Skocz do zawartości

UB Retardinho133


strenk

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór:
Nick: Retardinho133
Wycinek z konsoli(bez IP)*:

Disconnect: You have been banned by this server, check https://forum.cs-classic.pl/ for more info

Admin: Freshu [CSC]
Reason: wh
Length: permanent.

Serwer: Free for All mirage
Link do bana: https://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:202730971&advType=steamid&Submit

gram se, strzelam se czachy i jakis freshu mi daje bana za wh po 2 rundach. ub fast dzieki

 

Edytowane przez strenk
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam JAKIEGOŚ gracza @strenk

link do demka :  http://670562.node24.pukawka.pl/dem-de_mirage-1624221992-1624223620.zip

i oto rozpiska dema:

Minuta 17 demka Obaj gracze wchodzą na serwer są w 1 teamie

17:30-Gracz roymercury ginie z jungki i nie podaje żadnego info, ale gracz Retardinho już wie że chłop jest w jungli no bo koledzy sobie gadają na ts/dc więc nie sprawdza niczego tylko biegnie jungę,

17:47- ten hs moim zdaniem nie był naturalny, w tym czasie roymercury jest afk

20:51- hs gracza roymercury też jest moim zdaniem nie naturalny

22:04- retardinho nie mogłeś wiedzieć że gracz znajduje się za standardem, skupiasz się głównie na tym miejscu gdzie jest gracz po czym wchodzisz jak do siebie nie zwracając wgl uwagi na firebox, ct i inne miejscówki po lewej stronie Ten kil w conecta też wygląda jakbyś wiedział że gracz akurat w tym momencie wybiegnie 20:47-tym razem nie sprawdźcie standardu tylko firebox, Po czy kolega zmienia team I tutaj dostajecie bany.

moim zdaniem ewidentnie widać że gracie sobie razem i podajecie info dc/ts 

pozdro 600

btw.

ban za wh, ponieważ podawanie info na ts/dc traktowane jest jako wh

Edytowane przez Freshu [PL]
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@strenk Tym razem ukryje Twoja wypowiedz która jest bezsensowna i nic nie wnosi. Jedynie co z tego rozumiem to to że pociłeś się na fc ;)

Skoro admin rozpisał demo masz prawo by się do niego odnieść.

Jeśli będziesz to robić w sposób wulgarny bądź też wywyższający się zostaniesz ukarany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest odwołanie jego akcji bo admin wpisał to samo u mnie i u niego z czego wszystkie akcje są na niego wiec tak naprawde nie miałbym się z czego ja odwoływac XDDDD

btw. rozumiem ze jak porównanie się z kimś kto ma nizszy lvl faceit bo niech zgadne jest gorszy to jest pocenie się XD ?

 

 

@luceiko Proszę Cie o nie wtrącanie się w temat który Cie nie dotyczy. Masz swój i tam grzecznie czekaj na dalsze rozwinięcie sprawy.

Poceniem się nazwałem ponieważ wstawił swoje osiągniecie życiowe co jest dla mnie po prostu śmieszne.

/// DonSalerii

@DonSalerii To ja ciebie proszę byś obejrzał to demko a nie siedzisz tutaj 

/// luceiko

 

@luceiko Spokojnie mam całe 24 godziny na to. Nie martw się zdążę :D

/// DonSalerii

@DonSalerii Jak masz czas siedziec na forum to znajdziesz tez 3minuty na obejrzenie demka bo tyle wystarczy po zobaczeniu tych akcji -,-

/// luceiko

Edytowane przez luceiko
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osiagniecie zyciowe? uswiadamiam admina, ktory nie wie jak sie w gre gra i mnie banuje za wh XD

 

@strenk Zostawię Ci ten post byś mógł go edytować odwołując się do rozpisanego wyżej dema. Jeśli tego nie zrobisz zostanie on ponownie usunięty a Ty zostaniesz ukarany.

/// DonSalerii

17;30 ja gine i grasz retardinho jak zabił z drewna no to chyba ma coś takiego jak radar i widzisz gdzie była "CZERWONA KROPKA" i wie ze tam jest nawet jak nie dawałem infa troche pomyśleć wystarczy

17;47 tutaj mnie nie ma , ale gracz retardinho poszedł na rampe no i co zrobił jego przeciwnik ? stał w miejscu ... ja tylko przypomne https://imgur.com/a/TNlkezZ mając 3k elo chyba umie się zabić stojącego w miejscu typa ... nawet tego nie komentuje dalej

20;51 wow jeden flick i odpalony nawet jak "nienaturalny" to chyba po jednej akcji nie banujecie XDDDDDDDDD https://imgur.com/a/s3mv9Mh tutaj tez tylko pokaże że coś tam w tą gierkę umiem strzelac...

22;04 brak mi słów na to.. koleś rzuca nade wiec moze byc standard/palące i zgadnij co retardinho macha celownikiem między OBIEMA pozycjami po czym jak zabija ze standardu to wychyla na jungle i conna w sposób w który jest zasłonięty z CT wiec hmmmmmmmmmmm nawet brak mi słów

/// strenk

Edytowane przez strenk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracz otrzymuje UB z względy na zbyt małą ilość dowodów które mogły by sugerować że gra on nieczysto. 

Od siebie dodam że przy następnej okazji proszę o nieco mniej zbędnych postów to napewno szybciej będzie się to kończyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje odbanowany, a temat zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności