Skocz do zawartości

odwołanie od bana


Krzychowskyz

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Krzychowsky
Wycinek z konsoli(bez IP)*: 

Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź https://forum.cs-classic.pl/ aby poznać szczegóły

Admin: eQQ
Reason: wh
Length: permanent.

Serwer: FFA
Link do bana: https://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_1:0:590521160&Submit

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy ponownie pana który gra Lepiej niż Topka sceny esportowej i celuje sobie przez ściany demko mamy tutaj http://670562.node24.pukawka.pl/dem-de_mirage-1622902239-1622904420.zip biore się za rozpisywanie.

Na żółto są zaznaczone akcje które najbardziej śmierdzą.

Zaczniemy od 9 rundy 

Runda 9

15:15 - No tak powiem celownik ładnie na gościa w underze poleciał może nie całkiem na ciało ale sprawdzone było 

15:38- Bardzo się bałeś o tego undera czy ci typek nie wyjdzie ale postanowiłeś go olać i zraszować mida i się wywalić żeby nie było widać, że jednak wiesz o tym gościu z undera.

Runda 10 

16:35 - No do tego killa nie mogę się przyczepić

17:00 - Tutaj ładnie ci typa namierzyło. Po czym wychylasz na scope wcelowany idealnie w drugiego gościa ale nie trafiasz bo był szybszy. Potem powtórka z rozrywki znowu wcelowany przez ścianę w niego tym razem trafiasz.

17:35 -  Tutaj znowu coś często patrzysz się w pałace na A tak jak byś wiedział gdzie jest ostatni przeciwnik oczywiście strzał trafiony no jak by inaczej.

Runda 11

18:25 - Bez scope z Awp namierzyło ci gościa w pałacu na A po czym gościu wybiegał przez smoke no to akurat kil prosty ale nie pokoi mnie właśnie to autonacelowanie w przeciwnika 

19:12 - No dobra to też trochę śmierdzi jesteś wcelowany z awp w okienko słyszysz gościa ale nie wiesz czy będzie wskakiwał do okna wyciągasz degla i też tak idealnie się ustawiłeś pod niego 

19:27 -  Tutaj ta sama sytuacja co w rundzie 9 z typkiem z undera coś tak za bardzo machasz tym celownik w okolice tego laddera chyba jednak wiesz że tam typek jest no ale on na shiftcie szedł. Gościu strzelił potem no teraz już możesz pokazać, że wiesz gdzie jednak jest 

Runda 12

20:36 - Znowu dziwne nacelowanie przez ścianę w przeciwnika 

20:48- Wytłumacz czemu akurat spojrzałeś się na samochód ?? Kolejna akcja gdzie wiesz że tam jest typek potem wychylasz z kuchni dziwnie ci celownik na typa przeskoczył ale głowy mu trafić nie mogłeś nawet z jakimś tam "wspomaganiem"

Runda 13

21:28 -  Powiem ci szybki ten strzał dobrze typka nie widziałeś a już strzał poleciał 

Runda 14

Nic ciekawego tak powiem 

Runda 15

24:28 - Proszę zobaczyć jak ładnie celownik na jechał na przeciwnika przez ścianę ale giniesz nawet "wspomaganie" ci nie pomoże bo kolega miał awp 

Runda 16

26:08 - Najnormalniejsze zagranie jakie widziałem w tym demku

Runda 17

28:46 - Znowu celownikiem machasz w kierunku przeciwnika ale jednak nie strzelasz bo by było wiadomo że coś masz 

29:08 - Tutaj akurat słyszysz przeciwnika ale dalej te dziwne twoje ustawienie się pod niego 

Runda 18 Nie wiem czy tutaj stwierdziłeś, że za dużo już dzikich akcji z awp miałeś wiec zmieniłeś broń ale ok

29:43 - Tutaj tak śmiesznie się odwróciłeś i celownik ci w under poleciał

 

 

Powiem tak nie jest to jedyne demko gdzie są dziwne twoje akcjie które widzę na tym demku i nie jedno sobie oglądałem, że strasznie ale to strasznie lubisz sobie celownikiem przez ścianę na typka nacelować. Może i nie jesteś odpalony ale te akcje które rozpisałem są najbardziej śmierdzące. Nie banowałem cię od razu jak widziałem 3 podejrzane akcje bo co one by tu wskórały dlatego poczekałem prawie pod koniec mapy. 

Może to nie wh ale bardzo dobre info od kolegi z ts z którym sobie pykasz na serwerze. Chociaż wątpię bo dużo akcji na demku było takich że wcelowywałeś się przez ścianę w typka.

 

 

No nic tyle mam do napisania Dziękuje i Pozdrawiam 

 

Edytowane przez eQu
  • Like 1
  • Dziękuję 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15:15 - sprawdzałem czy ktoś nie wybiega z lewej a po chwili sprawdzam prawą stronę a to że akurat w miejscu mojego celownika był tam przeciwnik to nic na to nie poradzę...

15:38 - chciałem chwilę zaczekać by się upewnić że nikt mi nie wybiegnie w momencie w którym będę pushował zakręt

17:00 - gdzie mi tam niby namierzyło? normalnie się wcelowałem i go wyciągnąłem, skoro stali we 2 na otwartej przestrzeni to wiadomo że drugi prawdopodobnie schowa się do lewej strony (od jego pova)

17:35 -  skoro mnie tak często oglądasz to wiesz że gdy posiadam awp większość czasu siedzę wcelowany w pałac

19:12 - normalna akcja słyszę że gość biegnie więc wyciągam deagla i tak jak od początku nie zmieniam pozycji

19:27 - normalnie sprawdziłem 2 razy plecy odwracam się i powtarzam to jeszcze raz dla upewnienia (często ginie się przez timing)

24:28 - gdybyś obejrzał w slowmo widać że strzeliłem dopiero po zauważeniu skrawka skina postaci (demko ma 32 tick tak btw)

na reszte akcji nawet nie chce mi się tracić czasu, opisałem w skrócie większość tych uważanych za ciebie za "obvious"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że jak dla mnie jest to za mało jak na bana. Oczywiście są pewne akcje dziwne jak te:

6 godzin temu, eQu napisał:

No tak powiem celownik ładnie na gościa w underze poleciał może nie całkiem na ciało ale sprawdzone było 

 

6 godzin temu, eQu napisał:

18:25 - Bez scope z Awp namierzyło ci gościa w pałacu na A po czym gościu wybiegał przez smoke no to akurat kil prosty ale nie pokoi mnie właśnie to autonacelowanie w przeciwnika 

Nie oszukujmy się prawdą jest też to że może to być przypadek. I to wielokrotnie się zdarza u każdego a mówię tutaj o "umieszczeniu" celownika na przeciwniku.

Tak jak wspomniałem jak dla mnie jest to zbyt mało dowodów by pozostawić gracza z banem tak więc otrzymuje on UB

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje odbanowany, a temat zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności