Skocz do zawartości

Prosba o Ub Cod 201


Albi

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Albi
Wycinek z konsoli(bez IP)*: 

Disconnect: You have been banned by this server!
Check forum https://forum.cs-classic.pl/!

Reason: Wallhack
Ban created: 05-01-2021 18:28
Ban end: permanent.


Serwer: Cod mod 201
Link do bana: http://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=Albi&advType=name

image.thumb.png.469de8631b056de6241133614fd29239.png

Zostalem nieslusznie zbanowany. Powod: WH

Nigdy nie cheatowalem ani nie uzywalem zadnych wspomagaczy do csgo.
Zakupilem nawet 30 dni klasy premium i vipa, poniewaz server m isie bardzo spodobal, wiec jezeli wydalem juz pieniadze to poco mialbym cheatowac i ryzykowac banem?

Edytowane przez Albi
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chaos jest, ponieważ się śpieszę, a nie chcę zostawić tematu bez odpowiedzi.

 

Cytat

Zakupilem nawet 30 dni klasy premium i vipa

Odpisuję tylko i wyłącznie ze względu na to, żebyś nie poczuł się w jakikolwiek sposób oszukany, pomimo to, że ty okłamujesz nas po raz kolejny pisząc to odwołanie, marnując nam przy tym czas. I to jeszcze kłamiąc w tym odwołaniu :( 

Dlaczego kłamiąc? 

Cytat

Nigdy nie cheatowalem ani nie uzywalem zadnych wspomagaczy do csgo.

Na gameme są dwie sesje dla nicku Albi łączącego się z Niemiec. Druga sesja wskazuję na to, ze dostałeś już jedną blokadę.

image.thumb.png.e9322030db02491b531b20961e8805e1.png



Co do twojej osoby.
Jestem przewrażliwiony na graczy łączących się z Niemiec więc tak też było i w tym przypadku. Obserwowałem twoją aktywność od samego początku i już pierwszego dnia twojej obecności na serwerze dałeś popis swoich(oprogramowania xD) umiejętności i się spaliłeś.
https://imgur.com/a/1hvxaCG 
Oddałeś przedwczesny strzał do gracza na tarczy fenixa, co więcej - ten gracz był za filarem. Jednak, jako że jestem przeciwnikiem banowania gracza po jednej akcji poświęciłem dla ciebie AŻ dwie godziny i rozpisałem dwa dema. Jedno znajdziesz niżej, drugie leży u mnie na dysku.

Oczywiście mógłbym tutaj także napomknąć, że żeby należeć do twojej listy znajomych, trzeba mieć blokadę vac(ciekawe otoczenie), na profilu pochwaliłeś się screenem z AVENTUMA(polecam wygoglować- w skrócie serwer HvH), należysz do ciekawej grupy, a w swoim steamcommunity.com/ masz id nawiązujący do popularnego czita jakim jest skeet.

Osobiście uważam tą rozpiskę za moją porażkę, ponieważ zamiast rozpisywać coraz to lepszych graczy(lepszych w znaczeniu tym, że bardziej się kryją), muszę się skupiać na takich, dla których cs został podarowanych przez rodziców pod choinkę :( Równie dobrze mogłoby to odbyć się jeszcze w 2k20 i stać na równi z takimi katastrofami jak pandemia, czy Bengaj na adminie.

http://414339.node46.pukawka.pl/dem-de_island-1609707733-1609709344.zip

de-island - doskonale wiedziałem, że odpalasz i starałem się za każdym razem cię podpuszczać chodząc na bombsite A. Ustawiałem się w różny sposób i sprawdzałem jak reagujesz. Zadanie miałem podzielone pomiędzy dwójkę graczy - na demie jest także gracz o nicku piwowar, który również haxował. Podejrzany całe demo chodził tą samą trasą, na ten sam bs.

00:50 - nie widząc nikogo w pobliżu podejrzany podjeżdża schody i peekuje dół.
00:58 - crosshair placement pozostawia wiele do życzenia i jednoznacznie wskazuje, że podejrzany nie skupia się na cornerach i potencjalnych miejscach z których może wyjść przeciwnik, lecz na modelach graczy za ścianą.
02:38 - przeciwnicy w poprzedniej rundzie podjechali plażę i okolicę (nie wiem jak nazywać poszczególne miejscówki, a było by to dosyć pomocne w zrozumieniu o co mi chodzi) - podejrzany jednak mimo to zeskakuje i pushuje bs, bo widzi, że w pobliżu nikogo nie ma.
02:41 - nie sprawdza common spotów jak plaża, jest jedynie skupiony na okolicach bs. 
02:45 - zerka nieśmiało na ściany sprawdzając gdzie są przeciwnicy.
03:49 - peek na gracza, okej - ale następnie ten spray w pełnym biegu zakończony 3 headami.
03:56 - myślę, że warte uwagi, seria strzałów z uspa do asasyna na niewidce jest normalna, zaskakująca jest natomiast reakcja na sekundę przed śmiercią, kiedy podejrzany potrafi - w momencie skoku niewidzialnego przeciwnika - trackować go w locie. W następnej rundzie podejrzany nie zeskoczył mając w pamięci to, co wydarzyło się rundę temu. Dostał nejda górą i decoy pod nogi. Ja dostając decoyem jestem pewny, że zaraz wyskoczy mi przeciwnik. W późniejszej fazie, podejrzany nie sprawdza tak naprawdę nic na blisko, tylko od razu jest zainteresowany filarem za którym stoi przeciwnik.
05:59 - schemat się powtarza, lecą nejdy od przeciwnika górą, podejrzany natomiast zmienia swój sposób postępowania. Widząc, po raz pierwszy od dłuższego czasu przeciwnika na plaży, szykuję granat na skałę. Co robi następnie. Przekalkulował, że tam gdzie jest więcej przeciwników, tam granat zada większe obrażenia i rzuca go na dwójkę graczy ustawionych w ten sposób po raz pierwszy. Jak gram tą mapę od 2016, tak nigdy nie rzuciłem takiego nejda xD
06:25 - zachowanie którego nie potrafię wytłumaczyć następnie przy wjeździe na bombsite mocno spalony crosshair placement.
07:06 - głęboki nejd, później sprawdzenie miejscówek jak gdyby zamiast myszki podłączoną miał kierownicę. Wskakuję na skałę i odpuszczając wszystko - okno, plażę, lewą stronę smoke’a - skupia się na graczu w bsie. Decyzja 10/10, jednak szkoda, że taka obvious.
07:40 - im głębiej w bsie jest przeciwnik, tym głębiej rzuca tam granat xD
07:44 - wyjebane na plażę, coś tam mu śmignęło w oknie, imo śmignął mu tam model dużo wcześniej i dlatego zszedł do lewej strony.
09:16 - kolejny dziwny granat, a następnie jeszcze dziwniejszy crosshair placement śledzący modele.
09:25 - AD i spam głów.
10:29 - po raz kolejny zerka tym celownikiem na ścianę, zamiast na corner z którego może wyjść przeciwnik.
10:37 - aim i trackowanie głowy przeciwnika będącego w skoku.
10:50 - trochę beka z tej akcji, chciał zrobić albi wyrzucając się w głupi sposób z granatów, ale akurat tam skąd wyszedł przeciwnik to skrócił kąt i poczekał na wybuch smoke, żeby nie zostać zabitym przez snajpera. Trochę zwiększę tempo i nie będę opisywał aż tak szczegółowo.
11:26 - spalone zachowanie.
11:44 - kolejne głowy strzelając jak popadnie.
12:24 - trochę śmierdzący peek, aczkolwiek mógł słyszeć.
13:32 - czterech oponentów żywych, a on sobie chodzi jak gdyby nigdy nic, każdy tak robi?
13:38 - nagle olśnienie i zaczyna zmierzać w kierunku przeciwnika będąc gotowym na jego peek (Znaczki grał wtedy bodajże Cichym?)
13:47 - słyszy rywala - zero reakcji
14:26 - sądząc po reakcji jego teammatów, nikt nie zespotował tego szpiega, więc podejrzany nie mógł być gotowy na przeciwnika od pleców.
16:37 - chyba trochę wkurwiony serią deadów, pomijąjąc, że nic nie sprawdza mamy tak - zdecydowany peek na skałę, po killu widać reakcję na gracza za filarem, a następnie zabawa w berka wokół skrzynki.
16:43 - już mu się chyba pojebało i zaczął strzelać w schody, znaczy w model przeciwnika który był akurat na poziomie schodów.
17:39 - ehh to jest aż nadto bolesne, kto tak gra bez wallhacka.
18:50 - dwóch zabitych, spodziewał się trzeciego na którego wybiega z prefem.
18:54 - zabawny lock.
19:02 - skupiony na modelach, nic więcej mu nie potrzebne.
21:02 - podejrzany tak gra, celownik w ziemi, biega se, ale bezbłędnie potrafi odczytać pozycję rywali.
21:51 - obczajcie, on bardziej jest skupiony na ścianach, niż na tym co dzieję się dookoła niego.
24:20 - zamiast operować celownikiem w linii gdzie kończy się murek i wystaje głowa, podejrzany woli patrzeć na model przez ścianę.
25:40 - xD
25:47 - XDDDD
25:57 - czeka na gracza za filarem.

Na drugie demo nie mam na szczęście czasu, są sprawy ważne i ważniejsze, jednak jakby komuś było mało to polecam. Oprócz wallhacka popisuję się tam również swoim aimem.
http://414339.node46.pukawka.pl/dem-workshop_675402575_de_legacy-1609679298-1609680872.zip

  • Like 9
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dratewka. napisał:

Dla mnie wystarczyła ta jedna akcja 

no nie bądźmy śmieszni żeby po takiej akcji mieć jakieś wątpliwości co do tego czy czituje czy nie 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności