Skocz do zawartości

[Perk] Śnieżka


Mahesvara

Śnieżka  

25 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zakazujemy rzucania ścieżki pod oszusta kiedy podmienia się z przeciwnikiem?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Mahesvara zmienił(a) tytuł na [Perk] Śnieżka

W obecnej sytuacji na serwerze i regulaminu serwera jestem na TAK. Sprawa wydaje się prosta, jeśli nie można teleportować w miny, to niby dlaczego można w śnieżkę, choć efekt jest taki sam?

  • Like 4
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie było by tak irytujące gdyby nie fakt że tepa sie gracza w śnieżkę  która jest już na jego głowie od tego nie da sie uciec nie było by problemu pewnie gdyby było to wykorzystane w momencie jak wyrzuca się śnieżkę i w momencie jak jeszcze nie opada użyje się tp 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śnieżka jest problemem ponieważ:

1. Nie można przed nią uciec.

2. Jest nieskończona ilość Śnieżek (3+ refill za fraga), więc można tepać w Śnieżke w nieskończoność (Rustic).

3. W miny nie można, więc to też powinno być zabronione (Dray).

4.* Bo jest Instakillem którego nie da się ominąć (z tego co słyszałem to nanopancerz itp. nie działają).

 

1. 

- Słyszał ktoś o Obrońcy/Tarczy Swat/Kucaniu ? 

To tak gdyby ktoś miał problem, że miny są złe bo ich nie widać - Obrońca/Tarcza Swat/ lub naucz się patrzeć pod nogi/skakać.

- Nie zawsze się trafia tą Śnieżką

  • Ktoś na full speedzie ucieknie (trudno jest rzucić aż tak dobrze).
  • Z tego co zauważyłem to Siena grający Oszustem rzucając Śnieżkę nie podchodzi do przodu (nie da się rzucić granatu/Śnieżki w cs idealnie w górę tylko lekko do przodu) i da się jej uniknąć idąc w tył - wydaję mi się, że nie jest to po prostu instynktowne aby ktoś tego spróbował.
  • Trudno jest trafić Śnieżką gdy nie robisz tego na spokojnie.

2. Zrobienie czegoś takiego co Rustic proponuję byłoby głupie z bardzo prostego powodu:

Nie-Oszuści - (prawie) nikt tego nie używa, a co dopiero gdyby były tylko 3 szanse na trafienie z tego (a to nie jest takie proste).

Oszuści - Oszust nie wie czy może tepnąć, często się zdarza, że rzucasz śnieżkę i chcesz użyć swojej klasy - nikogo nie ma, więc traci się użycie perku.

Moim zdaniem lepiej byłoby już usunąć ten perk niż go zmienić w taki sposób.

3.

- Nie wiem - jedyne co mi przychodzi do głowy to fakt, że frag przy Śnieżce leci na konto Oszusta który tepa (a z tego nie ma expa) - chociaż to można odeprzeć, że mina-claymore jest zabronione a działa tak samo.

Nie wiem z jakiego powodu ten punkt jest w regulaminie a to chyba powinno być podstawą by o tym dyskutować.

4.* 

- Logiczne jest, że perki typu (odbij instakill) powinny na Śnieżkę działać i to powinno być zmienione jeśli nie działają.

* Nie sprawdzałem tylko o tym słyszałem.

 

 

 

PS: Tak ogólnie to ankieta (nie dyskusja) jest bez sensu w momencie gdy większość na to narzeka (wynik wiadomy).

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zakazujemy rzucania ścieżki pod oszusta kiedy podmienia się z przeciwnikiem?

Tak - 73%
Nie - 26%

Dlatego też od tej chwili zakazuje się tepania pod  śnieżkę 
pkt. do regulaminu zostanie dodany w najbliższym czasie

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności