Skocz do zawartości

*Zgłaszamy Błędy/Bugi*


DonSalerii

Rekomendowane odpowiedzi

Ogolne:

Perki po oddaniu wracaja do 100% wytrzymalosci. Na przyklad, oddalem perk z 20% innemu graczowi i ten gracz ma ten sam perk z 100% znow

Mapa sie miala zmienic na de_westood_big i wywalilo serwer. Juz server jest z powrotem po minucie ale dust 2 tak jak byl

 

 

Misje:

Easy

- Zakoncz mape z dodatnim K/D

Podloz pake - gdy ukonczysz to sie cofa do 9/10 na nastepnej mapie


Normal

- 10,000 DMG glowna bronia - nie liczy mi AK (Ogolnie nie dziala, pewnie nie wie co to glowna bron?)

 

VIP

- Zabij wroga w plecy 20 razy

 

 

Sklep:

- Limit kupna granatow itp jest nie ustawiony. Mozna nimi spamowac tak dlugo jak sie ma troche kasy

 

 

Perki:

Perk na 100 DMG od HE

-Naboje kapitana - Opis jest bardzo nie jasny, co to wgl robi?

-Sekret Szpiega - Nie dziala

 

Klasy:

Oszust - zamiast 1/3 to ma 100% na odrodzenie po smierci

Edytowane przez LamanteLOL
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Misja "Zabij 3 przeciwników w ciągu rundy" - zalicza misje jeśli zabijesz 3 osoby ale nie w jednej rundzie a w całym meczu

2. Perk "Tajemnica Generała" po wyrzuceniu perka nadal zadajesz dmg 100+ przelicznik z INT

3. Z misjami jest tak, że raz zaliczy a raz nie, patrząc wyżej misja "Zakończ mapę z dodatnim K/D" mi zaliczyło.

4. Czasami przy zmianie mapy na następną nie zmienia jej ( najczęściej jeśli wybrana mapa to mapa custom np. de_rats1337 etc.)

5. Usunęło pominięcia misji

6. Misja na zdobądź 1000 niesmiertelników - nie nalicza, bo na czacie jest komunikat o "monetach" stąd może być bug.

Edytowane przez Burmee
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
W dniu 17.05.2021 o 20:59, LamanteLOL napisał:

VIP

- Zabij wroga w plecy 20 razy (Nie dziala)

Poprawione

W dniu 17.05.2021 o 20:59, LamanteLOL napisał:

Perki:

Perk na 100 DMG od HE (Nie dziala)

W dniu 18.05.2021 o 10:44, Burmee napisał:

2. Perk "Tajemnica Generała" po wyrzuceniu perka nadal zadajesz dmg 100+ przelicznik z INT

Jak to mówią, prawda jest zawsze po środku XD

Jedno i drugie jest prawdą, bo zamiast usuwać efekt po wyrzuceni uperk, robiłem to po spawn XD (dla samego perk)

Poprawione

W dniu 18.05.2021 o 10:44, Burmee napisał:

1. Misja "Zabij 3 przeciwników w ciągu rundy" - zalicza misje jeśli zabijesz 3 osoby ale nie w jednej rundzie a w całym meczu

Dziwne. Wgrałem poprawkę, ale i tak to powinno teraz też działać

W dniu 18.05.2021 o 10:44, Burmee napisał:

3. Z misjami jest tak, że raz zaliczy a raz nie, patrząc wyżej misja "Zakończ mapę z dodatnim K/D" mi zaliczyło.

Tutaj akurat był błąd dla sprawdzania czy fragi przewyższały śmierci - zostało poprawione

W dniu 18.05.2021 o 10:44, Burmee napisał:

4. Czasami przy zmianie mapy na następną nie zmienia jej ( najczęściej jeśli wybrana mapa to mapa custom np. de_rats1337 etc.)

Ta, czekam na Don i mapy by ponownie je dodać

W dniu 18.05.2021 o 10:44, Burmee napisał:

5. Usunęło pominięcia misji

Zapraszam w tej sprawie zawsze na PW/Steam + warto podać dokładniejsze info czy nie było ich od razu po wejściu, czy usunęło w trakcie, etc

W dniu 18.05.2021 o 10:44, Burmee napisał:

6. Misja na zdobądź 1000 niesmiertelników - nie nalicza, bo na czacie jest komunikat o "monetach" stąd może być bug.

Musisz posiadać w danym momencie 1000 nieśmiertelników

Co do dalszej części, to nie, ale dzięki za przypomnienie, bo zapomniałem to poprawić w misajch (to tylko nazwa waluty)

  • Like 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Gralem sobie dzis i mialem betonowa glowe i gosciu na bogu dgl nie mogl mi zadac dmg w glowe strzalem a powinienem dostac normalny dmg z glowe te okolo 150

2. Komandos ma bradzo malo poczatkowego speeda jak na sam noz i normalna widocznosc

Edytowane przez QubekAthlet
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy misji "Podłóż lub/i rozbrój 10 bomb" cofa postęp nawet po wykonaniu misji. 2 razy wykonałem misję, zacząłem robić kolejną, zmieniła się mapa i znów ten quest mam do zrobienia.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
3 godziny temu, QubekAthlet napisał:

1. Gralem sobie dzis i mialem betonowa glowe i gosciu na bogu dgl nie mogl mi zadac dmg w glowe strzalem a powinienem dostac normalny dmg z glowe te okolo 150

Nope, jest to zrobione tak, że DMG jest całkowicie blokowany. Betonowa głowa = blokada DMG w głowę, a więc Twój strzał w HS nigdy nie zostanie zaliczony

3 godziny temu, QubekAthlet napisał:

2. Komandos ma bradzo malo poczatkowego speeda jak na sam noz i normalna widocznosc

No to akurat nie jest błąd, więc nie bardzo mogę tutaj pomoc

3 godziny temu, Burmee napisał:

Przy misji "Podłóż lub/i rozbrój 10 bomb" cofa postęp nawet po wykonaniu misji. 2 razy wykonałem misję, zacząłem robić kolejną, zmieniła się mapa i znów ten quest mam do zrobienia.

Dzięki. Ostatnio weszło parę nowych typów misji dla Zabij zza pleców i jak widać, niepoprawnie zaktualizowałem wszędzie ich ID

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolne:

GOTV nie widac jak sie kliknie w link na forum:

http://395833.node56.pukawka.pl/

"Serwer FastDL ID: 395833 działa prawidłowo."

 

 

 

 

 

Misje:

Easy

Podloz pake - gdy ukonczysz to sie cofa do 9/10 na nastepnej mapie (Burmee cofa do 7/10, mi do 9/10 i na nastepnej mapie musze raz podlozyc by sie zrobilo szare - progress tej missji sie nie zapisuje na nastepna mape - 23/05/2021 dalej cofa).


Normal

Uzyj 15 apteczek - Nie liczy zakupionych apteczek
Rozegraj 20 rund na mapie dust2006 - nie liczy

Smoke - 28? 

 

 

VIP

Zadaj 10,000 obrazen w HS - To samo co z bomba. Ukonczylem cala skecje VIP ale powrocilo do 5k /10k po zmianie mapy.

 

 

Sklep:

 

Perki:

-Szpieg dalej nie dziala

Klasy:

 

Edytowane przez LamanteLOL
EDIT4 25/02/2021
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności