Skocz do zawartości

odwołanie od bana


daku

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: dakuuuu

Wycinek z konsoli: Disconnect: You have been banned by this server

Serwer: multiarena 1vs1

link do bana: https://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:234880395&advType=steamid&Submit

 

Ogólnie to wbiłem na serwer dałem tapa jakiemuś adminowi no i dostałem bana, nie wiem aż taki dobry jestem że musicie mnie banować bo dostaliście głowe w grze i od razu aimbot... Szkoda na to słów myśle że dostane unbana. Mam 2,5k h wiec jakoś się umiem poruszać w tej grze nie moja wina że admin może nie jest zbyt dobry. 

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

http://800213.node28.pukawka.pl/dem-workshop_644183353_am_xenon-1611937104-1611937598.zip

04:33- Pierwszy strzał na serwerze i od razu "piekna" pestka. 

04:43- Idealne wcelowanie się na model przez 2 boksy 

04:44- Wychylenie zza swojego boxu i wcelowywanie sie na model w srodek boxu. Dalej, skupianie sie na jednym boxie gdzie znajduje sie model a mozliwosci spawna na tej mapie jest mnostwo.

4:52 Juz wie, że jestem afk i rozglada sie, 04:57 rozgladanie sie w gore gdzie normalny gracz bylby skupiony na dolnym spawn jak i na default. 

 

Prosiłbym innych adminów by wypowiedzieli swoje zdanie na temat tego przypadku. Mało jest tych dowodów, mój błąd, ale uważam, że jak nawet nie ma aimbota/triggera to wh juz na pewno. 

@dakuJeżeli jednak reszta uzna, że jestem w błędzie to zwrócę sie do Ciebie na pw by jakoś Ci to zrekompensować i oczywiście przeprosic oraz pogratulować game sensa.

Podam się również do dymisji bo co to za admin co nie potrafi odróżnić dobrego gracza od cheatera. 

 

 

  • Like 2
  • Haha 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje odbanowany, a temat zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności