Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Pomaganie w misji?


DonSalerii

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick DonSalerii

2. Kto zawinił? (admin/gracz): Admin 

3. Nick oskarżonego: Polaczek1337

4. Steam_ID oskarżonego: STEAM_1:1:548290451

5. Data i godzina zdarzenia: 17.04.21 22:56

6. Mapa: de_kabul

7. Opis sytuacji:

Zostałem z graczem QuebekAthlet w clutchu 2vs1 przeciwko graczowi ruutek. Wraz z towarzyszem jesteśmy po stronie TT przeciwnik wiadomo po CT. Mój towarzysz idzie dołem do bsa mając pakę ja idę górą. Zauważyłem przeciwnika pokazując go swojemu na radarze jednakże miałem misję wygraj clutch dlatego nic się nie odzywałem. Po chwili zobaczyłem że mój również zauważył go na radarze ponieważ i mi pokazała się czerwona kropka w tym samym miejscu jednak to nie mogłem być ja ponieważ byłem schowany. Po chwili dodałem "rutek" w tym momencie rutek zabił mojego po czym dodałem "czy zabije go" jednak było po czasie. Mój towarzysz padł a ja grzecznie zabiłem rutka do swojej misji ;d.

Czy to było chamskie? Oczywiście jednak tak robi każdy zwłaszcza w clutchu 2vs1 3vs1. Ile razy nawet gdy jest sytaucja 5vs5 koledzy którzy siedzą na tsie przepuszczają przeciwników by Ci mogli sobie zabić innych bądź też oni sami mogli wykonać misję.

Czy ban jest słuszny? No nie wydaje mi się. Jeśli miałby to być ban to powinien być za utrudnianie gry swoim towarzyszom. Jednakże miejmy na uwadze to że takich sytuacji jest pełno a za taki powód powinno się banować dziennie po 20 osób gdy przykładowo: nie planują paki, uciekają w pogoni za fragami.

Na koniec jedno zdanie do gracza QuebekAthlet bo go troszkę dupa piecze chyba po jednej odpowiedzi.

Jeśli tak bardzo chcesz mojego bana. Nie wywieraj presji na adminie. Znajdź na mnie coś konkretnego co zadowoli Cię moim banem bo jak to dziś stwierdziłeś "jestem w gronie chłopaczków co nie dostają bana" No cóż może po prostu nie daje powodu do tego? :) 

Wypowiem się też w sprawie gracza RUTEK (STEAM_1:1:444539541)  który również został ukarany niby tym samym powodem ale Polaczek chyba nie trafił w powód.

Nie jest on niczemu winny zabił przeciwnika którego widział nie należy mu się ban. Za to należą mu się przeprosiny z strony Admina który tak jak mówię działal pod presją. Następnym razem polecam obejrzeć demo bądź skontaktować się z opiekunem/innym administratorem tak jak napisałem Ci na u@ :) 

Osobiście również przepraszam że dostałeś za to bana mam nadzieję że mi wybaczysz :P 

8. Dowody (demko/screeny/świadkowie)

http://414339.node46.pukawka.pl/dem-workshop_1567251628_de_kabul-1618691955-1618693534.zip

 

Edit#1 @QubekAthlet Obejrzyj demko. Potem dopiero zgłaszaj takie coś bo to była jedynie głupota z Twojej strony. Jak masz uraz do mnie to zachowaj go dla siebie i tak jak powiedziałem znajdź coś dobrego. Gdy żyłeś padło słowo "rutek" słowa "zabij go" padły po Twojej śmierci 😜 

Edit#2 @Polaczek1337 Obejrzyj demko nim powiesz to raz jeszcze. Rutek by mnie nie zabił bo ja go widziałem całego a on nie miał o mnie pojęcia. Jest taka misja i mam prawo grać pod misję. Tak jak powiedziałem tak robi większość ile razy ja padam po ktoś przepuszcza celowo przeciwników i co też będziesz ich banować za pomaganie w misji bo mają dmg w plecy bądź za utrudnianie gry? ;d

Edit#3 @Polaczek1337 

Nie wierzę w takie szczęscie 😜 

Edit#4 @Polaczek1337

Niestety wciąż chyba nie widziałeś demka. Co do tsa od listopada siedzę na tsie po 5-15h dziennie jednak siedzę sam :) A co do celów mapy masz rację paka była na dole nie udało mi się go uratować przepraszam :( . Wybaczcie ironię ale bawi mnie ta sytuacja i podejście admina który wciąż nie widział dema i stoi przy swoim... 

Edit#5 @Polaczek1337

To że zmieniłbys zdanie na temat i dokłądnie byś słyszał że gdy żył powiedziałem słowo "rutek" a gdy padł słowa "zabij go" tak jak opisałem wyżej. Sytuacja już 30 minut temu byłaby rozwiązana ;) 

Edit#6 @Polaczek1337

Powiedz mi tylko tak szczerze przemyśl odpowiedź. 

Mam wygrać rundę dla swojej drużyny czy nie?

Jeśli mam zaplantować i dać się zabić bo takie są cele przez co przegram rundę to też dostanę bana? 

Nie mam problemu do Ciebie czy też żalu byś nie brał tego do siebie. Po prostu Twoje argumenty dla mnie są bezsensowne i nie wiem czy nie potrafisz się przyznać że podziałałeś zbyt szybko czy też nie chcesz tego zrobić bo gracz stwierdzi że jesteś moim ziomkiem xd 

@Bartex_

Nie no nie chcę jakiejś kary dla admina spokojnie po prostu uważam że zbyt szybko podjął decyzję a to jest jedyny dział gdzie mogę to wyjaśnić 😜 

 

Edytowane przez DonSalerii
  • Like 5
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem coś od siebie skoro już na mnie wyjechałeś owszem dostałem bana zrobiłem temat apropo tego że będę każdemu się przyglądał temu co dłużej gra w cudzysłowiu i adminom. Oraz było to zdaniem "zabij go" a nie zabijesz go więc pamiętam to dobrze byczku. Bądźmy wszyscy traktowaniu równo a nie ktoś lepszy ktoś gorszy nie ty nie ja złamaliśmy regulamin więc ja przyjąłem 30min ale nie mailem problem do bana lecz zachowania adminów apropo innych graczy jak i mnie jedno wykroczenie a kilka w tym samym podpunkcie regulaminu to chyba mało ale nic nie mówię.

Więc masz problem o to skoro admi. Stwierdził że to pomaganie w misji to po co się rzucasz ja dostałem za strzelanie z respa choć zabiłem na równe 1.45 bo patrzałem na demku więc powodzenia ;)

  • Haha 1
  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban NIESŁUSZNY
dla rutka tym bardziej

było to zwykłe przeczekanie aby zrobić misje, bo ktoś je chyba po to wymyślił aby je wykonać

admin zadziałał impulsywnie wierząc w słowo jednego jedynego gracza (i chyba drugi tam go poparł), który dość często używa mikro, nie widziałem też aby admin próbował zweryfikować sytuacje, czy też wysłuchać drugiej strony
rzeczywiscie powiedział do rutka coś o zabijaniu czy coś, ale było to prawie w tym samym momencie co samo zabicie, więc odrzuciłbym ten powód

edit 1
@Polaczek1337
-dla mnie słowa Dona do rutka były bez znaczenia w tej sytuacji, nie rozwodziłbym się nad tym
-cele robil, byl nad BSem a nie kampil na respie - kolejny powod odrzucam
-czekal zeby zrobic misje, a prawie kazdy tak robi jak ma misje na CLUTCH - kolejny powod odrzucam
-czy masz cos, co rzeczywiscie podlegało by pod bana?

edit2 @Polaczek1337
-slowa byly wypowiedziane praktycznie w momencie samych strzalow, nikt by nie przyjal takiego dowodu, tym bardziej w sytuacji jednorazowej jak tu
-jakos nie widzialem zeby specjalnie unikal celow mapy, zeby brac to za kolejny "dowod", a nawet na profesjonalnej scenie czesto widzi sie sytuacje baitowania lub na koniec zabawe z kosa za ostatnim zamiast paki bronic, wiec Twoja linia ofensywy prowadzi Cie do nikąd
-porownujac misje z serwera, do Twojego przykladu ubliżasz adminom i właścicielowi, którzy je wymyślali - wiec radze pominac takie przyklady

edit 3 @Polaczek1337

-zadania sa zeby je robic, i chyba na cos czas stracili przy wymyslaniu, a Twoj przyklad jest po prostu ZJEBANY, cele sa wazne, ale jego misja dalej pozwala mu je robic

-czemu porownuje? to jest serwer spoleczniosciowy a wychodzi na to, ze na scenie gdzie zarabiaja duzy hajs za wygrane moga bardziej sie pobaiwc niz z Toba jako adminem -> hmmm cos tu chyba nie pykło

Edytowane przez adist8
  • Like 3
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, DonSalerii napisał:

1. Twój Nick DonSalerii

2. Kto zawinił? (admin/gracz): Admin 

3. Nick oskarżonego: Polaczek1337

4. Steam_ID oskarżonego: STEAM_1:1:548290451

5. Data i godzina zdarzenia: 17.04.21 22:56

6. Mapa: de_kabul

7. Opis sytuacji:

Zostałem z graczem QuebekAthlet w clutchu 2vs1 przeciwko graczowi ruutek. Wraz z towarzyszem jesteśmy po stronie TT przeciwnik wiadomo po CT. Mój towarzysz idzie dołem do bsa mając pakę ja idę górą. Zauważyłem przeciwnika pokazując go swojemu na radarze jednakże miałem misję wygraj clutch dlatego nic się nie odzywałem. Po chwili zobaczyłem że mój również zauważył go na radarze ponieważ i mi pokazała się czerwona kropka w tym samym miejscu jednak to nie mogłem być ja ponieważ byłem schowany. Po chwili dodałem "rutek" w tym momencie rutek zabił mojego po czym dodałem "czy zabije go" jednak było po czasie. Mój towarzysz padł a ja grzecznie zabiłem rutka do swojej misji ;d.

Czy to było chamskie? Oczywiście jednak tak robi każdy zwłaszcza w clutchu 2vs1 3vs1. Ile razy nawet gdy jest sytaucja 5vs5 koledzy którzy siedzą na tsie przepuszczają przeciwników by Ci mogli sobie zabić innych bądź też oni sami mogli wykonać misję.

Czy ban jest słuszny? No nie wydaje mi się. Jeśli miałby to być ban to powinien być za utrudnianie gry swoim towarzyszom. Jednakże miejmy na uwadze to że takich sytuacji jest pełno a za taki powód powinno się banować dziennie po 20 osób gdy przykładowo: nie planują paki, uciekają w pogoni za fragami.

Na koniec jedno zdanie do gracza QuebekAthlet bo go troszkę dupa piecze chyba po jednej odpowiedzi.

Jeśli tak bardzo chcesz mojego bana. Nie wywieraj presji na adminie. Znajdź na mnie coś konkretnego co zadowoli Cię moim banem bo jak to dziś stwierdziłeś "jestem w gronie chłopaczków co nie dostają bana" No cóż może po prostu nie daje powodu do tego? :) 

Wypowiem się też w sprawie gracza RUTEK (STEAM_1:1:444539541)  który również został ukarany niby tym samym powodem ale Polaczek chyba nie trafił w powód.

Nie jest on niczemu winny zabił przeciwnika którego widział nie należy mu się ban. Za to należą mu się przeprosiny z strony Admina który tak jak mówię działal pod presją. Następnym razem polecam obejrzeć demo bądź skontaktować się z opiekunem/innym administratorem tak jak napisałem Ci na u@ :) 

Osobiście również przepraszam że dostałeś za to bana mam nadzieję że mi wybaczysz :P 

8. Dowody (demko/screeny/świadkowie)

http://414339.node46.pukawka.pl/dem-workshop_1567251628_de_kabul-1618691955-1618693534.zip

@QubekAthlet Skoro tak to widziałeś to obejrzyj demko :)  Tak samo jak do Polaczka. Nie działaj pochopnie bo to się nie kończy zbyt dobrze. Jedyne co powiedziałem gdy żyłeś to "rutek" A słowa "zabij go" padły po Twojej śmierci ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to sytuacja wyglądała trochę inaczej ponieważ nie powiedziałeś "czy zabije go" tylko "zabij go rutek" co ma o wiele inne znaczenie po drugie widziałeś go i nie zabiłeś a misja tego nie usprawiedliwia aczkolwiek podchodzi to moim zdaniem pod pomaganie w misji ponieważ mogłeś zabić rutka albo w niego strzelić a on mógł cie zabić grał sniperem więc prawdopodobieństwo tego było. Jest to prawda że rutek dostał zły powód bo za szybko kliknąłem ale napisałem odrazu mahesowi o tym. Jeżeli to nie podchodzi pod pomaganiu w misji to może podchodzić nie tylko pod utrudnianie gry ale też pod brak celi bo zamiast go zabić odrazu to przedłużałeś. Też moją winą nie jest to że adminów innych nie ma a mahes był offline

 

edit @DonSalerii

a czy ja napisałem że go widziałeś? Napisałem że jakbyś go uderzył to miał szansę abyś od niego umarł. 

@adist8

Właśnie słowa dona do rutka mogą mieć duże znaczenie ponieważ jak ja bym grał i powiedział tak do milequ odrazu by poszła skarga że mi pomaga w misji bo się z nim znam i wgl, don zna większość serwera i również mógł siedzieć np z nim na tsie lub dc

Robienie celi to zabijanie i plantowanie lub defowanie paki / hosty. Czy don zabił go odrazu? Nie zabił go dopiero gdy gracz z jego drużyny się wywalił i wytłumaczenie że miał misję jest coś pokroju "skoczyłem z balkonu bo kolega mi kazała" misję nie są priorytetem

@DonSalerii

Nie musisz wierzyć w takie szczęście. Poza tym co na demku jest takiego czego ja nie widziałem a na nim jest? 

@adist8

Czym ubliżam adminom i właścicielowi? 

Co ma profesjonalna scena do serwera gdzie masz robić cele? 

@DonSalerii

Byłem przy sytuacji i dobrze słyszałem jak i widziałem

 

Jeżeli ban jest nie słuszny lub zbyt długi (bo powód mógłby inny) to przepraszam ale ja tak to odebrałem ogólnie moim zdaniem pomaganie w misji jest dosyć dziwnym tematem ale to nie ważne bo dużo by się rozpisywać tutaj. Każdy popełnia błędy tym bardziej jak cały serwer gada coś naraz a ty jako jedyny jesteś praktycznie cały czas na serwerze dlatego moja aktywność ostatnio spadła 

Edytowane przez Polaczek1337
  • Like 1
  • Haha 1
  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja troche śmieszna chłopek po swoim slusznym banie zaczal bawić się stróża prawa(jak tak bardzo chcesz bronic prawa to do policji wstap a nie farmazony nakrecasz na serwerze w csie xd) i czepiać się każdego szczegółu. Salerii w tej sytuacji nie złamał regulaminu w żadnym aspekcie teksty pokroju "no zabij go" albo "koledzy idzcie sie wywalic bo misje na clutche mam" są za każdym razem jak ktoś ma tą misje ba nawet sam ich używałem i jeszcze bana za to nie dostałem kto wie może też należe do grona tych którzy bana nie dostaną xD. Co do samej skargi osobiscie jestem zdania ze zamiast @Polaczek1337 powinno sie ukarac qubka za to w jaki obrzydliwy sposob wywolal presje na adminie + chlop ktory twierdzi ze zna regulamin od osoby ktora go STUDIOWALA co by rykos mnie za cos nie zestrzelil lub były admin nie powinna miec dostepu do chatu glosowego bo gada farmazony pozdrawiam.

Edytowane przez Bartex_
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra bo widzę że poniosły co poniektórych emocje. 
 

Co do demka jedynie co tam widać za co może dostać bana to za celowe niewykonywanie celów mapy i tak też edytuje tego bana z takim powodem i czas zmienie na 30min
co do rutka on dostanie UB bo jest w tej sytuacji nie winny 

na demku w momencie kiedy @DonSalerii mówi "rutek" rutek już strzela do typa i go zabija w trakcie tego strzału rutek odpowiada "co tam byczu" po killu Don dodaje "no strzelaj do niego" potem zaczynają się strzelać i też tu nie widać żeby się rutek podkładał czy coś strzelił 1 ale nie trafił i tyle nie ma tu nic mowy o pomaganiu sobie w misji jedynie tak jak już napisałem ban za niewykonywanie celów mapy

@Polaczek1337 nie bierz też tej skargi jakoś do siebie i też nie będę mówił że to wszystko twoja wina bo to co się odwalało potem na czacie i pewnie na u@ której nie widzę na demku to zareagowałeś tak a nie inaczej następnym razem powiedz że albo niech napiszą skargę, albo sam obejrzysz demko z tej mapy żeby mieć podgląd na cała sytuacje.

Pomaganie w misji jest wtedy np. jak ktoś tu dajmy Don'a który by powiedział do swojego sojusznika zdanie typu "daj się mu zabić" czy do samego rutka "daj się zabić misje mam" to co innego inny przykład jak by TT splantowało pake CT by powiedział "Nie zabijaj daj rozbroić pake" wtedy to jest pomaganie itp. 

Mam nadzieje że wszystko jasne i się takie sytuacje nie będą powtarzać, a nie trudno o takie sytuacje które nie którzy będą na siłę szukać jakiś luk w regulaminie bo jest pare takich osób żyją z takich zadać :P .

Skarga Przyjęta 

Wyjaśniona 

  • Like 2
  • Dziękuję 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności