Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga Mahesvara


Sakku

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: sαккυ | 変態
2. Kto zawinił? (admin/gracz): Opiekun serwera
3. Nick oskarżonego: Mahesvara
4. Steam_ID oskarżonego: STEAM_1:0:37282907
5. Data i godzina zdarzenia: 13.09.2021 okolice godziny 21
6. Mapa: de_westwood
7. Opis sytuacji: Rozkład sił po 4 osoby na strone. W regulaminie (2.12. Zakazuje się plantowania na innym Bsie niż zostało to uzgodnione przez obie drużyny w momencie gdy na serverze nie ma 5 CT i 5 TT. [Ban na 30 minut]) jasno określone zasady. Zapodałem info, żeby określić się na jeden BS i zaproponowałem A. Nie było głosów sprzeciwu/aprobaty, jednak temat zosatał rzucony i w takim wypadku powinien zostac podjęty przez opiekuna aby gracze się określili. Jednak cisza trwała nadal. Mimo kilkukrotnego powtórzenia i wskazania na regulamin zero reakcji ze strony oskarżonego. Paka cały czas ląduje na B z jego rąk.
8. Dowody:

 

1 PolskaSenior_Bajden                            
2 Polska𒆜RaMeN𒆜 VEGETA                            
3 Polska💔💔Samotny Maciuś💔💔[CSC]                            
4 Polska[Hashassyn] SADGE[CSC]                            
                             
1 Polskakotlet mielony [CSC]                            
                               
3 Polska[CSC] Huni                            
   

 

Gracze z tabelki wyżej byli aktualnie na serwerze. Info podałem na voice-chacie. Demko jak się załaduje to podrzucę link, jakby ktoś był bardzo spragniony timingów to podrzucę najpewniej jutro wieczorem (no chyba, że jeszcze dzisiaj zdąży je załadować na GOTV). Jest i demko: http://414339.node44.pukawka.pl/dem-workshop_1603594378_de_westwood-1631558303-1631559881.zip

  • Like 1
  • Haha 4
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku w tamtym momencie nie słyszałem, co gadaliście, bo sobie oglądam w tle i nie słyszę za bardzo na grze i w momencie, kiedy pierwszy raz zaplantowałem pake na B to nie patrzyłem w tabele, że jest po 4 osoby, ale jak powiedzieliście potem, że only A, to powiedziałem, że na tej mapie lepiej dla obu drużyn jest granie B i dalej graliśmy only B i jedynie ty miałeś problem, bo nie usłyszałem tego, jak mówiłeś, na jaki ty chciałeś BS grać do tego na mapie de_westwood BS A jest jedynie dobra dla CT, gdzie ty byłeś w tym teamie granie na tamtej mapie only A, to równie dobrze Terro mogłoby wychodzić na kosie na mida i dawać się zabijać, terro musi nie dość, że przebiec całą mapę to jeszcze oczyścić drogę gdzie CT nie musi się ruszać z respa nawet.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po części sakku ma rację.

Mimo zasady że gracze powinni się dogadać w sprawie bsa który będzie grane jest zasada która nie została nigdzie zapisana a mianowicie "Gramy only A gdy nie ma 5vs5"

Takie coś jest stosowane na każdej mapie od bardzo dawna więc nie rozumiem dlaczego zostało to zmienione na B.

Taka sytuacja na inferno. CT chce grać na B a TT na A bo latwiej. Co wtedy?

Moim zdaniem zmieniane bsów poprzez ustalanie graczy nie powinno mieć miejsca ponieważ kilku znajomych z rana może się zgadać na bs który byłby trudniejszy do bronienia/odbijania. Dlatego zasada która nie jest zapisana powinna być właśnie w tym punkcie który napisał Sakku by nie było więcej takich sytuacji oraz gracze żeby się nie zastanawiali na który bs gramy.

 

Skargę co prawda bym odrzucił bo to śmieszne. Jednak pokazuje że warto zaktualizować regulamin o punkty które są ustalone słownie ;) 

Edytowane przez DonSalerii
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, w regulaminie jest tak to ujęte, że w takiej sytuacji gramy only A. Trzeba było przejść do TT i spróbować wejść  '' do paszczy lwa'' pozwolę sobie tak nazwać bs A na westwoodzie. akurat na tej mapie obie drużyny maja wyrównane szanse grając na B. Dla mnie skarga nie słuszna, ponieważ jak VEGETA napisał wcześniej uzgodniliśmy grać na ten bs i nikt nie miał nic przeciwko. Pozdrawiam i proponuję trochę dystansu bo to tylko gra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, arnold napisał:

Oczywiście, w regulaminie jest tak to ujęte, że w takiej sytuacji gramy only A. Trzeba było przejść do TT i spróbować wejść  '' do paszczy lwa'' pozwolę sobie tak nazwać bs A na westwoodzie. akurat na tej mapie obie drużyny maja wyrównane szanse grając na B. Dla mnie skarga nie słuszna, ponieważ jak VEGETA napisał wcześniej uzgodniliśmy grać na ten bs i nikt nie miał nic przeciwko. Pozdrawiam i proponuję trochę dystansu bo to tylko gra :)

Tutaj nie chodzi o dystans a o zasadę która zna każdy ze gramy only A gdy nie ma 5:5 i prosiłbym o nie zmieniane tego na siłę i to tak nagle bo ja jednej mapie A jest zbyt trudne XD. 

Kurde głupi przykład z wczoraj graliśmy mapę na jakimś samolocie i A było straszne do wejścia bo prowadza tylko dwie drogi które wystarczy że obstawi je dwójka graczy a pozostali mogą sobie afczyc. I co też miałem się wtedy splakac że ciężko? Tak więc ten argument że się dogadaliscie jest do niczego bo nie powinno być takiego dogadywania się.

Edytowane przez DonSalerii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Skargę odrzucam, ale poprosiłem o sprecyzowanie punktu, który został już poprawiony w regulaminie.

Jeżeli dalej będzie wzbudzać kontrowersje, proszę o stworzenie tematu pod dyskusje na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności