Skocz do zawartości

[Skarga] Opiekun Mahesvara


Maram

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: Maram [CSC]
 
2. Kto zawinił? (admin/gracz): Opiekun 
 
3. Nick oskarżonego: Mahesvara
 
4. Steam_ID oskarżonego:STEAM_0:0:37282907
 
5. Data i godzina zdarzenia 09-17-20 20:33
 
6. Mapa:De_dust2
 
7. Opis sytuacji: Sytuacja wyglądała tak w jednym momencie ktoś gadał z mahesem i powiedział słowa ,,Ale ty jesteś,, a ja dopowiedziałem ,,Szmatą'' w tym momencie mahesvara się zdenerwował i zaczął kłótnie z której wynikło jeszcze że nie mam mutacji i dał mi perm muta za obrazę i brak mutacji gdzie w regulaminie te oskarżenia są wartościowe na maks 2d bana gdzie w regulaminie nawet nie ma nic o systemie Muta w karach,po wielu staraniach napisałem post na Temacie (prośba o ub, wiem zły temat ale to nie ważne w tym opowiadaniu) Napisałem temat i czekałem gdy Edek zaczął swoje tematy gdzie nie powinien się wypowiadać w tej sytuacji i bronic mahesa gdy ja zacząłem się kłócić  z Edkiem i zaczął pisać Mahes który zaczął pisać o tym że dostałem dobrą kare i nie powinienem mieć pretensji do niego o swoje zachowanie(ja rozumiem Powiedziałem do niego szmata oraz nie mam mutacji ale to nie są oskarżenia na wagę perm muta) gdy zacząłem pisać od nowa cała sytuacje mahes napisał prawie to samo i inny administrator zamknął post z powodu spamu(ok).Ale gdy wejdziemy na stronę https://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=commslist widać że tylko dostałem bana za brak mutacji gdzie brak mutacji jest karą na 5m lub 30m bana a ja dostałem muta w tym permamętnego ,ja nie pisze tej skargi z tego że mam za dużo czasu czy coś ale chce normalnie gadać.
 
Dziękuje wszystkim za przeczytanie tej skargi i życzę dobrego dnia(albo nocy)😛
 
@Maram temat przeniosłem do odpowiedniego działu. Tu masz trochę inny wzór, ale tym się nie przejmuj
mahes ale ty nie masz prawa dac mi muta i jeszcze perm za to co zrobiłem bo chyba regulaminu nie znasz sprawdz se pkt 3.3 i 3.4
Edytowane przez Maram
  • Haha 2
  • Zmieszany 4
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ty jesteś normalny? Gościu, wyzywasz adminów w tym mnie i mam ci dać tylko bana na 2dni i co dalej? Wróciłbyś z bana i dalej byś gadał swoje bez mutacji i jeszcze wyzywałbyś dalej, bo po tym perm mucie wyszło wszystko jakie z ciebie ziółko każdy ma dostęp do GameMe i może poczytać czat od momentu, kiedy dostałeś perm muta i zobaczyć jak prowokujesz nie raz miałem z takimi styczność i dobrze wiem, że jak się za dużo takim pozwala, to potem są problemy i nie miałem ochoty znowu słuchać później skarg, że nadużywasz mikrofonu i jeszcze do tego obrażasz i przeklinasz, masz 14 lat i myślisz, że jak wbiłbyś gdziekolwiek na serwer i zaczął wyzywać i przeklinać bez mutacji jeszcze to admini by ci dawali bany, nie na każdym serwerze jest takie coś jak "mikro po mutacji" chyba że masz zgodę admina na mówienie i tu od nas miałeś taką zgodę, ale zacząłeś tego pozwolenia nadużywać.

Jak zacząłeś wyzywać, dostawałeś ostrzeżenie ode mnie, od Zoom'a, Edka i Vastarill'a, a ty dalej po tym ostrzeżeniu zacząłeś prowokować, więc dostałeś karę w postaci perm mute, skończysz mutacje, wtedy się odwołasz i dostaniesz unmute, bo na tą chwilę nie mam zamiaru się później z tobą użerać i tyle na ten temat i więcej nie chcę, żebyś sobie za dużo pozwalał, bo po tym mute, to ocierałeś się też o gaga tym pisaniem na czacie.

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Dobra, bo widzę, że mimo werbalnego nadal łamiesz regulamin, a więc tak

By skomentować czyiś post, powinieneś edytować swój główny i tam oznaczyć osobę, której odpowiadasz by nie robić z tego tematu rozmowy

4 godziny temu, Mahesvara2 napisał:

ak zacząłeś wyzywać, dostawałeś ostrzeżenie ode mnie, od Zoom'a, Edka i Vastarill'a, a ty dalej po tym ostrzeżeniu zacząłeś prowokować, więc dostałeś karę w postaci perm mute, skończysz mutacje, wtedy się odwołasz i dostaniesz unmute, bo na tą chwilę nie mam zamiaru się później z tobą użerać i tyle na ten temat i więcej nie chcę, żebyś sobie za dużo pozwalał, bo po tym mute, to ocierałeś się też o gaga tym pisaniem na czacie

Jeżeli dochodzi do takich sytuacji, to perm mute jest jak najbardziej możliwy. Mutacja nie przejdziesz 15 minut po banie, a jeżeli istnieje "ryzyko", że pod nieobecność adminów będziesz z niego korzystać, mimo skarg graczy, to takie rozwiązanie jest jedynym możliwym. W tym przypadku sztywne trzymanie się regulaminu jest bezsensu, bo są gracze, którzy to rozumieją i nie robią problemów, a są też tacy, którzy mają to w dupie, a nikt przecież nie będzie siedział 24/7 by banować osoby bez mutacji, skoro można dać perm mute i potem go ściągnąć

Zamykam skargę.

 

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności