Skocz do zawartości

UB FakeAcc


12xardas12

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: 12xardas12
Drugie Konto: AnonyMous <-na tym dostałem bana.

Reason: FakeACC/Wh
Ban created: 24-09-2020 18:03
Ban end: permanent.
Server: Cs-Classic.pl [CS:GO Call Of Duty 201]

Link: http://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&hideinactive=false&advSearch=AnonyMous&advType=nam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co rozpisywać gościu po 40min od bana wbił na 2 koncie kiedy miał Aktywnego Bana więc bardziej do zamknięcia niż do rozpisania 

http://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=85.222.1.10&advType=ip

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje konto główne: https://steamcommunity.com/profiles/76561198797850824/  . tak jak i to konto mam powiązane z tego forum.
Tamto konto na szybko zrobiłem żeby zagadać o co Caman? z Tym banem, dopiero potem ogarnąłem że jest "Forum".
A z konta "AnonyMous" na początku chciałem zobaczyć wgl na jakich zasadach działa CoDMod GO, i tak o wbiłem ponad 30lvl, trochę się rozegrałem.
Więc już mi się nie chciało wracać i zaczynać na 2koncie bawić jak "elita" serwa lata na 100+ ciężko kogoś zabić ;) Pozdrawiam.
i czekam na odp.

"Edit"
"Więc już mi się nie chciało wracać i zaczynać na 2koncie bawić jak "elita" serwa lata na 100+ ciężko kogoś zabić"
Więc grałem na *AnonyMous*  a nie bawiłem się od nowa na *12xardas12*

@Mahesvara  Podaj mi podpunkt z regulaminu serv CodMod Który zakazuje mi wejścia na server z 2giego konta?


 

Edytowane przez 12xardas12
  • Like 1
  • Haha 1
  • Zmieszany 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Po banie wyświetla się informacja, która informuje o miejscu odwołania, czyli forum.cs-classic.pl, a także w nazwie serwera jest link do strony Cs-Classic.pl.

9 godzin temu, 12xardas12 napisał:

@Mahesvara  Podaj mi podpunkt z regulaminu serv CodMod Który zakazuje mi wejścia na server z 2giego konta?

Po to są bany by odciąć danego gracza z serwera, a więc tworzenie nowego konta, nie powoduje, że możesz sobie znowu grać na serwerze. System banów nie miałby sensu gdyby tak to działało, bo oznaczałoby, że gracz może sobie cheatować, dostać bana, wbić na nowym koncie i udawać, że wszystko jest ok.

Regulamin danego serwera nie musi zawierać takiej opcji, bo jest to dość logiczne. W sytuacji gdy nie ma czegoś w regulaminie danego serwera, korzystamy z Regulaminu ogólnego.

Jako iż masz bana za wchodzenie na aktywnym banie, jedyną opcją jest zgoda opiekunów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności