Skocz do zawartości

Wywiad z AtV Krasnik


Famas

Rekomendowane odpowiedzi

REDAKTOR:FAMAS

GOŚĆ:AtV Krasnik

 

 

Famas
Witam z tej strony Famas,powiedz mi jak masz na imię,ile masz lat,gdzie mieszkasz?

AtV Krasnik
Siemaneczko Mam na imię Sebastian mam prawie 15 lat (lipiec) mieszkam w Kraśniku Woj Lubelskie

Famas

 

Opowiedz jak zacząłeś swoją przygodę z kanter strajkiem?Pierwsza gra na botach czy może od razu serwer?Jak Ci szło na początku?
 

AtV Krasnik


Hmm swoją przygodę zacząłem z rok temu.Jakoś nie miałem w co grać a strzelanki nawet mi odpowiadały to szukałem i znalazłem.Pierwsze grałem na botach jakieś 2 tygodnie Ogółem ogarniałem o co chodzi.Z początku wiadomo ciulowo ale potem coraz lepiej

Famas


Jaki jest Twój ulubiony mod cs'a klasyczny tp,free for all,bf2,4fun czy może jakis inny?
 

AtV Krasnik


Oczywiście że Cod może i dlatego że to swoją przygodę na serwerach zacząłem od Cod'a

Famas


Jaka klasa w codzie jest Twoim zdaniem najlepsza?
 

AtV Krasnik


Jak dla mnie to Geniusz z S.Premek Ze zwykłych Zawodowiec (zanim cody zostały połączone) Ajmer a zwykłe to Strzelec Wyborowy (również stary) teraz to nie grałem jeszcze zwykłymi


Famas


Co sądzisz o naszej sieci cs-classic o serwerach,administracji?
 

AtV Krasnik


Jest zajebiście.Sieć na jaką nie narzekam  :D Serwery Dobre , wiadomo każdy ma swoje zdanie np ja nie trawie Zombi nie ogarniam po co to wgl ktoś wymyślił ale Jak jest to niech sobie będzie ;PAdministracja Wzorowa :D w każdej sprawie można napisać zawsze coś doradzą pomogą

Famas


Jaka jest Twoja ulobiona bron?Moją ulubioną bronią jest awp+deagle

 

AtV Krasnik

 

Jak dla mnie to Awp/M4A1 jak klasa ma te bronie to reszta im nie potrzebna

Famas


Zauawżyłem,że interesujesz się motoryzacja,masz może motocykl lub quada?
 

AtV Krasnik

 

Ta :D To jest to co mnie odpręża wnerwia i ogółem na tym kręci sie moje życie.Mam Quada a nawet a od tygodnia 2 oraz Skuter który wczoraj mi zje**** cały dzień

Famas


Ja również mam skuter yamaha aerox i uważam,że jest świetny.Co planujesz robić w przyszłości po szkole?
 

AtV Krasnik

 

Hmm na pewno pójdę gdzieś na samochody  ale mechanik ;P nie jakiś elektryk samochodowy czy coś

Famas

 

Rozumiem:)Jaki jest Twój samochód marzeń?

AtV Krasnik

 

Ha no to by była długa lista :D Nie musi być jakiś nowoczesny wystarczy mi by był napęd na tył i z 150KM min i mogę jechać :P dobrze by było jakby to był Hatchback

Famas


W moim życiu bardzo waznym elementem jest muzyka i słucham rapu.Czego Ty sluchasz?
 

AtV Krasnik

 

:D Tego co wpadnie w ucho :D ale Gatunki różne ;P zależy na co mam ochotę mam swoje "kolekcje" na humor ;P

Famas


Jest może ktos kogo chciałbyś pozdrowić?
 

AtV Krasnik

 

Oj dużo by wymieniać  :D Ale oczywiście Blip'a Bota Hapaj'a Siwego Papka -_- i pozostałych xD

Famas


Życzę Ci sukcesów w życiu,awansów na cs-classic i wymarzonego samochodu:)Dziękuje za wywiad:)

 

AtV Krasnik


No dzięki :DSpoko

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Brak aktywności w temacieJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności