Skocz do zawartości

Gdy nie ma 5vs5


DonSalerii

Rekomendowane odpowiedzi

Ahhh myślałem że jasno napisałem w skardze którą złożył sakku jednak chyba zostalo to olane.. 

2.12. Zakazuje się plantowania na innym Bsie niż zostało to uzgodnione przez obie drużyny w momencie gdy na serverze nie ma 5 CT. [Ban na 30 minut]

 

Kurde bezsensu to jest... Co w przypadku gdy drużyny się nie dogadają? Jedna będzie chciała grać A druga B?

Zawsze było ustalone gramy only A to kuźwa pare osób się spłakało o jedną mapę i tak naprawdę nie doszliście do niczego wręcz przeciwnie daliście furtkę by gracze jeszcze bardziej mogli się irytować bądź też będą codziennie pisać skargi dlatego właśnie że się nie dogadają.

Przykład:

Z rana wejdę na serwer wezmę 3 znajomych będziemy razem w teamie. W przeciwnym będzie 3 randomów mapa będzie de_inferno. My będziemy chceli grac na A oni na B. Co wtedy? Mam przyjść i napisać skargę że się nie słuchają i tak za każdym razem?

 

Propozycja jest taka by nie bylo takich konfliktów zmienić ten punkt na jedyny prawidłowy jaki był od początku stosowany czyli:

2.12. Zakazuje się plantowania na bsie B w momencie gdy na serwerze nie znajduje się przynajmniej 5 CT. [Ban na 30 minut]

Nie ma za co ;) 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może mamy zrobić tak 
2.12. Gdy nie ma 5 CT BS'a wybiera drużyna broniąca, nie dotyczy, wtedy gdy BS znajduje się na respie CT.
bo w przypadku map takich jak westwood gdzie BS będzie się znajdował na respie ct, to oni będą kampić sobie i wywalona a terro latać będzie przez całą mapę i nic nie zrobi, mi nie przeszkadza granie only A, ale nie na takich mapach gdzie ct siedzi z dupą od startu rundy i się nie rusza z miejsca, bo wiadomo wtedy, że takich terro będzie to denerwować, co będzie powodować wychodzeniem z serwera, bo nie będą mogli nawet się zbliżyć.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wciąż mozesz zostać przy gramy only A gdy nie jest to resp CT bądź też jego okolice nic więcej

 

 

@Mahesvara.

No i super 

Edytowane przez DonSalerii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zróbmy tak 
2.12.  W momencie gdy na serwerze nie znajduje się przynajmniej 5 CT obowiązuje Only A [Ban na 30 minut]
  2.12.1. Only A nie obowiązuje, wtedy gdy BS znajduje się na respie CT bądź w jego okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Sakku napisał:

To jeszcze zróbcie listę map gdzie obowiązuje B zamiast A, bo dla mnie na dd2 czy dd2002 A znajduje się w okolicy respa i nikt mi nie przegada, że jest inaczej 

To akurat myślę że nie będzie problemem kwestia 5 minut ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem temat z spisem na jakiej mapie jaki BS gramy jak nie ma 5 CT 
https://forum.cs-classic.pl/topic/74719-mapy-only-a-only-b/

 

Jak coś się nie zgadza to piszcie tutaj 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności