Skocz do zawartości

[Druga opcja] Druga szansa yahubson7


imani

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: yahubson7/imani
Wycinek z konsoli(bez IP)*: image.png.0333a06882ab290447a27b192cb4dfab.png

Ban created: 03.03.2020 22:57    04.16.2020 12:16 (ban 2 konta)
Ban end: permanent.
Serwer: CodMod

Link do bana:


http://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=yahubson&advType=name (chyba dziala trzeba skopiowac) (main konto na którym proszę o UB)

 http://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:497515710 &advType=steamid 

Dostałem bana półtora roku temu. Bardzo tego żałuję ponieważ był on jednym z nielicznych serwerów które sprawiały że chciałem grać więcej w CSGO.

Nie wiem co pokusiło mnie żeby wejść na serwer z odpalonymi haksami. Na szczęście zanim załadowałem się na serwer otrzymałem automatycznego vac-bana.

Od tamtego zdarzenia przestałem czitować i coraz mniej grałem w csa. Bardzo chciałbym wrócić na serwer ponieważ nie ma innego tak dobrego serwera COD MOD jak ten, przed banem miał bardzo przyjazny wybór postaci i skilli. Z pewnością nie będę odwalał po dostaniu UB. 

  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz potem ukryć to Karol, ale typ przyznaje się do czitowania do tego ma 3 bany w SB a podał 2 konta.

Mówisz że to jeden z nielicznych serwerów które sprawiały że chciałeś grać więcej w CSGO, też nie wiem co cię podkusiło, ale jak cię raz coś podkusiło to pewnie znowu podkusi szczególnie jak byś miał wrócić do częstszej gry na serwerze. 

LgQOqFE.png

WIARS9o.png

Edytowane przez Mahesvara.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ mam na koncie zakupionego prima i nie mam zamiaru go marnować + jeżeli faktycznie wpłaciłbym jakiś datek na fundacje to nie wiem co musiało by mnie pokuśić żeby stracić z 80/100zł

 

Edytowane przez imani
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeśli dostałeś bana wchodząc na drugim koncie to znaczy że dostałeś pewnie za multi konto. 

Z tego co widziałem to już miesiąc temu pisałeś prośbę o ub i szczerze wątpię by coś się zmieniło ale to już decyzja właściciela 

@imaniedytuj posty a nie piszesz jeden pod drugim.

Edytowane przez DonSalerii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności