Skocz do zawartości

tier0ddl odwołanie nr2


Szalonuwer

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: tier0ddl

Wycinek z konsoli:

You have been banned by this server!
Check forum https://forum.cs-classic.pl/!

Reason: Aimbot
Ban created: 24-05-2021 12:13
Ban end: permanent.

Serwer:FFA

Link do bana: https://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:220319753&advType=steamid&Submit

Co tym razem? To już zaczyna być nudne 😒

  • Like 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze myślałem że będę bardziej konkretny w rozpisaniu demek jednak bardzo dobrze się kryjesz i jakąś tam wiedze napewno posiadasz.

Zacznijmy od tego że konto na którym dostałeś bana na serwerze jest kupne jak sam powiedziałeś + ma bana na faceicie. Nie będę pisać do nich w Twojej sprawie czy korzystasz z multikont czy nie bo to nie jest mój interes, zajmuje się sprawami tutaj. Wciąż zastanawia mnie jedna rzecz. Skoro sam powiedziałeś że na tym koncie grasz ponieważ wbijasz rangę i je sprzedajesz. Po co grasz na ffa tym kontem a nie głównym?

https://www.faceit.com/pl/players/Adamwys13

Dodam by mógł sobie każdy sprawdzić by nie było że zmyślam. 

A teraz do przejdźmy do demek oraz akcji. 

http://670562.node24.pukawka.pl/dem-de_mirage-1621765797-1621767534.zip

1:59- Wyszedłeś na A na otwartą pozycję patrząc rampę po czym zatrzymujesz się niemalże na środku kierując swój celownik w pałac gdzie tak naprawdę przeciwnik szedł po cichu i nikt nie miał prawa o nim wiedzieć przy wjeździe na B. Oczywiście mogłeś się spodziewać gracza z jednych z pozycji ponieważ poszło info że jest A od gościa pod drewnem jednak Ty sprawdzałeś w tym czasie sklep. Podczas Twojego wyjścia gracze TT zajmowali już bs B gdzie widać było nawet pakę. Dlatego też uważam że ta akcja jest podejrzana.

13:11- Jest tu runda z wczorajszego zgłoszenia. To pozwolę sobie skopiować z poprzedniej prośby ponieważ uważam że ta akcja jest podejrzana. "Runda klucz, gracz rzuca molo do okna i co robi? Wcelowuje się w ścianę bo widzi przeciwnika, który zamierza w tego molotova wbiec, kto tak robi? Mega obvious sytuacja dla mnie, tym bardziej, że leciał celownikiem typowo przez ścianę, zamiast się wcelować w okno."

13:50- Również jest to runda z wczorajszego zgłoszenia. Oczywiście jestem zdania że jest ona bardzo nieczysta. Pierwszy frag w miarę normalny natomiast po drugim jakoś tak dziwnie zatrzymałeś celownik. Może w szoku byłeś. Trzeci frag zbyt szybki wręcz automatyczny bym rzekł. Czwarty no tutaj małe problemy były nawet lekki lag bym powiedział patrząc na wcześniejsze głowy może dlatego że off?

http://670562.node24.pukawka.pl/dem-de_mirage-1621796390-1621798328.zip

17:50- Po zabójstwie sonusia celownik dziwnie skacze a dokładniej chodzi mi o to że robi on taki dziwny ruch lewo prawo po czym wraca na poziom głowy.

23:53- Po zabiciu wroga znajdującego się za paczkami oddajesz jeszcze 3 strzały (co jest rzadkością w twoich akcjach) w dodatku zaraz po zabiciu celownik ucieka w dół a następnie wraca na swoje miejsce.

25:10- Celownik zachowuje się jakby go coś blokowało mianowicie. Po pierwszym fragu idzie normalnie w dół tak jakbyś chciał przeciągnąć full auto ale ono jest ogranoczone do 5-6 pestek. Wraca celownik na swoje miejsce i ponownie 5-6 pestek.

27:20- Twój celownik po zabójstwie gracza przy CT strasznie dziwnie się zachowuje podobnie jak w sytuacji z 17:50. Dokładnie chodzi mi o to że robi taką dziwną "Z" po czym wraca na głowę

 

Nie powiem. Ciężko było wykryć te akcje. Jednakże jestem zdania że są one dość wystarczające by zbanować Cię za korzystanie z wspomagaczy. 

Na koniec dodam ponieważ w jednej akcji wypisałem że Twoje full auto jest ograniczone do 5-6 pestek.

I dokładnie tak to wygląda. Nie wiem czy nie potrafisz kontrolować full auto ale skoro masz 10 lvl faceit zajmujesz wydajesz się być bardziej doświadczonym od graczy na serwerze a oni potrafią je ogarnąć to jaki Ty masz w tym problem?

Zawsze oddajesz 5-6 pestek po czym "resetujesz" swój recoil i tak cały czas. Natomiast gdy pusisz full auto to wygląda ono tak jak tutaj:

18:10- Przykład full auto gdzie masz je "odblokowane". Rozumiem każdy może zwalić full auto ale nie po ziemi.

Tyle ode mnie.

 

  • Like 10
  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, DonSalerii napisał:

13:11- Jest tu runda z wczorajszego zgłoszenia. To pozwolę sobie skopiować z poprzedniej prośby ponieważ uważam że ta akcja jest podejrzana. "Runda klucz, gracz rzuca molo do okna i co robi? Wcelowuje się w ścianę bo widzi przeciwnika, który zamierza w tego molotova wbiec, kto tak robi? Mega obvious sytuacja dla mnie, tym bardziej, że leciał celownikiem typowo przez ścianę, zamiast się wcelować w okno."

Jeżeli rzucam molo do okna i pokazuje mi sie ze chlop co chwile dostaje z niego wiec wcelowuje sie na wypadek jak by mial wybiec bo nie gasił molo;)

Dalej to juz flesz z gali i kill przeciwnika. (jeżeli dobrze pamiętam)

2 godziny temu, DonSalerii napisał:

17:50- Po zabójstwie sonusia celownik dziwnie skacze a dokładniej chodzi mi o to że robi on taki dziwny ruch lewo prawo po czym wraca na poziom głowy.

ale co to ma znaczyć dziwne skacze? celownik? czy kazde kule leca jednakowo? takie gadanie ze raz leci w lewo raz w prawo nic nie znaczy to tylko szukanie dziury w całym.

2 godziny temu, DonSalerii napisał:

23:53- Po zabiciu wroga znajdującego się za paczkami oddajesz jeszcze 3 strzały (co jest rzadkością w twoich akcjach) w dodatku zaraz po zabiciu celownik ucieka w dół a następnie wraca na swoje miejsce.

kolejne rozpisanie ktore nie ma sensu jakie to ma znaczenie czy ja oddaje 3 -5-10 strzałów? Strzelam jak mi sie podoba raz sobie strzele 1tapa raz 5 kul a raz fullauto, jeżeli wyznacznik kul które lecą z broni oznaczają to ze jestem odpalony to jest to śmieszne XD

2 godziny temu, DonSalerii napisał:

25:10- Celownik zachowuje się jakby go coś blokowało mianowicie. Po pierwszym fragu idzie normalnie w dół tak jakbyś chciał przeciągnąć full auto ale ono jest ogranoczone do 5-6 pestek. Wraca celownik na swoje miejsce i ponownie 5-6 pestek.

tak jak wyżej ;)

2 godziny temu, DonSalerii napisał:

27:20- Twój celownik po zabójstwie gracza przy CT strasznie dziwnie się zachowuje podobnie jak w sytuacji z 17:50. Dokładnie chodzi mi o to że robi taką dziwną "Z" po czym wraca na głowę

normalna akcja oraz również tak jak wyżej, to poprostu szukanie dziury we wszystkim i w niczym.

2 godziny temu, DonSalerii napisał:

Zawsze oddajesz 5-6 pestek po czym "resetujesz" swój recoil i tak cały czas. Natomiast gdy pusisz full auto to wygląda ono tak jak tutaj:

czyli widze rozgryzłeś mój styl gry że wole strzelać seriami niż fullauto ale jakie to ma znaczenie? Ty miałeś pokazać że używam aimbota a nie ze strzelam 5-6 pestek i od nowa

2 godziny temu, DonSalerii napisał:

18:10- Przykład full auto gdzie masz je "odblokowane". Rozumiem każdy może zwalić full auto ale nie po ziemi.

Nie siadło nie zawsze fullauto siada jestem graczem wolącym strzelać serie a nie full auto ;)

2 godziny temu, DonSalerii napisał:

I dokładnie tak to wygląda. Nie wiem czy nie potrafisz kontrolować full auto ale skoro masz 10 lvl faceit zajmujesz wydajesz się być bardziej doświadczonym od graczy na serwerze a oni potrafią je ogarnąć to jaki Ty masz w tym problem?

chciałbym przypomnieć że jest to ffa nie gra sie tego na serio tzw "tryhard" w normalnym meczu pewnie bylo by inaczej tu gram 4fun.

2 godziny temu, DonSalerii napisał:

Tyle ode mnie.

Odemnie też ;)

  • Like 1
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.05.2021 o 21:43, Szalonuwer napisał:

ale co to ma znaczyć dziwne skacze? celownik? czy kazde kule leca jednakowo? takie gadanie ze raz leci w lewo raz w prawo nic nie znaczy to tylko szukanie dziury w całym.

A czy każda kula musi lecieć jednakowo? Dość śmieszny element obronny. Oczywiście że znaczy ponieważ jest to bardzo nienaturalne dla graczy którzy grają czysto ;) 

W dniu 24.05.2021 o 21:43, Szalonuwer napisał:

kolejne rozpisanie ktore nie ma sensu jakie to ma znaczenie czy ja oddaje 3 -5-10 strzałów? Strzelam jak mi sie podoba raz sobie strzele 1tapa raz 5 kul a raz fullauto, jeżeli wyznacznik kul które lecą z broni oznaczają to ze jestem odpalony to jest to śmieszne XD

Nie zrozumiałeś chyba o co mi chodziło. Napisałem później że to jest Twoj limit. Jeśli się ten limit 5-6 kul nie zresetuje to full auto leci w kosmos.

A więc tak. Rozmawiałem z wieloma osobami czy to z tej sieci czy poza którzy są bardziej doświadczeni niż ja oraz mają większą wiedze na temat "nieczystej gry". I ich zdania są takie same jak moje czy też całej administracji serwera FFA.

Żeby nie było dostałem możliwość decyzji od właściciela czy dać Ci szansę i faktycznie byś dostał UB oraz wbił na tym swoim głównym koncie pokazać nam jak bardzo jesteś utalentowany, bądź też zostawić Cie z banem jeśli faktycznie jestem pewny w 100% tego co wyżej wypisałem. Obejrzałem to demo chyba 4 razy dziś ponownie bym nie miał wątpliwości. 

Co prawda nie mam wątpliwości do tego że coś tam w tej gierce potrafisz jednakże jestem pewny że grając tym kontem na serwerze FFA grałeś odpalony. Tak więc ban zostaje. 

 

 

Edytowane przez DonSalerii
  • Like 6
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności