Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga Patrik


Sahito

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: Sahito
2. Kto zawinił? (admin/gracz):  admin
3. Nick oskarżonego: patrik
4. Steam_ID oskarżonego: STEAM_1:1:75037997
5. Data i godzina zdarzenia: przed 22;00
6. Mapa:jb_mountaincraft5
7. Opis sytuacji: Otóż po zabicia ct'ka i zbuntowaniu sie gracz poprostuksawery (fd) powiedział , że skacze obok mnie i bije mnie kosa co jest podpowiadaniem. Więc ja zgłosiłem to na u@ i dostałem kicka za nadużywanie nastepnie weszłem na serwer i napisałem , że to smieszne i hahaha po czym dostalem gaga na 10min za spam. Nie jest to pierwsza taka sytuacja tego administratora zachowuje sie jakby miał na wszystko wyeabane + dodam jeszcze , że kiedys napisal cytuje "Udacznik obciągnij mi" jesli bedzie trzeba to to znajde . Prosze o poważne porozmawianie z tym oto użytkownikiem pozdro z fartem elo
 
@patrik nie zagluszalem powiedzialem 2 razy ze ksawery podpowiada na mikro po czym przerzuciłem sie na u@ żeby nie przeszkadzać
@all myslicie że mnie złamiecie tymi like'ami u patrika? spokojnie mam mocne nerwy
 
8. Dowody (demo/screeny/świadkowie): Swiadkowie caly serw
9. Wynik/numer rundy/czas: 3 runda
Edytowane przez Sahito
  • Like 1
  • Haha 7
  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wszystko to prawda, tak było, nie zmyśla

Zapomniałeś jednak powiedzieć o tym, jak przy okazji krzyczałeś zagłuszając prowadzącego oraz tego, że mimo waszych wyobrażeń nie mamy zainstalowanych kamer na każdej mapie oraz dziesięciu monitorów na ścianie. Widzę i słyszę co mówisz ale ciebie nie, w związku z czym podjąłem taką decyzję

Następnie po wróceniu była jakaś prowokacja i zaśmiecanie czatu, w takiej sytuacji mam opcję banować gracza za kłótnie z administracją czego robić nie lubię, wybrałem więc gaga

13 minut temu, Sahito napisał:

"Udacznik obciągnij mi"

Był to tak zwany "żart" do którego nie miałeś problemu ale wiadomo, składasz bezsensowną skargę to trzeba dorzucić coś, może większa szansa powodzenia będzie, przecież zagroziłeś mi na serwerze to trzeba pokazać jakim groźnym i zimnym skurwolem jesteś

szkoda tylko offena który musi to sprawdzać XD

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracz nie dodał demka, wysyłał link do skargi na serwerze aby ludzie dawali mu like.

Z relacji administratorów i reakcji pod skargą wnioskuję, że jest niesłuszna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności