Skocz do zawartości

"Dzik jest dziki, dzik jest zły, Dzik ma bardzo ostre kły".Czyli wywiad z dzikiem:D


Famas

Rekomendowane odpowiedzi

REDAKTOR:FAMAS

GOŚĆ:DZIKU

 

 

 

Famas
Witam dzisiajszym gościem jest admin FFA i członek UBTeaM dziku.Powiedz nam kilka słów osobie,jak masz na imię skąd pochodzisz?

Dziku
Czesc, mam na imie Dawid, mam 21 lat, jestem studentem drugiego roku filologii germanskiej, studiuje w Lublinie a ogolnie to jestem ze Skarzyska-Kamiennej

Famas

I powiedz nam wszystkim jak tam wiedzie Ci się na studiach?

 

Dziku


Ogolnie to dobrze, wszystko do przodu, wszystkie zaliczenia i egzaminy, chociaz rzadko mnie widza na uczelni ale i tak jest dobrze. Jestem zadowolony z tych studiow.

Famas

To najważniejsze.Jesteś singlem czy masz może dziewczynę?

 

Dziku

 

Jestem siglem, za duzo studentek w Lublinie


Famas

Na forum masz już ponad 10 dni online.Opowiedz nam jak znalazłeś sie na cs-classic i jakie były Twoje początki na forum?Na jakim serwerze rozpocząłes rozgrywkę?

Dziku


Przypadkowo trafilem na serwer, szukalem gdzies na jakies stronie i jakos tak wpadlo. Ja gram tylko na FFA lub TP, nie lubie zadnych udziwnien tj. ZM czy DR czy nawet COD. Gralem sobie przez pare dni spokojnie az tu nagle ssy no i musialem sie zalogowac na forum zebym je wrzucic, potem dostalem drugie i tak zostalem jakos na forum. Gralem na poczatku na NS, potem kupilem specjalnie Steam zeby zostac adminem na FFA no i tak juz leci:)

Famas

Ja już też trochę gram na ffa ale zauważyłem,że wolisz siedzieć na spect niz grac:D
Jaka jest Twoja ulubiona mapa?Może jest broń której szczególnie lubisz używać?

 

Dziku


Wiesz co, gralem duzo przed Twoim przybyciem na serwerze i mialem ponad 7000 fragow bo byl konkurs. A teraz to pilnuje porzadku na serwerze,ulubione mapy to dd2, nuke, inferno, kabul, westwood, duzo ich jest ogolnie. Ulubiona bron to oczywiscie Ak47 i Usp 


Famas

W temacie"Pokażcie swoje mordeczki" dodałeś swoje zdjęcie na którym widać,że ćwiczysz na siłowni,ja również ćwiczę.Może pochwalisz się wszystkim ile dziku bierze na klate? :D

 

Dziku

 

Ha no wiesz, nie chce Cie za bardzo osmieszyc, dlatego moze raczej nie :P

Famas

Podam Ci swój rekord to może wtedy ty podasz swój.Moim najlepszym osiągiem było 130 kg w wyciskaniu na klatke na ławce prostej i 230 kg w martwym ciągu.Przy mojej wadze 90 kg to nie jest dużo.Na pewno wszyscy są ciekawi ile ty podnosisz:)

 

Dziku

 

No dobra, ja ogolnie nie trenuje na sile tylko na wyglad, ale oczywiscie sila przychodzi sama z cwiczeniem, najwiecej na klatke na lawce wzialem 175kg a martwy ciag to ponad 300, nie bylo obciazenia. Ale powiem Ci ze TY jak na swoj wiek naprawde bardzo dobrze, cwicz dalej, na pewno cos z Ciebie bedzie :)

Famas

 

Ostatnio zostałeś przyjęty do UbTeaM.Podoba Ci się to stanowisko?
 

Dziku


Podoba mi sie, tylko ze Blaze i Siwy siedza chyba caly dzien na forum i nie mam za bardzo jak sie wykazac ale daje z siebie wszytko

Famas


Niedługo wakacje.Jakie masz plany?
 

Dziku


Hm no pewnie wyjade gdzies ze znajomymi, co roku bylismy nad polskim morzem dlatego teraz gdzies za granice moze. Wszystko sie okaze

Famas


Z tego co wiem to grałeś na nicku Esc Icy Box pasha.Skąd pomysl na taki nick?

 

Dziku


Oj to straszne, gdy zaczalem tam grac gralem na nicku dziku, ale jak za dobrze strzelalem i zmienilem sobie na ten nick. Oczywiscie to nie moj nick tylko sciagnalem od gracza z tego klanu. Jest do klan w ktorym graja Neo, Kuben, Taz itd a pasha gra za Luqa ...sciagnalem ten nick od niego, oczywiscie to straszna glupota no ale trwal konkurs wiec dogralem do konca konkursu i teraz juz gram na swoim "dziku".

Famas

 

Jest ktos kogo chciałbys pozdrowić?
 

Dziku

 

Oczywiscie ze tak, przede wszystkim Blip'a i Blaze'a ktorzy pomogaja mi od poczatku na tym forum. Oczywiscie pozdrawiam tez Lale, Siwego, Gumasa no i Ciebie, bardzo fajnie mi sie wspolpracuje z tymi ludzmi :)
no i oczywiscie wszystkich o ktorych zapomnialem


Famas

 

Ja życzę Ci dużo fragów na ffa wysokiego ranku i oczywiście ukończenia studiów i znalezienia wymarzonej pracy.
 

Dziku


Dzieki bardzo, fragi na FFA zawsze beda, juz nie gram o pierwsze miejsce w topce, studia jakos sie skonczy na pewno i prace sie ogarnie :)zycze Tobie rowniez tego wszystkiego ;)

Famas

 

Naszym gościem był dziku! Brawa dla niego
dzięki dziku :D

Dziku


spoczko Famas :P

 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie cały tydzień jest twój*, chyba że zapomnę :) Działaj w końcu :)

 

Łap lajka

 

 

 

 

 

* (Dotyczy próśb o ub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie powinieneś dać kolorki, bo Famas i Dziku (napisy), wyglądają ohydnie, jeśli chodzi o długość, to w sam raz. Like 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Brak aktywności w temacieJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności