Skocz do zawartości

UB


krzycu

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Krzycu [CSC]

wycinek z konsoli: 

Reason: info z dc/ts 
Ban created: 20-06-2021 11:16
Ban end: permanent.
Disconnect: You have been banned by this server!
Check forum https://forum.cs-classic.pl/!

Reason: info z dc/ts
Ban created: 20-06-2021 11:16
Ban end: permanent.

link do bana: 


nie wiem czemu dostałem bana szukałem ostatnietgo przeciwnika wychodząc z kuchni zobaczyłem go w apartach i zacząłem go gonić oddałem w niego jeden celny strzał poczym dostałem bana, przyczym gdy dostałem bana z nikim na dc/ts nie gadałem 

Edytowane przez krzycu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę dostosować się do wzoru inaczej prośba zostanie odrzucona:

 

Odrazu lepiej. Zapraszam @eQu do rozpisania dema na które masz 24 godziny. 

Edytowane przez DonSalerii
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo gracza serdecznie. Sprawa wygląda tak dostaliście bana za info z ts/dc co podchodzi za bana pod wh. Jakiś tydzień temu siedzieliście na serwerze i kolega nwm czy specjalnie może nie na voicechat powiedział Krzycu wbij na dc. Szkoda że tego nie nagrałem no ale to już moja wina. Sprawa była zgłaszana opiekunowi i innym adminom żeby na was patrzyli. Admin @bilimig a wtedy w sumie nie admin miał zapisaną datę i godzinę demka gdzie akcja była tak spalona jak dzisiejsza pogoda. Zgłosił oczywiście was do opiekuna @Venox ale co dalej z tego wyszło to nwm.

Dobra przy dzisiejszym banie było 2 adminów @bilimig @Freshu [PL]  też parę razy was oglądali z tego co słyszałem nwm czy mają coś zapisane na was. Jak by mogli się wypowiedzieć to by było fajnie no ale trzeba rozpisać demko bo bez tego nic nie zrobimy.

http://670562.node24.pukawka.pl/dem-de_mirage-1624180205-1624181633.zip

Na demku będę opisywał waszą 3.

Runda 1

Wszyscy 3 nic nie pokazli

Runda 2

Też nic 

Runda 3

4:26 - Gracz Krzycu dostał info od kolegi że na rampie jest jeszcze jeden gracz 

Runda 4

5:32 - Wiem że tam tupałem ale również mogłem gdzieś cofnąć na cicho na szybko ale gracz o nicku [CSC] Dostał info od kolegi młody łacior że pobiegłem dalej na ct i wychyla idealnie wcelowany 

Runda 5

6:34 - I akcja po której dostaliście bana bo widać tutaj perfidne info stoicie obaj w jungli i kolega młody łacior dał wam info że ostatni gracz jest na b na trucku Biegniecie na kosie tak szybko że się za wami dymi po killa żeby nikt wam go nie zabrał oczywiście wyskakując z okna zobaczyliście go że jest w pałacu bo kolega dał info że ucieka na pałac i się tam wcelowaliście. Potem znowu info że pobiegł do undera bo gracz [CSC] Biegł na kosie wiem każdy może sobie na kosie biegać ale on np. mógł iść do tv ale info poszło wiec wiecie gdzie on się znajduje 

Po tej akcji widać jak perfidnie lubicie sobie dawać info. Tak jak pisałem wyżej było jeszcze jedno demko ale aktualny admin a wtedy jeszcze nie admin nie widział że trzeba takie rzeczy zapisywać. Mogłem z banem poczekać ale po co psuć graczom rozrywkę na serwerze jak by ktoś miał 1na1 i by przegrał bo sobie latacie na info. 

 

 

 

Edytowane przez eQu
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam 

z mojego punktu widzenia admin @eQu słusznie was zbanował,

też kojarzę akcję gdzie mówiliście aby kolega wbił na dc i to nie było tylko raz

oglądam was już od dłuższego czasu i macie jakieś dziwne akcje, które potwierdzają że macie jakieś info nie pochodzące z serwera 

patrząc na waszą grę czasami sprawdzacie miejsca jakoś nienaturalnie (np. patrzysz pałac 10sec po czym odwracasz się idealnie w timing do conecta kiedy gość idzie od undera na shifcie i nie możesz go słyszeć, oczywiście twój kolega wtedy nie żyje)

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, eQu napisał:

 Admin @bilimig a wtedy w sumie nie admin miał zapisaną datę i godzinę demka gdzie akcja była tak spalona jak dzisiejsza pogoda. Zgłosił oczywiście was do opiekuna @Venox ale co dalej z tego wyszło to nwm.

Witam

Odnośnie tamtej akcji, miałem na was rozpisać demko w wolnym czasie ale niestety gotv przechowuje do 7 dni wiec spóźniłem się o jeden. Była tam sytuacje gdzie jeden z was, jesli dobrze pamiętam gracz "młody łajcior" dostał info od drugiego z was w chwili jak została ostatnia osoby z druzyny przeciwnej ze znajduje sie na rampie, w tamtym momencie byl wcelowany w undera, wyciagnal noz i pobiegl niczym usain bolt na rampe idealnie wychylajac z prefirem na gracza ktory kampił na doniczce, nie sprawdzajac zadnej pozycji po drodze. 

Co do waszej gry od dawna mozna było zauwazyc ze komunikujecie się na discordzie/ts macie pełno krzywych akcji gdzie doskonale wiecie gdzie znajduje sie gracz druzyny przeciwnej i maja one miejsce tylko wtedy kiedy wasz kolega w drugiej druzynie nie zyje. Kojarzy mi sie sytuacje ze ktos nawet z was na spectcie siedział ale moge się mylic i to był przypadek. Wychodzicie wcelowani i czesto nie sprawdzacie zadnych pozycji po drodze bo wiecie gdzie dokladnie sie kto znajduje, lub idealnie w timing obracacie celownik na wychylajacego przeciwnika o ktorym wiedziec nie mogliscie. Niestety nie mam rozpisanych demek :( 

To tyle ode mnie Pozdrawiam Cieplutko

Edytowane przez bilimig
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziękuje za odpowiedzi faktycznie często Gramy cs classic z graczem [CSC] i młody łajcior i zawsze staramy się grać w tej samej drużynie ponieważ jak Gramy to również rozmawiamy na discordzie i dajemy sobie info, więc jeżeli autobalance przeniesie jednego z nas do drużyny przeciwnej to info mówimy tylko tam gdzie jest tych dwóch, generalnie nie Gramy na żadnym wh czy czymś i Gramy czysto więc nie wiem dlaczego było zażucane że często wychodzimy wcelowani idealnie w przeciwnika fakt że pewnie było sporo takich akcji ale nie wiem jak mam się do nich odnieść ponieważ nie mam ich teraz, ja raz już bana kiedyś dostałem lecz przez błąd admina bo zrobił literówkę. Pozdrawiam

 

  • Haha 8
  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Dobiłeś mnie. No po prostu aż mnie zatkało. Jakim trzeba być "przygłupem" że tak to ujmę by takie coś napisać. Dostajesz bana za info z dc/tsa który jest traktowane jako ban za WH i zamiast się odwołać do akcji rozpisanych wyżej to przyznajesz się do infa z dc. Faktem jest że info z dc masz i to było zglaszane x czasu temu jednak nikt nie potrafił tego udowodnić. Zrobił to @eQu za pierwszym razem nie była to literówka a po prostu zbyt mało dowodów. Na szczęście admin się nie poddał i do końca Cie pilnował co sprawiło że dziś dostałeś bana wraz z kolegami. Naprawdę nie spodziewałem się takiej odpowiedzi z Twojej strony ale cóż. Ułatwiłeś mi pracę ;d

Twój ban jak i ban Twoich kolegów zostaje. Pozdrawiam ;d

  • Like 2
  • Dziękuję 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności