Skocz do zawartości

Odwołanie w Cs go JB do UB -Skóórwiel Komar


SkóówielKOmar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na wstępie chciałbym się odnieść do bana założonego na moje konto  w Cs go  na JB dnia 13.07.21. Tego  dnia obrażałem Pana grającego pod nickiem Magnus  za co chciałbym go bardzo przeprosić , Magnus jeśli to czytasz wiedz, że nie chciałem cię urazic na pewno jestes bardzo fajnym chłopakiem ja po prostu uwielbiam droczyć sięz nowo poznanymi ludzmi i kazdy kto  mnie zna to to potwierdzi dodatkowo na  pokazaniu talentu w celu dojścia do finału jako swój talent  naskrobałem sfastyke z pieczołowitą starannością ktoś może pomyśleć, że jestem (za przeproszeniem użyje nieetycznego słowa w języku polskim) pierdolniętym pizdokleszczem dlatego, że się z tego naśmiewam (oczywiście ma rację ) ale należy także wiedzieć iż sfastyka w Indiach oznacza symbol szczęścia. Na koniec chciałbym dodać coś od siebie z serca w pełni zasługuje na bana aby pokazać innym graczom tego zacnego serwera iż nie należy tak postępować  ale czy okres 3 miesięcy za takie przewinienie   to zasłużona kara ? odpowiedz zostawiam Państwu. Dziękuję na poświęcony czas i życzę wszystkim więcej niż mam sam, powiedziałbym  Żegnam ale to by znaczyło, że nie chcę Was więcej widzieć dlatego powiem Do widzenia za niedługo ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze jak się odwołujesz to musisz zawsze dostosować się do wzoru 

Po drugie i to tutaj ważniejsze, takie odwołanie piszesz w dziale serwera na którym dostałeś bana to jest https://forum.cs-classic.pl/forum/510-skargi/ albo https://forum.cs-classic.pl/forum/509-podania/ i tam też się odwołujesz według wzoru który został podany.

Edytowane przez Mahesvara.
  • Like 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności