Skocz do zawartości

Poradnik - jakie gry f2p wybrać gdy nie mamy w co grać?


Erwin Rommel4Ever

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem, dziś przychodzę do was z poradnikiem na temat gier free to play. Nie ma osoby która nie grałaby w takową grę. gdyż jest nią od niespełna dwóch lat także CS:GO. Dlatego dziś zaprezentuje wam według mnie kilka ciekawych darmowych pozycji na nudne weekendy :hi:

Nr.1 : SCP Secret Labolatolatory. SCP SL (gdyż taki ma skrót) to darmowa gra multiplayer stworzona przez małe studio Northwood na czele z Polakiem - Hubertem Moszką. Gra przenosi nas do popularnego głównie w USA i Japonii oraz Rosji fandomu SCP który ostatnimi laty zyskał popularność również w Polsce. Trafiamy tutaj do placówki naukowej gdzie bada się tajemnicze anomalie pokroju humanoida przechodzącego przez ściany, czy chodzącej rzeźby. Pewnego dnia anomalie (podmioty SCP) wydostają się na wolność i tu zaczyna się nasza rozgrywka. Wszystkie postacie w grze są kierowane przez faktycznych graczy, od potworów które chcą wszystkich zgładzić, do elitarnych jednostek mających na celu spacyfikowanie anomalii. Polecam gorąco szczególnie jeśli ktoś lubi gry typu RolePlay

scp.jpg.bc78d78bbee5ef1543abacc5da02fd6d.jpg

Nr.2 : Call Of Duty Warzone. CoD Warzone to darmowa wersja płatnej gry Call Of Duty Modern Warfare z tym wyjątkiem że darmowa wersja ogranicza się jedynie do trybu Battle Royale. Nie mam co szczególnie się tutaj rozwodzić. Jeśli lubisz strzelanki FPS i RTS to ta gra jest dla ciebie.

cod.thumb.jpg.9898af39e2866415e66ace23803e4ac7.jpg

 


Nr.3 : Apex Legends. Kolejny tytuł Battle Royale. Apex Legends, gra studia zależnego od EA to dość oryginalny Battle Royale wprowadzający do tego typu gier element min. wyboru klas postaci, odradzania martwych sojuszników, czy dość prymitywny system RPG i rozwoju postaci. Gra działa na podobnej zasadzie co wszystkim znany Fortnite. Co jakiś okres czasu mapa jest zmieniana pod kontekstem fabularnym a w rozgrywce są wprowadzane ogromne zmiany. Polecam zagrać, szczególnie ze znajomymi gdyż jedyna możliwość rozpoczęcia tu rozgrywki to dobranie dwóch drugich graczy a randomy jak to randomy, nie zawsze grają drużynowo, co w tej grze jest absolutnym priorytetem.

apex.thumb.jpg.a94f6f369b2b85c07bc9954982ca7c94.jpg


Mógłbym na tej liście wypisać oczywiście klasyki typu Team Fortress 2 czy LoL i Dota2 ale to się mija z celem bo te gry każdy zna. Przedstawiłem zatem moje top 3 gier f2p które nie są ponadczasowymi hitami a mogą się spodobać też innym. Mam nadzieję że się spodobało smacznej kawusi i miłego dnia

Edytowane przez Rommelek
  • Like 6
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności