Skocz do zawartości

Prośba o UB ShaxOnii


ShaxOnii

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:ShaxOnii hellcase.org

Nie wiem czy wasi admini są upośledzeni czy jaki pieron ale żeby zbanować kogoś bez podstawnie bez demka bez żadnego wyjaśnienia i jebnąć perma po 2 rundach kiedy jedyne co to sobie wybierałem klase na serwie to jest jakieś nieporozumienie totalne ....

Mam nadzieje że przynajmniej tutaj bedzie jakaś rozgarnięta osoba która mi to wytłumaczy


Wycinek z konsoli(bez IP)*:

kpina-2.thumb.png.69a3eabfcec8be445450c8995b5cf1ec.pngkpina-1.png.ae7e309aafd7c7a9edc98f472705d08f.png

Serwer:★EVENT FORUM★ COD 128TR ★Cs-Classic★ !ws...
Link do bana:http://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&searchText=ShaxOnii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Proszę korzystać z opcji EDYTUJ. Pisanie postów pod swoimi postami łamie rgulamin. A i proszę poprawić tytuł, ponieważ jest niezgodny z wytycznymi

3 godziny temu, ShaxOnii napisał:

Nie wiem czy wasi admini są upośledzeni czy jaki pieron ale żeby zbanować kogoś bez podstawnie bez demka bez żadnego wyjaśnienia i jebnąć perma po 2 rundach kiedy jedyne co to sobie wybierałem klase na serwie to jest jakieś nieporozumienie totalne ....

Jeżeli będziesz obrażał inne osoby, nikt Ci nie pomoże w Twoim problemie. Zachowaj kulturę osobistą skoro oczekujesz pomocy w rozwiązaniu Twojego problemu
I ban nie został nadany za cheat, a aktywnego bana, więc nikt nie musiał przedstawiać żadnego demka. Proszę więc dokładnie zapoznać się z powodem bana

Pierwszy ban na to IP został nadany ponad rok temu i nie widzę nawet powodu dla którego admin mógł uznać, że jesteś tą samą osobą. Informacja na czacie o tym, że gracz gra na aktywnym banie jest tylko poglądowa i nie oznacza, że admin ma od razu gracza zbanować

Dodaje admina by mógł napisać czym się kierował (poza informacją na czacie o aktywnym banie) podczas nadawania bana

@MacWil

 

 

@ShaxOnii

10 minut temu, ShaxOnii napisał:

Nadal nie dostałem odpowiedzi na powód mojego bana (choć serio szukałem jakiego kolwiek wytłumaczenia na tych waszych stronkach za co niby mógł bym go wyrwać ) nawet jeżeli teoretycznie dostałem go rok temu chociaż nawet w tedy nie grałem w cs-a bo miałem od tej gry około 2 letniej przerwy ale jeżeli mi nie możecie lub nie potraficie powiedzieć przyczyny bana to nie ma sensu w ogóle się starać ...

Przeczytaj uważnie cały mój post

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie dostałem odpowiedzi na powód mojego bana (choć serio szukałem jakiego kolwiek wytłumaczenia na tych waszych stronkach za co niby mógł bym go wyrwać ) nawet jeżeli teoretycznie dostałem go rok temu chociaż nawet w tedy nie grałem w cs-a bo miałem od tej gry około 2 letniej przerwy ale jeżeli mi nie możecie lub nie potraficie powiedzieć przyczyny bana to nie ma sensu w ogóle się starać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- zmienił(a) tytuł na Prośba o UB ShaxOnii

Osobiścię uważam że moja decyzja mogła być zbyt nagła, została ona spowodowana brakiem jakiej  kolwiek odpowiedzi od @ShaxOnii.

Przy wejściu na serwer wyskoczyła wiadomość o aktywnym banie o dość późnej godzine gdzie nie było juz żadnego aktywnego admina poza mną gdzie nie chciałem zostawić potencjalnego zagrożenia na serwerze bez opieki. Jeżeli @ShaxOnii zakupił to konto i jest czysty szczerze przepraszam za nieporozumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje odbanowany, a temat zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności