Skocz do zawartości

Nowy Perk


Anima19

Rekomendowane odpowiedzi

Cierniowa Peleryna.

Perk na poczatku rundy sprawia ze osoba ma 1hp. (brak mozliwosci dokupienia hp w sklepie lub leczenia sie z innych klas)  

ps tak wiem wiem bedzie placz ze osoba pada na strzala z granatu czy rakiety itd. ale wydaje mi sie ze perk moze byc dobre dla niektorych klas.

  • Zmieszany 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Anima19 napisał:

Perk na poczatku rundy sprawia ze osoba ma 1hp. (brak mozliwosci dokupienia hp w sklepie lub leczenia sie z innych klas)  

O co ci chodzi w tym perku ? Bo nie widzę sensu w tym opisie, jak i w samym perku, jak osoba posiadająca ma dostawać 1hp, to po prostu będzie kolejny perk z szybkim /drop, a jak ma dawać przeciwnikowi losowej osobie 1hp to też perk bez większego sensu jedynie po to, żeby zapychać, są już inne perki podobne, co zabijają od razu, a nie zostawiają komuś 1hp (Mefedron, Nalot powietrzny), w miarę często są zdobywane te perki więc nie potrzebny, taki z którego opis jest napisany na odwal, aby coś było.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mahesvaraa jakby może zrobić cos typu ze rzadki do zdobycia i ze po użyciu zmniejsza całej przeciwnej drużynie do 50hp? osoba używająca miałaby asyste za każdego fraga oczywiście i np 2 uzycia ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co z ta propozycja ? perk by dzialal jak na zasadzie diablo. totalna niewidka  i 1hp ;) bez mozliwosci leczenia sie ze sklepu czy postaci oraz apteczek medycznych itd.   niektorzy uwazali by perk za slaby ale niektorzy by go wykorzystali odpowiednio ;) i nie jest on OP bo zawsze slychac goscia ktory strzela albo widac jak leca strzaly i mozna latwo go zabic z rakiety czy granata nie mowiac o full auto przez sciane itd.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na tą chwilę mogę powiedzieć że nie ma sensu z takiego perku, do tego już do samego perka trzeba by dużo blokad wprowadzać żeby czymś się nie uleczył czasami, na tą chwilę zamknę temat, a za jakiś czas możesz napisać od nowa propozycje tylko lepiej opisując perk jak 
Nazwa Perka:
Opis:
w tym wzorze jak by był widziany po wpisaniu /p /perk, a pod spodem możesz dokładniejszy opis napisać żeby ludzie którzy wejdą zobaczyć wiedzieli o co chodzi tym razem i zostawili jakieś reakcje czy im by odpowiadał taki perk czy nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja propozycja nie została przyjęta.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności