Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Niesłuszny ban


Sahito

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: Sahito
2. Kto zawinił? (admin/gracz): gracz
3. Nick oskarżonego: Ksawery
4. Steam_ID oskarżonego: Na demku bedzie
5. Data i godzina zdarzenia: ok.20
6. Mapa:jb_jailberd_v5_final_fix
7. Opis sytuacji: W podajże 2 rundzie wbil ksawery do ct zabili go i ja przejalem prowadzenie. Powiedzialem doro ktory wygral zyczenie zeby wziol w/p prowadze ja albo exeter. Co widocznie bardzo rozłościło pana ksawerego. W next rundzie powiedzialem mu zeby wyszedl z ct bo nikt go nie lubi a ten zaczał bardzo mocno wyzywac mnie. Gdy skonczyl jeszcze raz powiedzialem wyjdz z ct nikt cie nie lubi. Nastepnie ksawery dostal 2h za obraze i ja tez tylko nie wiem za co . Spytalem sie admina i powiedzial mi że niby powiedziałem "wypierdalaj"(Gdzie nie powiedziałem). Pisze to odwołanie żeby ban został usunięty z mojej kartoteki . I Offen bardzo cie przepraszam ze now pisze skarge ale nie  bylo innego wyjscia
 
9. Wynik/numer rundy/czas: 2-3 runda
  • Haha 1
  • Zmieszany 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze powinieneś napisać skargę na admina, który ukarał Cię. Bezsensu jest pisanie skargi na ksawerego skoro dostał już bana za to co uczynił. A co do twojego bana to byłem wtedy na serwerze i jedynie z czym mogę się z zgodzić to z tym, że ban był z nieodpowiednim powodem oraz był za długi. Admin, który Cię banował powinien dać Ci bana za prowokacje jak już i nie na 2h tylko na 30 min, ale to już tylko moje nic niewarte zdanie ;D. 

Edytowane przez jogi
  • Like 3
  • Haha 1
  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban jest jak najbardziej słuszny. Kiedy ksawery wszedł na serwer odrazu zacząłeś się go czepiać, szukałeś momentu aby go sprowokować i sam się prosiłeś o bana. Nie popieram zachowania ksawerego, że cię tak zwyzywał. Zostaliście obaj ukarani banem. Tak naprawde tylko pomyliłem się w powodzie który powinien brzmieć prowokacja. 

  • Like 5
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sahito mhm po ciężkim dniu przyszedłem do domu , włączyłem komputer, wszedłem na serwer z myślą o fajnie spędzę sobie czas niestety tylko jak wszedłem na serwer wpisałem !guard (norma) wszedłem do ct , usłyszałem odrazu "o Jezu znowu ksawery" potem wziąłem prowadzenie przez dosłownie 2 minuty cały czas wchodziłeś mi w słowo ,pieprzyłeś głupoty itd wiec bardzo mnie to zdenerwowało i poniosły mnie emocje dodatkowo miałem bardzo zły dzień. Przychodząc na serwer chciałem po prostu poprawić sobie humor niestety przeszkodziłeś mi to swoim zachowaniem . Jest to dla mnie strasznie przykre że na serwerze którym spędziłem setki godzin świetnie się bawiąc i grając kiedyś po paręnaście godzin niestety się skończyło i po dosłownie godzinie ,dwóch mam dość :c 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Zmieszany 2
  • Smutny 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obaj dostaliście słusznego bana. Jedynym błędem jest zły powód twojego bana.

Co do waszego zachowania na serwerze to ja mam już serdecznie dość. Jeżeli dalej nie będziecie się potrafili zachować to dostaniecie permy. Nie mam zamiaru się z wami użerać.

  • Like 3
  • Haha 2
  • Uwielbiam 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności