Jump to content
SnuFFy

Jak pozbyć się errorów i "różowych" tekstur?

Recommended Posts

Cześć, w tym temacie szybko i sprawnie wytłumaczę jak pozbyć się errorów i brakujących tekstur w Gmodzie pomimo niezmiernie wielkiej ilości filmów na YT ukazujących jak to zrobić.

1. Aby pozbyć się errorów wystarczy pobrać paczkę danego serwera z addonami, których on używa. Addony to dodatki z steam workshop, które dodają przeróżne rzeczy, od modeli po mapy. Paczką dla naszego serwera TTT jest: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=2137188388

2. Z różowymi teksturami trzeba się pobawić. Wpierw trzeba wejść na stronę https://kajar9.wixsite.com/cscheater2/downloads . Jest to strona, na której pobierzecie content z kilku gier, który jest używany w Gmodzie. Jedynym contentem, którego tak na prawdę potrzebujecie jest Counter Strike: Source (Mała uwaga. Osoby posiadające CS:S kupiony i pobrany na steam nie powinny mieć brakujących tekstur). Po pobraniu contentu CS:S musicie wypakować go z pliku .rar i folder wstawić do folderu "addons" w plikach gry. U mnie wygląda to tak:

image.png.6c107a80a6c08b50a6554c75dc6c5d8c.png

Jak widać u góry jest ścieżka do folderu, w którym trzeba wypakować CSSContent. Najłatwiejszym i najszybszym sposobem na dostanie się tam, jest po prostu kliknięcie prawym przyciskiem myszy na gmoda na steam->właściwości->pliki lokalne->przeglądaj pliki lokalne gry.

Mam nadzieję, że kilku osobom pomoże :) 

  • Like 5
  • Confused 1
  • Love 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines