Skocz do zawartości

Mapy ktore nie ograniczaja ilosci fps


Anima19

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pisze w sprawie dodania/zmodyfikowania map ktore drastycznie obciazaja fps...borykam sie z tym problemem tez i ja bo gram na laptopie i jak np na zwyklej mapie potrafie miec 200fps to na jednej ktora ostatnio dodaliscie mialem z 60>140 i mocne drastyczne wahania co powodowalo ze nie dalo sie grac:P Pewnie nie tylko ja mam takie problemy wiec fajnie jakbyscie zrobili research i te mapy co obciazaja bardziej kompa usunac i dodac za nie jakies inne mniej wymagajace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może też pokażecie że wam coś zależy i napiszecie na jakich mapach macie spadki i podesłalibyście jakieś zamienniki pod te mapy, bo co ja ci zmienię mapy żeby potem dalej słyszeć że dalej spadki macie, bo skoro ja sprawdzam mape i mam na niej 300+ fps to skąd mam wiedzieć że np inni będą mieć po 60fps, a tak jak taka osoba sama znajdzie mape i sprawdzi sobie ile ma na niej FPS'ów to co innego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dodales ta mape co bylo wiele pieter ale dalo sie wejsc na 1 wtedy Ci mowilem ze nie moge grac :P to sie smiales ze trzeba pc kupic :D

 

Niech sie wypowiedza tez inni na ten temat

 

Napisalem niech sie inni wypowiedza do tematu ( bo ja napisalem wyzej na ktorej mapie mam problem tzn nie napisalem nazwy ale opisalem ja i Mahe pewnie wie o ktora chodzi)  Ja poki co zauwazalny problem mam tylko na niej ale nie wiem jak inni ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dlatego piszę żebyście wy podawali inne mapy w zamian za te na których macie spadki fps;ó, bo ja nie miałem spadków jak sprawdzałem tą mapę więc jak znajdę inną to może być to samo co teraz i będzie powtórka z rozgrywki 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę olewczo chyba podszedłeś tutaj do tematu @Anima19 bo mahe jasno Ci napisał byś podał mapy na których masz problem a Ty mu odpisujesz:

17 godzin temu, Anima19 napisał:

Niech sie wypowiedza tez inni na ten temat

Co inni mają do tego że Ty masz problemy z fpsami? Nie każdemu się dogodzi to że 1 na 10 osób ma 60 fpsów gdzie reszta ma te 200+ nie jest problemem serwera.

Sam napisałeś że na zwykłej mapie masz 200+ fpsów i to jest normalne jednak mapy z warsztatu są mocno zmieniane różne txt które mają wpływ na na fpsy + samo to że serwer jest troszkę obciążony.

Osobiście nie mam problemów z fpsami na żadnej z map.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja propozycja nie została przyjęta.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności