Skocz do zawartości

[Cs-Classic] Nowy sklep WWW | SERWERY


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Witam,

Jutro najprawdopodobniej odpalony zostanie już nowy sklep, który zastąpi aktualny wraz z jego wszystkimi komponentami.

Nowy sklep oferuje automatyczne dodawanie usług, łatwość w ich zakupie (bez podawania Steam ID, etc) oraz portfel z poziomu serwera, a także automatyczne płatności. Logowanie przez Steam, więc ułatwi to sprawę z podawaniem haseł, itd. Można oczywiście przypisać mail oraz hasło do konta.

Wszystkie Wasze usługi są powoli przerzucane do nowego sklepu i zostaną automatycznie podpięte do Waszego konta po zalogowaniu.
Co z punktami uzbieranymi w poprzednim sklepie?
Po utworzeniu konta w sklepie, skontaktuj się ze mną, a ja przepiszę Ci punkty - nie mogę tego zrobić automatycznie, bo musisz mieć założone konto w nowym sklepie.

Jeżeli z jakiś nieznanych przyczyn nie masz dostępu do usługi, skontaktuj się ze mną, a ja to sprawdzę.

 

Najważniejsze informacje

  • Automatyczne płatności przelew/paysafecard/blik/sms
  • Łatwość w zakupie (nie musisz nic uzupełniać)
  • Automatyczne nadawanie usług
  • Rejestracja przez Steam
  • Możliwość doładowania konta w sklepie, a następnie zakupienie usług z pozycji serwera swoim saldem konta (portfelem)

PayPal i skiny pozostają bez zmian, lecz możliwe, że w przyszłości pojawi się też i PayPal

  • Like 6
  • Dziękuję 2
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- przypiął/eła ten temat
  • Właściciel

Oczywiście wszelkie darmowe opcje zdobycia usług pozostają na swoim miejscu.

Musiałem napisać plugin, który pozwoli na taką migrację, ponieważ (jak już wspomniałem wcześniej) zmieniły się także pluginy. W przypadku jakiś problem, proszę zgłaszać to bezpośrednio do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Właściciel

W ciągu paru dni powinna pojawić się nowa wersja pluginu pod sklep, który bazuje na naszym sklepie WWW - od paru dni jest on dostępny na AWP

Poza licznymi poprawkami czysto technicznymi, wprowadziłem zmianę, którą jest wyświetlanie wszystkich usług czasowych z pozycji menu (aktualna wersja pozwala na jedną i to w dodatku na czacie). Menu rozpisane zostało tak jak w poprzedniej wersji sklepu

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
W dniu 14.10.2020 o 14:49, -_- napisał:

W ciągu paru dni powinna pojawić się nowa wersja pluginu pod sklep, który bazuje na naszym sklepie WWW - od paru dni jest on dostępny na AWP

Poza licznymi poprawkami czysto technicznymi, wprowadziłem zmianę, którą jest wyświetlanie wszystkich usług czasowych z pozycji menu (aktualna wersja pozwala na jedną i to w dodatku na czacie). Menu rozpisane zostało tak jak w poprzedniej wersji sklepu

Ze względu na sytuacje z innymi serwerami, trochę się to przedłużyło

 

Chciałbym też oficjalnie poinformować, że od dzisiaj doszło do zmiany operatora płatności Przelew/Blik. Obsługiwać będzie nas firma Cashbill, nie Przelewy24. Płatności PaySafeCard pozostają na ten moment bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • Właściciel

Autor sklepu zaktualizował swoje API, więc napisałem sklep od nowa w oparciu o nie

  • Zupełnie nowe, odświeżone menu
  • Dokładne info o usługach jakie posiadamy oraz czas jaki nam pozostał
  • Zakup usług niestandardowych (blunt, monety, przeniesienie Xp, etc) z pozycji serwera
  • Zoptymalizowano zapytania pod API
  • Dodano dokładniejsze informacje o błędzie
  • Dodano segregowanie usług -> Najpierw wybieramy kategorię, a dopiero potem usługę dla kategorii
  • Poprawiono informacje na czacie oraz w menu, tak by ułatwić korzystanie z niego

Dalej zakup z poziomu stron dla usług niestandardowych objęty jest nakazem wyjścia z serwera, ponieważ nie łączy się to z pluginem.

 

Zachęcam was do tego byście korzystali ze sklepu WWW tylko na potrzeby doładowania konta, a resztę kupowali już z pozycji serwera, ponieważ jest to wygodniejsze i natychmiast otrzymacie informacje jakie należy wykonać kroki po zakupie

Sklep pojawi się na serwerach w ciągu +/-3 dni

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odpiął/ęła ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności