Lewy 0 Posted November 30, 2012 Share Posted November 30, 2012 Nick: LewyPowód rezygnacji: Poprostu nie ciągnie mnie już do 8k , ale bardziej do only dd2 ;)Coś od siebie: Pozdro dla wszystkich którzy grali ze mną na 8k Link to comment Share on other sites More sharing options...
Root Qesik 11,987 Posted November 30, 2012 Root Share Posted November 30, 2012 CLOSE Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts