Skocz do zawartości

unban dla ymir997


ymir997

Rekomendowane odpowiedzi


Nick: ymir997
Wycinek z konsoli(bez IP)*:

Reason: wh
Ban created: 10-04-2021 14:49
Ban end: permanent.
Disconnect: You have been banned by this server!
Check forum https://forum.cs-classic.pl/!

Reason: wh
Ban created: 10-04-2021 14:49
Ban end: permanent.


Serwer: ffa 
Link do bana: nie da sie wyslac linka z sourcebans ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam,

Widzę, że kolega nie ma za grosz szacunku do czasu innych i nam tu pracy przysparza przy opisie demka i weryfikacji. Dlaczego mówię o braku szacunku? Ponieważ gość lata sobie na nowym koncie, ledwo 1 lvl steam wbity i od razu wchodzi na FFA. Jasne, rozumiem, że od miesiąca już nie możemy banować tych cwaniaczków, które wejdą sobie na nowo stworzonym koncie bez prime, ale takie konta budzą najwięcej wątpliwości i od razu można przyjmować, że gość coś ma. Bo powiedz może @ymir997 czemu nie wejdziesz na swoim głównym koncie co? Dlaczego zakładasz nowe? Nigdy tego nie zrozumiem jak zresztą reszta adminów, ale dobra nieważne, rozpiszę demko, bo to co tutaj napisałem nie zostanie wzięte pod uwagę. Dwa demka, ponieważ obserwowałem typka dwie mapy.

Demko nr 1: http://670562.node24.pukawka.pl/dem-de_mirage-1618056502-1618058547.zip

10:04 Ciekawe, że nie sprawdził całego respa, mógł przecież stać tam jakiś afk czy coś, ale chyba przestraszył się czekającą na skrót awkę

20:14 Interesujące HSy, ale tutaj się nie przyczepiam

30:10 - nie wiem, trzy razy sprawdzałem na full głośności i nie mam pojęcia skąd typek w tym szumie wiedział, że przeciwnik znajduje się w smoke

Demko nr 2: http://670562.node24.pukawka.pl/dem-de_mirage-1618058550-1618060730.zip

6:21 te idealne wcelowanie się kiedy przeciwnik ucieka z okna i następne ponowne wcelowanie gdy akurat antyterrorysta wraca by wychylić. 

 

Dowodów mało bo mało, przyznaje. Gdyby takie akcje odwalał ktoś na legit koncie przyjrzałbym się mapę więcej, jednak i tak akcje moim zdaniem nienaturalne. Co jeszcze warto dodać to, że ww. kolega podczas grania komunikował się z kolegą o nicku Scooter kiddo (również świeże konto) na co wskazuje fakt, że jednocześnie zgłosili gracza michv adminowi. Dlatego też podejrzewać można przekazywanie sobie info o pozycji przeciwników, ale to domysły, nie udowodnię tego.

Co jeszcze dodam to to jak zareagował gracz na wypomnienie mu na czacie, że ma cheaty. Normalny, dobry gracz uzna to sobie jako komplement i będzie grał dalej, a co robi gracz @ymir997? Robi przypierdolkę do graczy, zaczyna ich wyzywać od słabych, nabija się z 2 lvl steam samemu grając nie grając na swoim głównym koncie (hipokryzja co?). Reasumując powinny polecieć dla kolegi stosowne mute i gag za wyzywanie oraz kick za spam na @u, jednak wolałem to sobie darować i oglądać jego grę by przypieczętować bana. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiazujac do gracza o nicku michv,  ktory wyzywal najpierw scooter kidda, a nastepnie mnie. Przysralem sie do niego bo nie bede siedzial cicho. Gosc wyzywa przez dwie mapy ty nic z tym nie robisz (zapewne to twoj kolega ale ok) aa i nie robilem przypierdolki do graczy tylko do gracza :) Moje glowne konto poszlo na sell. Troszke masz za malo dowodow na moje cheatowanie+ wymyslanie jakis rzeczy :) Pozdrawiam cieplutko

  • Haha 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
W dniu 10.04.2021 o 16:31, ymir997 napisał:

Nawiazujac do gracza o nicku michv,  ktory wyzywal najpierw scooter kidda, a nastepnie mnie. Przysralem sie do niego bo nie bede siedzial cicho

Musisz wtedy liczyć się z konsekwencjami wynikającymi z regulaminu. Nie ma czegoś takiego jak wymówka dla łamania regulaminu. Jeżeli on Cię wyzywa, zmutuj go albo zgłoś na forum. Wyzywanie go, albo robienie innych rzeczy, które łamią regulamin, grozi banem, a tłumaczenie "bo on zaczął" to było w przedszkolu

W dniu 10.04.2021 o 16:31, ymir997 napisał:

Moje glowne konto poszlo na sell.

No to musisz mieć na uwadze, że dla nas jesteś gościem ze świeżym kontem, a nie typem, który trochę przegrał. Nikt nie będzie brał pod uwagę starego konta, które być może sprzedałeś

Sprawdzę jutro to demko

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności