Skocz do zawartości

Odwołanie od bezpodstawnego muta


Maram

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,chciałbym się odwołać od muta permamentnego który został nadany bezprawnie z powodu takigo że nie jestem po mutacji oraz wyzywałem adma okey może i wyzywałem ale za wyzywanie adma jest ban na maks 1d a za brak mutacji od 5 m do 30 m a w regulaminie wgl nie ma nic o karze z mutacją którą nadał mi Mahesvara

Admin: [CSC] Mahesvara マルチン
Reason: brak mutacji/obraza admina
Length: permanent.

link do muta: https://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=commslist&advSearch=3&advType=where_banned

  • Haha 8
  • Zmieszany 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy ban za brak mutacji jest na 5min ? 🤣

 

To jest ban upominającym go o tym,że nie powinien rozmawiać na mikrofonie,a Ty go notorycznie nadużywałeś więc ban jest permamentny :) 

Ukończysz mutację to się zgłoś do któregoś z opiekunów,tyle ode mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pkt regulaminu 3.4 od 5 min do 30 min

 

 

edek w regulaminie pisze że za brak mutacji od 5 do 30 min a ja przed permem nie dostałem wogóle nic a mahes nie upominał mnie tylko dał perma i tyle bo sie zdenerwował ja wiem że powiedziałem do niego nie odpowiednie słowo i nie mam mutacji ale regulamin to regulamin i tyle

 

 

ale dał perm muta a nie na 30m albo 1 dzien

 

 

mahesvara nic nie zamykasz ponieważ

1.Dlaczego nie dałeś mi bana na 1h czy dłużej tylko muta na zawsze które mi utrudnia komunikacje 

2.W regulaminie nie ma nic o karach w systemie muta

3.jaki admin mnie upominał ? byleś tylko ty i vastril z tych co mnie nie lubią reszta serwera mnie znosi nie powiem że mnie uwielbiają ale mnie znoszą

4.W czym cie prowokowałem ?

5.przeklinam z nerwów większość serwera to robi może i mają inni po 16 lat spoko ale o mój wiek się nie czepiaj ok ?

6.To nie moja winna że nie mam mutacji w moim wieku mam 14 lat dzisiaj skończone i powinienem mięć mutacje ale nie mam i co poradzę

więc wiesz dałeś mi perm muta za nic choć w regulaminie moje wykroczenia są za mało wartościowe na muta a w tym dodatku perm więc wiesz nie pisze tego poddania z złości albo że mi się nudzi tylko po to abyś dał mi unmute i dał kolejną szanse ponieważ nie powinienem dostać perm muta za coś takiego a jeszcze nie ostrzegałeś mnie ja na mapie de_dust2 gadałem z innymi a ty w jednym momencie zacząłeś się odzywać i odrazu dostałem muta nie jeden gracz jest za mną co słyszałeś na dzisiejszej rozgrywce tyle mam do powiedzenia.Nie mam nic do cb Mahesvara ale to co zrobiłeś było nieadekwatne do mojej winny przepraszam za wyzwiska w twoją stronę i brak mutacji bo do tego nikt nie ma wątpliwości. powinienem się mniej odzywać ale chciałbym pogadać też np rano z osobami postronnymi które nic nie mają do mnie a ja do nich i umiemy się dogadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie taki spam tu robić .

Dostawałeś ostrzeżenia i to nie tylko ode mnie, ale też od innego admina i dalej gadałeś prowokujące słowa i obrażające w stronę graczy, jak i administracji więc powiedziałem, że jeszcze raz coś będziesz prowokował, to dostaniesz muta i ty to, zamiast przyjąć jako ostrzeżenie i się zacząć zachowywać to przyjąłeś to jako wyzwanie, żeby zobaczyć chyba czy będziemy do tego zdolni i tak jestem do tego zdolny, żeby dać perm muta osobie, która nie ma mutacji, przeklina i wyzywa na mikrowonie, bo nie mam zamiaru słuchać skarg na kolejnego młodszego gracza (dziecko), że jak nie ma adminów, to nadużywa mikro i wyzywa, więc przejdziesz mutacje, to wtedy pisz odwołanie. 

Sprawa zamknięta dziękuje i polecam się na przyszłość.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zakaz wypowiadania się w dziale „Prośby o UB” osobom, które nie zostaną poproszone o to.

Raczej proste. 

 

Do wypowiedzi w dziele Ub mają prawo osoby zbanowane, jak i admini którzy nadali bana. Nie rozumiem więc po co ta dyskusja. Robienie spamu i nie przestrzeganie regulaminu. 
 


Proszę edytować swoje posty.

Edytowane przez Jeremaya Gattwold
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Jeden z moderatorów działu udzielił Ci odpowiedzi.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności