Skocz do zawartości

Nagroda dla wygranego klanu


Anima19

Rekomendowane odpowiedzi

Tak ostatnio siedzialem i myslalem na temat nagrody dla klanu ktory wygra edycje. Przewidujecie cos takiego? moze byc to smieszne nawet 1 przeniesienie lvla a wydaje mi sie ze ludzie by mieli jakis wiekszy powod by wbijac te pkt i grac dluzej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie wywalic sie nie da bo masz oslone jak dajesz monety a juz ludzie robia sobie klany z osobami ktore znaja albo kojarza i raczej takich jaj nie bedzie ze ktos dostanie kicka zeby przyjac innego a nawet jesli to ( taka sytuacja sie nie liczy i np za kare lider co wywali kogos pod sam koniec nie dostaje nagrody) i by sie rowiazalo :P a te same osoby? hmm wydaje mi sie ze ludzi jest sporo a tym samym osobom nie bedzie chcialo sie ciagle bic pierwszemu topki a dowodem jest na to fakt ze co prawie kazdy sezon wygrywa inna osoba. i ludzie na top 5 codtop sa rozni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były już nagrody dla klanu. Mogli sobie wymyślić perk i zostało to wycofane. Nie wiem dlaczego jednak myślę że fajnym pomysłem byłoby możliwość wymyślenia eventu przez wygrany klan który byłby dostępny dla każdego przykładowo w drugim tygodniu kolejnej edycji.

 

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności