Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Pomaganie w misji


Edekk

Rekomendowane odpowiedzi

 Twój Nick Malfoy
2. Kto zawinił? (admin/gracz):Gracz
3. Nick oskarżonego:Gregoroz i NO--- STRIKER--->
4. Steam_ID oskarżonego:STRIKER-STEAM_1:0:454153319 a tego drugiego nie zdążyłem spisać
5. Data i godzina zdarzenia:22:00/12.12.2020
6. Mapa:De_Baazar
7. Opis sytuacji:A więc w ostatniej rundzie czyli 18 Gregoroz został sam na owcewk i NO STRIKERA po czym Gregoroz mówi ''dajcie zaplantować misje mam'' i  NO STRIKER mówi ''to chodź to A'' Gregoroz po drodze zabił jeszcze jednego gracza i poszedł zaplantować a NO STIKER się na niego patrzał i nie miał zamiaru go zabić, miał również misje na bombe można to wywnioskować po jego słowach ''przestań mnie rozbrajać bo mam misja'' coś w tym stylu 
Edytowane przez Edekk
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za zgłoszenie:

Gracz NO STRIKER - ewidentny brak wykonywania celów mapy i pomoc innej osobie w wykonaniu misji -> BAN NA 24 GODZINY + WYZEROWANIE LVL'A

Gracz Gregoroz - wykorzystał, że tak to nazwę, głupotę gracza wyżej i po prostu zaplanował pakę. Nie pomógł w misji, która pomogła jemu mając świadomość, że za to grozi ban. Ban jednak i tak będzie, ponieważ początkowo współpracował z graczem NO STRIKER nie zabijając go w BS'ie i skazując go na bana. Wymiar kary będzie jednak dużo mniejszy bo skończy się tylko na UPOMNIENIU

Edytowane przez RyKoS
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności