Skocz do zawartości

Buff Piroman


Frytek

Rekomendowane odpowiedzi

Mała propozycja odnośnie klasy "Piromna" a mianowicie chodzi mi o to aby dodać taką samą szanse na "Posiada 1/7 (1/6 od 75lvl) na podpalenie wroga" <-- aby dodać to również na molotova da się go zgasić przecież granatem dymnym więc kontra na to jakaś jest 

 

A drugą moją propozycją dla tej klasy jest dodanie szansy na podpalenie na wszystkich broniach (A mianowicie chodzi mi również o perki z bronią) ponieważ bez "Flagowej" broni jaką jest MP9 z szansą na podpalenie klasa robi się niezbyt grywalna i jest skazana na wywalenie wszystkich perków które mogą dać jej profit w postaci innej broni a plusują na niej perki które są jedyne związane z inteligencją 

  • Dziękuję 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje klasa jest grywalna , ale mały buff na okres testowy raczej jej nie zaszkodzi. Klasa bazuje na tym że podpala i faktycznie nie ma ona żadnej umiejętności aktywnej więc nie widzę powodu okrajanie jej z możliwości grania inną bronią w momencie kiedy każda inna klasa może mieć tajemnice rudzielca która na dobrą sprawę robi więcej niż to podpalenie.

Co do broni jestem za , molotov mimo że może być ugaszony działa tak że jeden kontakt to na dobrą sprawę praktycznie pewne podpalenie więc tu bym się wstrzymał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności