Skocz do zawartości

ub. GramBezButów wtf ?


..:GramBezButow:..

Rekomendowane odpowiedzi

Nick : GramBezButów

Link do SSów : nie ma

Wycinek z konsoli :

 

 

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Cs-Classic.xaa.pl

[AMXBans] Powod: 'reklama'

[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_ID_LAN'

[AMXBans] Twoje IP: '89.228.231.2'

[AMXBans] =======================================

 

Oj... kolego chyba mi zazdrościsz, za co bana dostałem i jaka reklama do cholery ?

Chyba ci się coś pomyliło, po pierwsze daj no jakieś demko czy ss'y czy wycinek z konsoli gdzie jest napisane że wysyłam ip... żałosne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahahahaha... no nie wieze... gdzie ten bind ? : ** pokazcie mi go :) o to twoj haha dowód ? xd "prosze części wycinków jak dawali ci gg: *DEAD* Dobranoc Kochanie :* : tu wyslijcie IP 40671527 ] Blake : 1133952 *SPEC* No Wh Style$ || Kolorowy ? : 39208225!! *DEAD* DIABEL : 4126556 ich było jeszcze więcej_________________NaViGaTiOnGdzie tu reklama... najpierw mówisz jedno potem drugie, zastanów się ^.^ i nie wkrecaj ze mam jakikolwiek bind. Jak byl bind to bedzie i w konsoli ! czekam na niego. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Oppa Miodzia

Grambezbutow,

Ja się chyba powieszę, mam 22lata, a jeżeli masz 27, to prześlij zdjęcie z wakacji, bo coś mi się wierzyć nie chce, że masz 27lat...

I tak nie spamuj, moim zdaniem admina nie będziesz miał za ten spam, i UB tak samo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ty możesz ? powiedz co ty mozesz ? poprosilem o dowódd... Kim ty jestes ze ja mam ci swoje zdj. przesylac... Nie mowimy tu teraz o wieku tylko o dowodzie mojej reklamy :) Powiedz mi czy byl bym tak glupi zeby reklamowac serwer kiedy robie tyle poradnikow ? staram sie o jak najlepsza opienie na forum jak i na serwie ? i skladam podanie o admina co jest obciazone odpowiedzialnoscia ? Zastanowcie sie troche.. ty masz jeden glos przeciw ja mam 20...nie chodzi o znajomosc ze mnie lubia moze mi zazdroscisz... ja szanuje tych ludzi z serwera i wiem ze wypisza o mnie szczerze i ci udowodnie ze nie mam binda ani nie reklamowalem serwera... pozdrawiam i czekam za h@ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności