Skocz do zawartości

[Request] UnBan


Wreklez

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ₪ Josef Bratan ₪

Wycinek z konsoli(bez IP)*:  

Connecting to public(145.239.23.158:27015) ...
Server using 'public' lobbies, requiring pw no, lobby id ffffffffffffffff
Connected to 145.239.23.158:27015
Disconnect: You have been banned by this server!
Check forum https://forum.cs-classic.pl/!

Reason: fakeacc
Ban created: 20-01-2021 13:41
Ban end: permanent.
Disconnect: You have been banned by this server!
Check forum https://forum.cs-classic.pl/!

Reason: fakeacc
Ban created: 20-01-2021 13:41
Ban end: permanent.

 

Serwer: COD
Link do bana: https://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=Josef &advType=name 

 

Na starcie chcialbym przeprosic za moje zachowanie po otrzymaniu bana ktore wedlug wielu osob bylo niedopuszczalne (ponowne wejscie na serwer z innych kont aby dowiedziec sie jaki byl powod bana.)

Nie pamietam dokladnie ktore konto otrzymalo 1-szego bana lecz dokladnie pamietam sytuacje ktora spowodowala ze owego bana otrzymalem.

Razem z kolega zdecydowalismy sie wejsc na serwer na naszych kontach non-prime zwazywszy na to ze akurat przed wejsciem na serwer gralismy mm-y (ja na moim alt-koncie z racji ze kolega nie ma konta z Primem) i chcielismy sprawdzic czy serwer jest warty uwagi zanim kupimy sobie klasy, vip'a i zaczniemy grac na "powaznie".

Obaj na naszych kontach nie posiadalismy Prime, lecz on jako jedyny dostal bana (dowiedzialem sie ze byl to ban za brak prime) po 20-30  min rozgrywki mimo ze zaczelismy grac na serwerze dokladnie o tej samej porze, mial juz wtedy zakupionego vipa + range.

Ustalilismy ze on w tym czasie odwola sie od bana a ja z racji ze serwer przypadl mi do gustu postanowilem wejsc na moje glowne konto gdzie zamierzalem zaczac juz normalna rozgrywke, gdy juz bylem na glownym koncie zapytalem admina ktory aktualnie urzedowal na serwerze jaki mogl byc prawdopodobny powod bana ktory otrzymal moj kolega, lecz w odpowiedzi dostalem bana za aktywnego bana lub fakeacc (nie pamietam dokladnie) od admina ktoremu zadalem to pytanie.

image.thumb.png.d483548bc2562d4cdf31de0c4a44e902.png

Jak widac, Prime na koncie ktore zostalo zablokowane jest widoczny

Edytowane przez Wreklez
  • Haha 2
  • Zmieszany 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze tylko tyle 

nie rozśmieszaj mnie i nie denerwuj bardziej gościu w ciągu jakiejś godziny wbijałeś chyba z 15 razy na nowych kontach i bezczelnie mówiłeś  że możesz robić sobie tysiące nowych kont. 

Nie ma dla ciebie już szans na UB 

Tyle w temacie można zamknąć 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Wyjaśniałem Ci to już na PW.

Za wielokrotne wbijanie na aktywnym banie, otrzymałeś perma i nie możesz się od tego odwołać

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności