Skocz do zawartości

PROŚBA O UB


Weryy

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:
Wery
Wycinek z konsoli(bez IP)*:
Reason: Multi-Hack
Ban created: 30-10-2020 14:04
Ban end: permanent.
Disconnect: You have been banned by this server!
Check forum https://forum.cs-classic.pl/!
Reason: Multi-Hack
Ban created: 30-10-2020 14:04
Ban end: permanent.

Serwer:
★ FFA [MIRAGE] 128TR ★Cs-Classic.pl★

Link do bana:
http://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:531168559&advType=steamid&Submit

20201030142811_1.jpg

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://670562.node24.pukawka.pl/dem-de_mirage-1604062444-1604064416.zip

2:00 Akcja w kuchni, strzały raczej normalne lecz pozycjonowanie celownika raczej do zakwestionowania.

2:30 Chłop pisze coś takiego image.png.c02817ace20a2c5499828f51545129f0.png a od kiedy skakanie na scrollu dodaje ci kucanie idealnie przy wyskoku? Nie wiem, nie znam się na BH, dlatego decyzję co do AutoBH zostawiam tutaj drugiemu UB.

Następna runda raczej normalne fragi, ja tam niczego się nie dopatrzyłem.

6:40 Tutaj też nie wiem co do BH ale później popatrz na ustawienie jego celownika w underze.

6:54 Lata tym celownikiem po ścianach jak gdyby nigdy nic a w 7:00 wcelowywuje się w TV bez żadnego info, że ktoś tam jest. Tak, logiczne jest, że tam ktoś może być ale on był już przygotowany na zabójstwo i to widać, w tym momencie już można stwierdzić WH.

8:15 Jest już od chwili wcelowany w undera po czym przestaje tam patrzeć, wie, że tam jest jego sojusznik  i 8:20? 8:30 peekuje dopiero jak przeciwnik ucieka z undera...

8:38 movement

9:03 movement

Potem poleciał już ban, jak będzie za mało to jest jeszcze poprzednia mapa.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, SnuFFy napisał:

http://670562.node24.pukawka.pl/dem-de_mirage-1604062444-1604064416.zip

2:00 Akcja w kuchni, strzały raczej normalne lecz pozycjonowanie celownika raczej do zakwestionowania.

2:30 Chłop pisze coś takiego image.png.c02817ace20a2c5499828f51545129f0.png a od kiedy skakanie na scrollu dodaje ci kucanie idealnie przy wyskoku? Nie wiem, nie znam się na BH, dlatego decyzję co do AutoBH zostawiam tutaj drugiemu UB.

Następna runda raczej normalne fragi, ja tam niczego się nie dopatrzyłem.

6:40 Tutaj też nie wiem co do BH ale później popatrz na ustawienie jego celownika w underze.

6:54 Lata tym celownikiem po ścianach jak gdyby nigdy nic a w 7:00 wcelowywuje się w TV bez żadnego info, że ktoś tam jest. Tak, logiczne jest, że tam ktoś może być ale on był już przygotowany na zabójstwo i to widać, w tym momencie już można stwierdzić WH.

8:15 Jest już od chwili wcelowany w undera po czym przestaje tam patrzeć, wie, że tam jest jego sojusznik  i 8:20? 8:30 peekuje dopiero jak przeciwnik ucieka z undera...

8:38 movement

9:03 movement

Potem poleciał już ban, jak będzie za mało to jest jeszcze poprzednia mapa.

 

 "2:00 Akcja w kuchni, strzały raczej normalne lecz pozycjonowanie celownika raczej do zakwestionowania."

-Gram na serwerze bardziej 4fun i to że wychodzi mi bh na 128 tickowym serwie raz na 20 prób to od razu AutoBH?!

"6:54 Lata tym celownikiem po ścianach jak gdyby nigdy nic a w 7:00 wcelowywuje się w TV bez żadnego info, że ktoś tam jest. Tak, logiczne jest, że tam ktoś może być ale on był już przygotowany na zabójstwo i to widać, w tym momencie już można stwierdzić WH."

- "Lata tym celownikiem po ścianach" To że staram się dać jakiegoś fartownego tapa przez ściane, przez smoke trafić itp. to chyba nie zbrodnia i dużo osób też tak robi, poza tym w 90% nigdy nie trafiam i staram się tak robić od wielu dni na serwie, (dużo osób może to potwierdzić).

"7:00 wcelowywuje się w TV bez żadnego info, że ktoś tam jest. Tak, logiczne jest, że tam ktoś może być ale on był już przygotowany na zabójstwo i to widać, w tym momencie już można stwierdzić WH"

- Tak bez infa ale 5 sec. wcześniej chłopa z mojego teamu zabili przy TV a że moi teammejcii pochodzili od B przez Aparty i Undera to się wcelowałem nic niezwykłego...

Chciałem tylko sprecyzować.

(Dodam że gram na serwie już od bardzo dawna i stale codziennie, lecz lubię ten serwer i rozumiem że mogło to ze strony innej osoby wyglądać podejrzanie...)

Edytowane przez Weryy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2:00 - normalne strzały, może dopisało mu trochę szczęścia, ale nie widzę tutaj nic podejrzanego

6:54 - to jest jedyna "dziwna" akcja, ale nie na tyle żeby banować, info faktycznie nie było, zazwyczaj kiedy krócisz mida, sprawdzasz wnęke, drzwi i TV, dlatego mógł się go po prostu spodziewać

8:15 - nie wiem co tutaj widziałeś podejrzanego, patrzył under, po czym sojusznik wyskoczył mu z okna i zaczął ten typ patrzeć, więc po prostu przestał scopować i sprawdził zakręt, normalna akcja

Żadnego autobh nie było, zwykłe skoki i dobre strefy, według mnie robione naturalnie.

Dla mnie jedna akcja nie jest wystarczającym dowodem, dlatego prosiłbym o poprzednią mapę, jeśli nie to gracz dostaje UB. @SnuFFy

Edytowane przez yuki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje odbanowany, a temat zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności