Jump to content
Sign in to follow this  
Teksano

[ODRZUCONE]Teksano - podanie

Recommended Posts

1. Nick: Teksano
2. Imi臋: Marcin
3. Wiek: 22馃槑
4. Znajomo艣膰 komend stra偶nika(1-10): 9
5. Sprawny i dzia艂aj膮cy mikrofon**: jest
6. Link do swojego GameMe**:聽https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1039954
7. Par臋 s艂贸w o sobie **: Siema jestem Marcin mieszkam w Poznaniu. Lubie pilke nozna i siatkowke no i rowerki. A i picie alkoholu ale to zbyt common hobby wiec pomijam.聽
8. Dlaczego chcia艂by艣 zosta膰 stra偶nikiem**: Lubie RZONDZI膯鉂わ笍
9. Steam_ID: STEAM_1:0:46011266
10. Ile czasu mo偶esz po艣wieci膰 na serwerze: a roznie raz w ogole bo pije alkohol, raz 6godzin bo nie mam przyjaci贸艂
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): w tygodniu godzinka/dwie w porywach do 10, weekendy rzadziej
12. Sta偶 w Counter-Strike Global Offensive: 5788h xD
13. Czy przeszed艂e艣 mutacj臋? (TAK/NIE): chyba ta
14. Czy posiada艂e艣 ju偶 admina? (nie podajemy link贸w): posiadalem

• Haha 4
  • Confused 2
  • Love 5

Wszystko super.

Osoba, kt贸ra聽pope艂nia艂a聽du偶膮 ilo艣膰 b艂臋d贸w za poprzedniej kadencji i nawet nie potrafi podej艣膰 do napisania podania powa偶nie, w takim razie jak podejdziesz do obowi膮zk贸w?

Fajnie jest napisa膰 co艣 艣miesznego r贸wnocze艣nie wprowadzaj膮c co艣 do swojego podania ni偶 napisa膰 co艣 g艂upiego,聽drastycznie schrzani膰 sw贸j wizerunek w艣r贸d os贸b聽na forum oraz w tym samym czasie oplu膰 to, co powtarza si臋 od d艂u偶szego czasu...

Cytat

Mo偶e pora moi mili zacz膮膰 traktowa膰 t臋 rang臋 powa偶nie, a nie jak zabawk臋

Nie wiem, czy pr贸bujesz podkre艣li膰, 偶e masz dystans do siebie czy to po prostu zwyk艂a g艂upota, ale w tym podaniu jest tego chyba a偶 za du偶o.

S膮dz臋, 偶e twoje do艂膮czenie do grona administracji przynios艂oby wi臋cej problem贸w dla opiekuna ni偶 korzy艣ci. Patrz膮c na聽twoj膮聽poprzedni膮 kadencj臋聽i聽poprzednie聽odrzucone聽podanie聽za nieodczekanie tygodnia uwa偶am,聽偶e聽ludzie wymy艣laliby w艂asne聽zasady, kt贸rych nawet nie ma w regulaminie a ty by艣 to 艂yka艂.

W podaniu nie ma nic, co by przekona艂o osoby postronne do dania ci szansy, dodatkowo uwa偶am, 偶e pisanie poda艅 w taki spos贸b pokazuj臋,聽jak bardzo masz wywalone w swoj膮 "wizyt贸wk臋".

Pewnie sobie pomy艣licie, a co ja tam wiem? Przecie偶 od mojego odej艣cia nawet nie zawita艂em na serwer... C贸偶, chyba tego nie potrzebowa艂em skoro podanie m贸wi wi臋cej ni偶 1000 s艂贸w.

Lubi臋 ci臋 i mam nadziej臋, 偶e sobie co艣 w ko艅cu u艣wiadomisz.

Jestem na nie.

• Like 6
  • Thanks 3
  • Sad 1

Automatycznie wygenerowana wiadomo艣膰.
Temat zosta艂 zamkni臋ty przez kt贸rego艣 z moderator贸w.

Twoje podanie zosta艂o odrzucone.
Nast臋pne podanie mo偶esz napisa膰 dopiero tydzie艅 po zamkni臋ciu ostatniego.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sie膰 serwer贸w

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines