Jump to content
Kasia!

[TS] Zmieniona ilość slotów

Recommended Posts

Z dniem dzisiejszym uległa zmianie ilość slotów na serwerze. Od dziś są to 64 sloty. 

Niestety czasy serwerów Teamspeak 3 przeszły do historii, a coraz mniejsza ilość użytkowników pomogła zdecydować o zmniejszeniu ilości slotów. 

 

Dlatego z dniem dzisiejszym do ogólno-panujących zasad dochodzi: Nakaz zwalniania miejsca podczas nieobecności na ts. (W momencie kiedy przechodzisz na inny serwer, opuść serwer. Wychodzisz na dłuższe zw niż toaleta/robienie jedzonka xD, wyjdź) Ilość osób które przesiadują codziennie oscyluje w okolicach ~70, ale część z nich to osoby zmutowane. Więc nie będzie problemu z powrotem. Do nowego obowiązku admina dochodzi więc wyrzucanie osób zmutowanych i nieaktywnych dłużej niż 30min (lub krócej), ale tylko w momencie kiedy ilość zajętych slotów na serwerze będzie większa niż 58. 

Edited by Kasia!
  • Like 10
  • Sad 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Została wprowadzona zmiana do poprzedniego wpisu^ 

Po 40 min nieaktywności osoba zostanie wyrzucona z serwera przez bota. (Liczy się tu czas bezczynności)

! Bot wyrzuca ludzi dopiero przy minimalnej liczbie 55 osób na serwerze.

Często nawet ja sama siedzę zmutowana na serwerze, a sporo z kimś piszę, więc rozumiem sytuację i nie będzie to zależne od kiedy jest się zmutowanym, a bezczynnym.

Wczoraj zdarzyła się nawet osoba która była na serwerze 4h, a jej czas bezczynności wynosił ponad 3h, ale nie była zmutowana, więc nie była nawet sprawdzana. Aby uniknąć takich zajętych slotów została wprowadzona zmiana. Od teraz admini nie muszą sprawdzać kanałów. Jedyną sytuacją będzie, kiedy osoba poniżej 40 min bezczynności będzie zajmować slot przy prawie całkowitym zapełnieniu serwera (powyżej 60 osób)

 

Kroki radykalne, ale ułatwi to nam pracę, a wam wejście na serwer.

Pozdrawiam! ;) 

Edited by Kasia!
  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines