Jump to content

Poradnik do Rusta - Jak zacząć


Bellow

Recommended Posts

Budzisz się mając w ekwipunku kamień i pochodnie.

- Pierwsze co musisz zrobić to jakieś narzędzia - kilof i siekiera. Podchodzisz do najbliższego drzewa i zaczynasz uderzać w nie kamieniem, potem tym samym kamieniem zbierasz kamień(w formie rudy oczywiście) - Tym sposobem masz już drewno i kamień.

- Z zebranych materiałów budujesz ''bazę'' w której tak naprawdę cała przygoda się zaczyna(nie zapomnij wstawić zamka do drzwi żeby zapobiec kradzieży przez innego gracza).

- Masz już narzędzia, dach nad głową, więc przydała by się broń. Bierzesz drewno i tkaninę, którą znajdziesz rosnącą na ziemi, Tworzysz łuk i idziesz zabić pierwszego wroga, z którego itemy będą należały do ciebie. Wracasz do swojej bazy i odkładasz zdobycz do skrzynki.

- Po pewnym czasie łuk nie będzie wystarczająco skuteczny jeżeli zaczniesz spotykać wrogów z bronią palną, dla tego zbierasz złom rozwalając beczki i otwierając skrzynie po to, aby odblokować dostęp do pistoletów i karabinów. Następnie zbierasz potrzebne na jej zrobienie przedmioty i znowu wychodzisz, aby zabić i przejąć ekwipunek przeciwnika.

- Gra się toczy a ty ulepszasz swoją bazę, zdobywasz coraz więcej broni i wtedy czas przejąć czyjąś baze. Dla tego zaczynasz kopać siarkę oraz metal, żeby stworzyć materiały wybuchowe, którymi już niedługo będziesz "raidował" innego gracza.  Przepalasz ję, tworzysz "boomy" i szukasz celu do przejęcia. Przejmujesz bazę i jej zawartość należy już tylko do ciebie. Co z nią zrobisz?  Zburzysz, a może zostawisz ją dla siebie? - Ty decydujesz

- Dalej to już wszystko zależy tylko i wyłącznie od ciebie, ale pamiętaj że inni gracze też mogą chcieć przejąć twoją bazę, której ty będziesz musiał bronić.

*Oczywiście grając ze znajomymi rozgrywka staje sie 100 razy lepsza, ciekawsza i przyjemniejsza i co idzie w parze - łatwiejsza;) *

 

Mam nadzieję że poradnik się spodobał i ułatwiłem wam start w tej grze. Pozdrawiam Cieplutko!rustt.jpg.5148bb7b246dd6804bbd1da52fb5b950.jpg

Edited by Bellow
  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy