this server!
                            Check forum https://forum.cs-classic.pl/!

Serwer: ★RESET★ CoD 2001LvL 128TR ★ Cs-Classic ★
Link do bana: http://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:187866693&advType=steamid&Submit

Demko nie zostało zrobione ani SSy, GoTV nie działa

/edytuj post zamiast pisać nowe

 

17:47 widzi respawn ainz- to czemu nie strzelałem do niego? to po 1, a po 22 mateusz grał hassasinem więc spodziewałem się go od pleców 
      (unikając potyczki z naprzeciwka starałem wycofać się w bezpieczniejsze miejsce, by nie stać w rogu)
      Nie wiem o co chodzi Ci z tym bieganiem randomowym.
18:17 Gdzie tu jakiś prefire? 
18:38 nawet strzału nie oddałem i nie spojrzałem się na mateusza
18:50 normalnie biegnę (miałem niesłyszalne kroki i dodatkową kondycje) .Miałem czekać aż rakietka się załaduje i się złożę na strzała?
20:10 zrespiłem się w dobrym miejscu, prawa strona kryta to wypatruje czy nikt mi z naprzeciwka nie wybiegnie 
20:37 zabiłem ainz z naprzeciwka, później skupiłem się na lewej stronie - na demku słychać strzały i widać że tam był listonosz. To więc gdzie miałem biec?
21:25 zabiłem ainz, sprawdziłem prawą strone czy nikt nie przechodzi. "od razu skupia uwagę na lewej stronie gdzie listonosz przebiega"- wydaje mi się oczywiste, że skoro z prawej czysto    to musi być gdzieś z lewej lub afczy na respie-
      patrze bliżej od respa nie widzę go, więc sprawdzam plecy. Strasznie długo go szukałem a Ty mi insynuujesz że od razu skupiłem na nim uwagę - brak mi tu xray'a na demku

24:24 możesz mi jaśniej wytłumaczyć o co chodzi? na demku nic nie widać ciekawego. Zabiłem adik, a że mateusz grał hassasinem to go wypatrywałem

Edytowane przez AIMBOT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://742557.node15.pukawka.pl/dem-workshop_122521875_fy_pool_day-1591540806-1591542376.zip

17:47 widzi respawn ainz, nie wychyla odrazu (na całej mapie biega sobie randomowo)

18:17 prefire na ainz

18:38 mateusz wychyla odrazu flick w jego stronę

18:50 biegnie sobie yolo prawą stroną bo ma info, że nikogo tam nie ma

20:10 czeka na listonosz

20:37 nie biegnie juz yolo tylko shift i wcelowany

21:25 widzi spawn ainz zabija go , odrazu skupia uwage na lewej stronie gdzie listonosz przebiega

http://742557.node15.pukawka.pl/dem-workshop_1209856246_de_dust2_long-1591539215-1591540780.zip

24:24 ustaliłem z ainz, żeby nie wychylał razem z nim i puścił go przodem on miał coś jakieś dziwne zachowanie bo mateusz na shift zbliżał sie on się wycofał zaczął strzelać i potem czekał wcelowany

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

demko 1

17;47 - nie widzę tutaj nic dziwnego, w końcu zginął on od pleców, a faktycznie znając położenie przeciwnika tak łatwo by nie odpuścił.

18;17 - nie ma tutaj prefire tylko reakcja - najpierw zobaczył przeciwnika potem zaczął strzelać.

18;38 - widać tutaj po prostu sprawdzanie pozycji bo nie miał pojęcia gdzie gracz był, nie zatrzymał się nawet celownikiem na jego finalnym wyjściu.

18;50 - na początku demka również robił to kilka razy nawet, gdy byli tam przeciwnicy.

20;10 - wydaje mi się, że po prostu sprawdzał on respa i gość wyszedł mu pod celownik

20;37 - tak samo jak "18;50" zachowanie było już zauważalne w poprzednich rundach.

21;25 - wychylenie, sprawdzenie lewa, zauważenie przeciwnika - pewnie jeżeli wtedy by go nie zobaczył to sprawdził by prawo.

demko 2

24;24 - tutaj zachowanie może być spowodowane tym, iż widział on, że wychyla sam, a wcześniej robili to we 2, więc pewnie stąd ta niepewność, później widać dokładne sprawdzanie wszystkich miejscówek.

Według mnie nie ma tutaj cheatów, odbanowuje gracza.

 

  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje odbanowany, a temat zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności