Skocz do zawartości

Cs 1.6 - zlecenie na stworzenie serwera deathmatch


Qualios

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim,

na początek napiszę tutaj, a jeśli to niewłaściwe miejsce to prosiłbym o pokierowanie mnie tam gdzie trzeba, będę wdzięczny za każdą pomoc. Ale do rzeczy. Chciałbym stworzyć serwer deathmatch w counter strike 1.6 tylko taki, że tak powiem, porządny : ) M.in.:
- serwer tylko na klasycznych mapach np assault, estate, havana, italy, militia, office, aztec, cbble, chateau, dust, dust2, inferno, nuke, piranesi, prodigy, train, vertigo (może z czasem dorzuciłoby się coś jeszcze typu kabul itp). Ogólnie mam dość grania DM tylko na dust2, a nie ma w tym momencie w cs 1.6 innych sensownych serwerów
- serwer byłby standardowo ct na t, powiedzmy, że na początek jakieś 7v7, a jak będzie trzeba to trochę więcej ale bez tłoku
- na każdej mapie grałoby się 10 minut i pod koniec mapy pokazywałoby się kto ukończył ją na 1 miejscu i z jakimi statami. Serwer byłby też z rankingiem, powiedzmy, że co tydzień by się zerował
- na mapach gdzie są zakładnicy trzeba by ich najlepiej usunąć ale nie wiem na ile to możliwe w kodzie. Tak czy inaczej żeby nie psuły rozgrywki.
- na mapach z bombą trzeba będzie usunąć bombę albo zrobić tak, żeby nie psuła rozgrywki
- wszelkie wizualne pokazywanie obrażen w czasie rzeczywistym będzie wyłączone, wszelkie dźwieki ala quake itp nie będą wgrane i nie będzie też żadnych skórek itp, wszystko jak w oryginale
- friendly fire wyłączony chyba, że dałoby się to sensownie zrobić, żeby każdy uważał co robi i nie mógł też trollować dłużej niż chwile bo inaczej wysokie kary. Ogólnie zależy mi na realności, żeby mógł każdy poczuć trochę klimat prawdziwego rankingowego meczu (a raczej rozgrzewki do niego)
- bardzo zależy mi na sensownym rozwiązaniu vs różni hakerzy, żeby było parę sposobów zlikwidowania go szybko i na chociaż te pół godziny. Nie zawsze jestem przy kompie i chciałbym, żeby sami gracze mogli np łatwo przeprowadzić głosowanie i zbanować hakera na jakiś czas (raczej nie za długi bo będą się na pewno zdarzać sytuacje gdy ban będzie niesprawiedliwy i taka osoba może po banie wrócić pod innym nickiem i dalej grać - wydaje mi się że, nie ma tu złotego środka ale jestem otwarty na propozycje)
- można się także zastanowić nad dodawaniem botów kiedy są wolne sloty, a gdy normalny gracz by klikał dołącz to jeden bot by zwalniał mu miejsce. Niektórzy grają też nie w godzinach szczytu, a wtedy choćby i na sensowne boty fajnie jest sobie postrzelać. Oczywiście fragi na botach nie wliczałyby się do rankingu.

Mniej więcej tyle jeśli chodzi o moją wizję, chętnie zapłacę za postawienie i skonfigurowanie takie serwera oraz za nauczenie mnie go obsługiwać. Planuję też utrzymywać taki serwer przez dłuższy czas jeśli wszystko będzie działało tak jak chce. Czy jest ktoś tutaj kto chciałby się podjąć tego zadania za stawkę którą razem ustalimy albo zna kogoś kto coś takiego umie robić i mógłby przekazać mu moją wiadomość? Będę bardzo wdzięczny za każdą pomoc, proszę pisać tutaj (będę tu zaglądał raz dziennie) albo bezpośrednio na messengera ww-facebuk-kom/pawelbrzozowicz/ - będę codziennie zaglądał do folderu inne : )

Pozdrawiam serdecznie
Qualios

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- zablokował(a) ten temat
  • -_- odblokował(a) ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności