Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga na NYUU


Bartex_

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: [CSC] #簡単に
2. Kto zawinił? (admin/gracz): Admin
3. Nick oskarżonego:[CSC] Nyuu
4. Steam_ID oskarżonego: 
STEAM_0:1:419231492
5. Data i godzina zdarzenia: Całokształt jego admina
6. Mapa: to co wyżej
7. Opis sytuacji: Nie ma tutaj niestety działu gdzie mogę złożyć skargę na admina nie za błędy a za to że się na tę rangę nie nadaję więc piszę to tutaj. No dobra to zacznijmy od tego że dawanie admina komuś kto wrócił po 3 miesięcznej przerwie jest trochę dziwne no ale maniaczyl po x godzin dziennie to mahes pewnie uznał że się nadaję i tutaj mamy haczyk chłop z tak wysokim ego to jedyny kontakt z adminem powinien mieć tylko w wypadku poproszenia o przeniesienie za czas gry. No chyba że wymogiem wstępu do administracji jest ego tak wysokie jak Burj Khalifa. Kolejna sprawa jest że u owego admina brak jakichkolwiek umiejętności słuchania ze zrozumieniem w demku zamieszczonym poniżej wydarzyła się sytuacja w której ja tzw. CHINCZYK zostałem poinformowany że za "myju myju" (pseudonim artystyczny naszego oskrażonego admina który mu nie przypadł do gustu pragnę nadmienić że jak mnie przezywano pikachu w celu zdenerowowania mnie nikt kary nie poniósł ale ja jestem tylko biednym szarym gracze) lecą muty zapytałem się czy ktoś już został za "myju myju" zmutowany i w odpowiedzi dostałem mute za obraze xD zajeło mi to kolejne 5 minut żeby temu adminowi przetłumaczyć co ja własnie napisałem  reasumując moje wypociny chłop ten nadaje sie na admina jak obecny RoboCop do buffa pewnie znajdzie się paru graczy którzy będą chcieli coś od siebie dodać.
8. Dowody (demko/screeny/świadkowie) http://414339.node46.pukawka.pl/dem-workshop_1567184235_hd_office_remade-1616751222-1616752827.zip a no i mcwild pewnie ma cos do dodania z góry przepraszam za brak minuty ale jestem ciapkiem który nie potrafi odpalić demka i sprawdzic
Edytowane przez Bartex_
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był spokój przez większość mapy, potem gdzieś 4 minuty przed końcem zachciało ci się nazywać go "myju myju" kilka razy, DIY ci powiedział, że "za to rozdaje muty" i tak ma do tego prawo, bo sam mu pozwoliłem, ponieważ nie zawsze jestem na serwerze, żeby was ogarniać i wystarczyło, że ty sam byś inaczej zapytał "czy zmutował już kogoś za to" to byś nie dostał muta, po za tym sam wam o tym mówiłem że skoro nie życzy sobie żeby do niego tak mówić to nie mówcie, ale braliście te słowa sobie za przeproszeniem w dupie i siadaliście na nich, to się nie dziwcie, że dostajecie teraz muty, i jeszcze nie raz chyba sobie urządzaliście jakiś konkurs, kto więcej razy powie myju myju w ciągu mapy, skoro nie potrafiliście się opanować, jak wam mówiła osoba, o której tutaj mowa, że macie nie mówić tak do niego i nawet ja wam o tym mówiłem, wtedy, zamiast przestać tak mówić na niego to zaczęliście jeszcze bardziej prowokować mając w nosie jego zdanie i tym bardziej moje słowa. 

Admin miał pozwolenie na mutowanie takich osób które cały czas mówią na niego tak jak sobie nie życzył, niestety skoro nie potraficie się zachowywać to trzeba to inaczej załatwiać.

Zaczęliście do niego tak mówić kiedy dostał admina więc to że nie podoba mu się jak do niego mówicie i daje muty nie typuje go jako nienadającego się admina, jak byście mówili na niego tak jeszcze za nim miał admina i on napisał do mnie że nie życzy sobie, to wtedy ja bym was ogarniał i jak dalej byście tak robili jak do tej pory też bym wam dawał muty i co wtedy też bym dostał skargę że ktoś wam psuje zabawę.

Skargę odrzucam, sam nie jesteś bez winy, bo dobrze wiedziałeś że nie chce żeby tak do niego mówiono.

  • Dziękuję 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności