Skocz do zawartości

Podanie [Broma]


Broma

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:Broma
2. Imię:Wojciech
3. Wiek:17
4. Znajomość podstawowych komend admina i obsługa amxmodmenu [tak/nie]: TAK
5. Link do swojego GameTracker'a**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1183025
6. Parę słów o sobie **:Witam z tej strony Wojtek mowią na mnie Broma ,lubie gotowac interesuje się informatyką.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Gdy jestem na serwerze jest cziter nie ma komu wejść i go zbanować ,chcęrównież pilnować serwera 
8. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:Nie
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Dni robocze : 2-3h weekendy: 3-5h
10. Staż w Counter-Strike 1.6:6 lat
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak
12. Używałeś czitów? (można podać nazwy):opengl w celach sprawdzania adminów jak posiadałem swoje serwery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie jestem na nie , ponieważ posada admina zobowiązuje również do aktywności na forum a konto założyłeś 10 godzin temu …  Na serwerze tez nie ma szału w aktywności. Pograj z nami jeszcze , zaglądaj na forum i złóż podanie jeszcze raz .🙂 A i przydało by się zainwestować w steam .

  • Like 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie podzielę swoją wypowiedź na plusy i minusy:

+ Spory staż w grze 

+ Czas jaki spędzasz na serwerze jak najbardziej akceptowalny

+ Posiadanie admina na innym serwerze przed posada tutaj

- czas na forum 

- brak Steam (niestety to konieczność) obecnie możesz kupić grę za 7zł także niski wydatek

- mimo wszystko dzięki za szczerość ale fakt że korzystałeś z wspomagaczy to czuje nie chęć do takich osób.

Podsumowując na obecną chwilę jestem na nie, to nie znaczy że jesteś kompletnie wykluczony w przyszłości 😀 po prostu wróć z tym podaniem za jakiś czas. 

  • Like 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Preferowałbym konto ze steamem, na ten moment opis czasu gry z podania nie potwierdza się z rzeczywistym stanem na serwerze, ale najważniejsze - nigdy nie przyjąłbym admina który kaleczy polski język i ma problemy z nadmiarem klawiszy przy łapkach ^^ Syfiaste zachowanie zarchiwowane tutaj > https://classicffa.gameme.com/player_histories/chat/1183025

 

Odrzucam podanie

 

Edytowane przez Miłosz
  • Dziękuję 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności