Skocz do zawartości

tier0ddl odwołanie


Szalonuwer

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: tier0ddl
Wycinek z konsoli(bez IP)*: You have been banned by this server, check https://forum.cs-classic.pl/ for more info Admin: layzo Reason: wh Length: permanent.
Serwer:FFA
Link do bana: https://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:220319753&advType=steamid&Submit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LAYZOOO Zapraszam do rozpisania dema na które masz czas 24 godziny ^^

To fragmovie nic nie zmieni. Nie rozumiem po co one.

Nie zauważyłem wybacz 😜 . Edytuj post w razie czego następnym razem 

@Szalonuwer Proszę o odniesienie się do wypisanych akcji poniżej.

Edytowane przez DonSalerii
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, DonSalerii napisał:

@LAYZOOO Zapraszam do rozpisania dema na które masz czas 24 godziny ^^

To fragmovie nic nie zmieni. Nie rozumiem po co one.

Fragmovie szefie to jest w sygnaturze a nie ze dodałem do postu XD

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do demka: http://670562.node24.pukawka.pl/dem-de_mirage-1621765797-1621767534.zip

Witam witam, już rozpisuje demko, ale zanim to zrobię to może pokaże działowi UB, że gracz korzysta z zewnętrznych oprogramowań, aby nabijać godziny na steam, czy coś w tym złego nie wiem, jednak rzuca się w oczy, że coś z takim gościem może być nie tak. Może chce on, żeby konto wyglądało na bardziej wiarygodne, ponieważ sam gra na swoim smurf koncie na co również patrzymy inaczej. 

Ale dobra, to tylko taki mój wstęp, chciałem to zaznaczyć, nie musi być brane pod uwagę. Poniżej rozpisane demko:

- Runda 5, 1:12 na zegarze. Gracz wychodzi na mida, rzuca smoke do connecta i wcelowuje się w dól mida, trochę dziwny wybór nieprawdaż? Wygląda mi to na typowego wallhacka, widać jakby się spodziewał tam gościa co jest dla mnie dziwne, bo normalny gracz wiedząc, że przeciwnik jest w connectorze (info z radaru po zginięciu teammate na bs A) wyszedłby wcelowany w connector a nie wychylał na mida ze smokiem w łapie XDD. Od razu zaznaczę, że gracz na głównym koncie ma 10 lvl faceit więc domyślam się, że coś tam potrafi, ale też z tego powodu wypominać tu będę błędy, których nie czepiałbym się w przypadku graczy słabszych, uważam, że taki gracz nie powinien robić takich bezmyślnych rzeczy na mapie.

- Runda 11, 1:26 na zegarze rundy. Runda klucz, gracz rzuca molo do okna i co robi? Wcelowuje się w ścianę bo widzi przeciwnika, który zamierza w tego molotova wbiec, kto tak robi? Mega obvious sytuacja dla mnie, tym bardziej, że leciał celownikiem typowo przez ścianę, zamiast się wcelować w okno.

- Runda 12, pistoletówka: ładne hedziki, ale zbanowałem za wh więc nie czepiam się ich, ale polecam zwrócić uwagę.

- Runda 17, 1:42 na zegarze, wjazd na B. Jeżeli runda 11 nie przekonała UB team, to myślę, że ta powinna. Zwróćcie uwagę na sposób wyjścia balkonem na bs B. Może tak dla żartu to opiszę taką zagadką.

Co robi gracz rangi 10 lvl faceit rashując bombsite B?

A) Wcelowuje się w auto gdzie bardzo prawdopodobne będzie przeciwnik

B) Wcelowuje się w ławkę

C) Wychyla się na ławeczke po prawej stronie balkonu

D) Kręci celownikiem celując ch*j wie gdzie na niebie wiedząc na wallhacku, że przeciwnik stoi na balkonie po lewej stronie i czeka aż ten mu wbiegnie pod ten celownik.

Oczywiście gracz 10lvl faceit wybiera opcję D i nie interesują go żadne miejscówki na bombsite jak auto, ławka czy site, tylko wchodzi z celownikiem na poziomie głowy przeciwnika i czeka aż ten na niego wychyli bo doskonale wie, że ten znajduje się po lewej stronie balkonu. 

Taką formą żartu, żeby bardziej podkreślić parodię tej sytuacji, gracz jak dla mnie instant perm ban na jednym jak i drugim koncie. Tyle ode mnie, dziękuję za uwagę :D

Edit: W kolejnym meczu gracza oglądał admin legenda, z którym się kontaktowałem i również jakby co, to mogłby on albo i ja rozpisać to inne demko, ale poczekamy pierw na opinie UB team na temat tego.

Edit2:

"Runda 11 : Według mnie normalna akcja gracz po ct rzuca flesza po którym się obracam i wcelowuje na gale bo z gali leciał flesz ;)"

- Nie wcelowałeś się w gale tylko przez ścianę w okno w którym przypominam leżało molo

"Runda 17: Chłop biegnie pierwszy po co ja mialem sprawdzac auto, ja wolalem wcelowac sie w lawke (i czekalem jak potoczy sie dalej akcja bo przypominam biegłem jako 2-3) przeciwnik do naszego zaczal strzelać po czym zabiłem go."

- Jak tak wygląda wychodzenie wcelowanym w ławkę to XD. Wyszedłeś wcelowany typowo w potencjalnie stojącego na balkonie gościa, pozdro

Edytowane przez LAYZOOO
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy moze od rundy 5 "gracz ma 10lvl na faceit i taki gracz nie powinien robic bezmyslnych rzeczy na mapie" chciałbym ci przypomnieć że to ffa a nie mm czy też faceit tu sie biega i strzela. Na normalnych meczach raczej takich rzeczy się nie robi ;)

Runda 11 : Według mnie normalna akcja gracz po ct rzuca flesza po którym się obracam i wcelowuje na gale bo z gali leciał flesz ;)

Runda 12: hedy jak hedy raz siadzie raz nie xD

Runda 17: Chłop biegnie pierwszy po co ja mialem sprawdzac auto, ja wolalem wcelowac sie w lawke (i czekalem jak potoczy sie dalej akcja bo przypominam biegłem jako 2-3) przeciwnik do naszego zaczal strzelać po czym zabiłem go.

Czytajac twoje "żarciki" w poscie uwazam ze calkiem niezły smieszek z ciebie hihi 😂

  • Like 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu dema oraz rozpisanych przez admina podejrzanych akcji uważam że są one niewystarczające by ukarać gracza banem. Dlatego też gracz zostaje odbanowany.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje odbanowany, a temat zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności