Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie howli


howlie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: howlie
2. Imię: Jasiu
3. Wiek: 16
4. Znajomość komend strażnika(1-10): 10
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/831579
7. Parę słów o sobie **: Hej, tu Jasiu, moje zainteresowania to sklejek, gazowane napoje i obliczanie moli. Szybko podejmuję decyzje co czasem źle na mnie wpływa :[
8. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**: Chciałbym zostać strażnikiem, ponieważ dużo osób z administracji coraz rzadziej wchodzi na serwer i mógłbym uzupełnić tą lukę, podczas której nie ma admina :]
9. Steam_ID: STEAM_0:0:20175532

10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1-3h
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy😞 Od 14 do 2 jestem dostępny z przerwami
12. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 5600h (4-5 lat)
13. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE): Tak
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Posiadałem tutaj i aktualnie posiadam na FFA :)
 

  • Like 11
  • Zmieszany 5
  • Smutny 1
  • Uwielbiam 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murarz, tynkarz, poliglota - człowiek wielu talentów. 

Posiada wykwintny gust muzyczny, świetną koordynacje ruchową oraz idealną umiejętność dostosowania się do najtrudniejszych sytuacji.

Ogarnia TT, poci się po CT, nie będzie miał wyrzutów sumienia przy muteowaniu krzyczących małolatów. 

imo git na tak

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Mam mieszane uczucia co do twojego podania. Z jednej strony masz staż jako admin oraz ogarniasz komendy itp. ale ostatnio gdy obserwowałem jak prowadzisz po stronie ct to trochę mnie to zniechęciło do tego podania. Bo z jednej strony starasz się być kreatywny i oryginalny i to jest na duży plus ale z drugiej strony czasami przekombinowujesz i wychodzi z kreatywnej zabawy zamieszanie i problemy. Po drugie bardzo łatwo ulegasz prowokacji na serwerze. Na ten moment jestem na NIE.

  • Like 3
  • Zmieszany 3
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, obecnie jesteś najlepszym kandydatem na to stanowisko. Na serwerze jak i w administracji masz długi staż, w ostatnim czasie na serwerze spędzasz dużo czasu więc ranga pomogła by Ci utrzymać porządek na serwerze, co na obecną sytuację z administracją wyszło by wyłącznie na plus. Jako CT starasz się prowadzić kreatywnie co podoba się graczom i to widać. Więc na chwilę obecną jestem na tak. Powodzenia! 

Edytowane przez ZyXeel
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane zdanie ale ostatecznie dam szanse na Tak

+ Często aktywny

-mial vaca więc póki co ma nowe konto steam ( nie wiadomo czy i na tym nie dostanie)

+/- prowadzenie po stronie ct ( mam kilka zastrzeżeń)

+/- zdarzały się prowokacje.

+Sprawdza się jako admin innego serwera

Jestem póki co za okresem próbnym 2 tygodni ;)

 

Edytowane przez Zireael Jaskółka
Błędy
  • Zmieszany 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem jak grasz po stronie CT jak i TT, z czego mogę wywnioskować, iż potrafisz ogarnąć CT nawet sam. Wcześniej byłeś trochę wybuchowy, ale ostatnio jakaś zmiana chyba miała miejsce. Ludzie cię lubią jak i twoje kreatywne prowadzenie, bo rzadko widuję bunty gdy jesteś w CT, a jak są to nie kończą się one "pomyślnie".

Jedyne zastrzeżenie, jakie mam to to, że napisałeś, iż posiadałeś już admina na tym serwerze, otóż nie wiem dlaczego go straciłeś, ale jeżeli miałoby się to powtórzyć, to nie wiem czy jest sens, ale...

Jestem na "Tak". Powodzenia! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności