Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Prośba o UB nancio


nancio

Rekomendowane odpowiedzi

Wycinek z konsoli(bez IP)*:

Reason: obrażanie graczy/ administracj
Ban created: 12-06-2021 16:20
Ban end: 26-06-2021 16:20.
Disconnect: You have been banned by this server!
Check forum https://forum.cs-classic.pl/!

Reason: obrażanie graczy/ administracj
Ban created: 12-06-2021 16:20
Ban end: 26-06-2021 16:20.

Serwer: FFA
Link do bana:https://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=%C9%B4%E1%B4%80%C9%B4%E1%B4%84%C9%AA%E1%B4%8F&advType=name

 

Szczerze mówiąc nie jestem przekonany za co ten ban, generalnie dziś nie wyzywałem na tyle, żeby ban był aż na 2 tygodnie. Chcialem też powiedzieć, że wolałbym muta na pisanie na miesiąc niż banicje na 2 tygodnie bo mi się VIP marnuje ;(

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że tak jak wspomniałeś gag na miesiąc nie byłby taki zły dla Ciebie bo dalej byś to robił przez mikro. Dostałeś wczoraj gaga na 4h oraz dostawałeś liczne gagi/muty za obrazę. Nic Cię to nie nauczyło, więc bana wydłużyłem. Ban będzie dla Ciebie bardziej dotkliwy i może już naprawdę poprawisz swój czat. Admini już mi zgłaszali, że przeginasz z obrazą, więc to było pewne, że wyciągnę konsekwencję. Vip to żadna wymówka, może ten ban Cię czegoś nauczy tym bardziej jak przez taki okres stracisz vipa. Ban zostaję i jeżeli po tym dalej będziesz miał taki czat lub będą skargi na Twoje zachowanie to następny ban będzie na miesiąc, a następne coraz dłuższe. Nie raz już byłeś ukarany za takie zachowanie i powinieneś to zrozumieć i liczyć się z konsekwencjami. Skargę odrzucam i życzę miłego odpoczynku i przemyślenie swojego zachowania.

  • Like 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności