Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga na maciekhowel miś


despero

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: despero

2. Kto zawinił? (admin/gracz): gracz

3. Nick oskarżonego: maciekhowel miś

4. Steam_ID oskarżonego:https://steamcommunity.com/profiles/76561199058804822/

5. Data i godzina zdarzenia:29/08/2020 g. 9:15-9:40

6. Mapa: jb_tropico

7. Opis sytuacji: Był to poranek, mało graczy, gdy ww. prowadził w ct. Dwa/trzy razy udało mi się zbuntować i zabić maćka, co denerowało go i inne osoby będące w tt. W pewnyn momencie, prowadzący zabrał nas do "gr", gdzie każdemu z nas dał broń a następnie mnie zabił, zaczął się śmiać,lecz wpisałem FK i maciek stwierdził "a to chodź". Następna runda, gdy staliśmy w celach, stałem najdalej dalej od wyjścia/wejścia. Prowadzący otworzył cele, gracze jD i kenor wyszli z cel, a prowadzący celowo szybko zamknał cele i powiedział cyt. "oj nie zdarzyłeś, zabijam cię", mimo iż nie mógłbym zdarzyc bo jak wspomniałem byłem najdalej i nie dał mi czasu. Do tego podczas rozgrywki gracz powtarzał, że musi mnie szybko zabić, żeby miał spokój.

8. Dowody (demo/screeny/świadkowie): Jeden screen gdy zabija mnie w celi podczas opisywanej sytuacji - https://imgur.com/qnpxgzh
Są też ci dwaj gracze, kenor i jd, którzy mogą coś potwierdzić, lecz po poinformowaniu ich że napisałem skargę, stwierdzili, że nie zrobią tego.

9. (DEMO)Wynik/numer rundy/czas: http://782202.node33.pukawka.pl/dem-jb_tropico-1598684824-1598687500.zip - mapa jb_tropico, przedział czasowy 9.10-9:40
Edytowane przez despero
  • Like 5
  • Haha 3
  • Smutny 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@despero musze ciebie przeprosic nie  moglem uwierzyc ze maciek tak odpieprzy wiec obejrzalem demko 

rzeczywiscie maciek bardzo zepsuł ci rozgrywke zabijal ciebie za blache rzeczy prowokowal tekstami despero slabym buntownik mowil ze trzeba ciebie zabic itd 

maciek wsumie popelnil 3 freekile 

@offen obejrzalem cale demko i napisalem duzo rzeczy ale mi sie usunalo wiec w skrocie zwroc uwage na 

22:59 

24 

25

25:45

26:15 

27:19 

dalej maciek prowokuje zurka ktory rowniez sie buntuje slowami chodz tu bobku itd ale to juz jest mysle w zarcie wiec to pomine 

dodam ze despero nie prowokowal go w zaden sposob wiec ocenilem go bardzo zle i nie potrzebinei wiec jeszcze raz przepraszam maciek rzeczywistcie  odwalil 

Edytowane przez Ksawery
fkoefkeofkeo
  • Like 2
  • Zmieszany 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Ksawery napisał:

@despero Maciek jest bardzo młoda osoba bo ma tylko 7 lat i pisanie na niego skargi jest moim zdaniem kurewskie ponieważ zamiast mu wytłumaczyć to jeszcze pewnie "biliście mu brawa" i namawialiście go na to dla mnie strasznie kurewskie zachowanie skarga jest słuszna lecz @offen mam nadzieję że postopisz słusznie ponieważ taki pban na ct albo ban nie będzie słuszny wiadomo zrobił źle ale jak mówiłem jest dosłownie dzieckiem i zamiast mówić że zrobił źle i żeby nie robił tak pewnie go do tego prowokowaliscie więc offen proszę postąp słusznie dodam jeszcze że Maciek jest jedynym z najlepszych graczy których wogule kiedyś grałem po 1 zrobi jakis błąd np złamie jakiś zakaz skakania czy coś to mówi zabij mnie albo wpisuje kila oddaje bronię będąc w tt jest przesłodki itd więc kurwa szanujmy się. pozdro mam nadzieję że nie zostanie ukarany a upomniany a osobiście pogadam z Maćkiem i powiem żeby tak nie robił itd (myślę że bardzo mnie lubi i często gramy w jakieś gry dla dzieci razem) pozdrawiam z rodzinką 

Rozumiem że wypowiadasz się mimo że nie brałeś udziału, nie mam żadnego problemu w tym że ma 7 lat, każdy tyle miał i odkąd tu gram nie przeszkadza mi wiek graczy, lecz dzisiaj Maciek złamał regulamin, a wiek nie zwalnia nikogo z jego przestrzegania lub nie. Utrudniał mi grę i postąpił niesprawiedliwe, za co powinien zostać ukarany.

Edytowane przez despero
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności