Skocz do zawartości

Pomijanie misji


DonSalerii

Rekomendowane odpowiedzi

Zablokowanie pominięć misji jest bezsensu.

Nie po to są pominięcia i to jeszcze w takich ilościach by ich nie używać.

Sytuacja wygląda tak że misje które akurat gracz chciałby pominąć są zablokowane. Przykładowo 50 killi z pistoli. Nie bardzo rozumiem dlaczego ma to byc zablokowane i gracz jest zmuszany do robienia tego na siłę. 

Tak jak mówię pominięcia misji są po to by je pominąć a nie trzymać by koniec końców ich nie użyć.

Można ustawić na start 2 pominięcia tak by nie było ich za dużo to też sporo zmieni ponieważ tak czy siak gracze będą musieli robić te których za bardzo nie chcą ponieważ nie będą mieli takiej możliwości by pominąć 7 misji pod rząd ;) 

 

 

  • Like 4
  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ja uważam, że blokada pominięć misji typu

  • Użyj skilla klasy/perku
  • Zdobądź Perk (jeśli nie jest to DANY perk)
  • Zakup w sklepie
  • Rynek/Wymiana/Oddawanie
  • Zdobywanie XP/monet/lvl
  • Dołączenie do klanu lub jakiekolwiek działanie powiązane z daną opcją (jednorazowe, skupiając się na opcji, a nie graniu przez dany czas by skończyć)

powinna istnieć ze względu na ułatwienie w przeskakiwaniu między lvl i jeszcze większą przewagą na pewnym etapie gry.

Co do innych typów misji, to decyzja opiekuna, więc niech on to skomentuje

 

#EDIT

2 godziny temu, DonSalerii napisał:

Można ustawić na start 2 pominięcia tak by nie było ich za dużo to też sporo zmieni ponieważ tak czy siak gracze będą musieli robić te których za bardzo nie chcą ponieważ nie będą mieli takiej możliwości by pominąć 7 misji pod rząd ;) 

Nawet 2 mogą zrobić robotę. Dajesz misję z mapą, Tobie się udaje, danej części nie, potem tej mapy nie gracie i dani gracze są w plecy, więc tworzy się różnica i potem jest płacz, bo jeden po jednym dniu raptem ma 80, a ma mniej fragów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, -_- napisał:

Ja uważam, że blokada pominięć misji typu

  • Użyj skilla klasy/perku
  • Zdobądź Perk (jeśli nie jest to DANY perk)
  • Zakup w sklepie
  • Rynek/Wymiana/Oddawanie
  • Zdobywanie XP/monet/lvl
  • Dołączenie do klanu lub jakiekolwiek działanie powiązane z daną opcją (jednorazowe, skupiając się na opcji, a nie graniu przez dany czas by skończyć)

powinna istnieć ze względu na ułatwienie w przeskakiwaniu między lvl i jeszcze większą przewagą na pewnym etapie gry.

Co do innych typów misji, to decyzja opiekuna, więc niech on to skomentuje

Wymieniłeś misje które można robić tak o i są one najłatwiejsze ;d

Dlaczego?

Użyj skilla klasy/perku- Robimy to jednym przyciskiem

Zdobądź Perk (jeśli nie jest to DANY perk)- Robimy to z pomocą gracza zazwyczaj

Zakup w sklepie- Robimy dwoma kliknięciami

Rynek/Wymiana/Oddawanie- Robimy z innym graczem 

Zdobywanie XP/monet/lvl- To jest coś co zajmuje więcej niż parę map zazwyczaj

Dołączenie do klanu lub jakiekolwiek działanie powiązane z daną opcją (jednorazowe, skupiając się na opcji, a nie graniu przez dany czas by skończyć)- Robimy to z jednym graczem 

53 minuty temu, -_- napisał:

Nawet 2 mogą zrobić robotę. Dajesz misję z mapą, Tobie się udaje, danej części nie, potem tej mapy nie gracie i dani gracze są w plecy, więc tworzy się różnica i potem jest płacz, bo jeden po jednym dniu raptem ma 80, a ma mniej fragów

No tego również nie rozumiem ponieważ chyba każdy to potwierdzi że jesteśmy wstanie wyprzedzić pierwszego dnia na tyle by i tak gracze byli do tyłu z misjami nie tracąc pominięć. Przykład bodajże luiso w tej edycji gdzie dnia drugiego był on na misji rozegraj rundy na de_island a zgaduje że 95% graczy kończyła bądź zaczynała drugi rozdział dopiero 😜 

Mi chodzi o to że są pominięcia których tak naprawdę nie idzie wykorzystać bo wszystkie misje które chcelibyśmy pominąć są zablokowane. Nie wiem jak to wygląda w dziale hard ale z tego co słyszałem jest tam 50% misji których nie można pominać.

 

#EDIT

Chodzi mi o to że gracze są wstanie zrobić te misję nie tracąc pominięć no bo da się jak posiedzimy troszkę na serwerze to zrobimy wszystko nie tracąc ich. 

Ale też miejmy na uwadze graczy którzy chcą zrobić całą kategorię a blokuje ich misja zdobądź x dolarów która zmusza do grania przez dlugi długi  czas (a nie koniecznie ten czas mają) bo to nie jest zbyt łatwe a przykładowo za ukończenie kategorii jest przeniesienie.

To jest taki głupi przykład 😜 

 

#EDIT

@-_-

Dobra bobku to faktycznie źle zrozumiałem. Co nie zmienia wciąż faktu że większość misji które są irytujące są zablokowane i nie można ich pominiąć.

Zgadzam się z tym co napisał  @OG_Buntaaa

Myślę że fajnym pomysłem byłoby zrobienie oddzielnego tematu przez opiekunów z ankietą gdzie wypisane będą wszystkie misje które są zablokowane by gracze mogli zdecydować które odblokować ;) 

 

Edytowane przez DonSalerii
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko.

Ogolnie do co tych misji i pominiec, to zazwyczaj misje ktore sa irytujace wrecz nie mozemy pominac- juz nie mowiac o graczach co slabiej strzelaja i tylko sie przy tym wkurzaja. 

A misje ze zdobyciem: DMG, EXP, Monet, Wygranych rund- powinny byc zablokowane tym bardziej ze to sie robi podczas gry. Ale jakies hs z pistoletu/karabinu czy cos takiego powinno byc dla osob co im sie chce i moze by je wtedy wlasnie do misji VIP wrzucic. 

A jesli chodzi o misje HARD- to tak, tam wiekszosci misji nie idzie pominac. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
32 minuty temu, DonSalerii napisał:

Wymieniłeś misje które można robić tak o i są one najłatwiejsze ;d

No właśnie oto chodzi XD

48 minut temu, -_- napisał:

jednorazowe, skupiając się na opcji, a nie graniu przez dany czas by skończyć

Nawet tutja to opisałem

32 minuty temu, DonSalerii napisał:

Mi chodzi o to że są pominięcia których tak naprawdę nie idzie wykorzystać bo wszystkie misje które chcelibyśmy pominąć są zablokowane. Nie wiem jak to wygląda w dziale hard ale z tego co słyszałem jest tam 50% misji których nie można pominać.

No to chyba nie zrozumiałeś bobku tego co napisałem. Ja nie twierdzę, że każda blokada jest dobra, a że blokada danych typów misji jest potrzebna i nie zamierzam tego zmieniać, ponieważ tyczy się prostych misji (jednorazówek), ALBO chodzi o przystopowanie gracza, żeby nie dzielić kategorii na lvl. Nadal uważam, że wrzucanie misji z lvl w danym miejscu jest dobre, bo ma za zadanie blokować szybkie przechodzenie ich

48 minut temu, -_- napisał:

Co do innych typów misji, to decyzja opiekuna, więc niech on to skomentuje

Dlatego napisałem coś takiego. NIE BRONIĘ każdej blokady, a podaje przykłady blokad, które według mnie są dobre i powinny zostać, bo mają cel. Ty podałeś przykład misji

2 godziny temu, DonSalerii napisał:

rzykładowo 50 killi z pistoli.

która jak widać nie łapie się pod to co napisałem, więc nie broniłem akurat tego przykładu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobię ankietę i dodam tam misje których nie można pomijać, ale nie dodam wszystkich tylko takie które będziemy mogli zrobić pomijalne, bo misje typu wbij dany lvl, uzbieraj $,wydaj $, zadaj DMG, traf w wroga normalnie, plecy, headym, rozegraj rundy, wygraj rundy itp. Nie ma sensu takich misji pomijać bo większość się sama robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mahesvara zablokował(a) ten temat
  • 1 miesiąc temu...
  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja propozycja została przyjęta.
Dziękujemy za to, że pomagasz nam w rozwoju.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności