Skocz do zawartości

Prośba o UB


Bartek171010

Rekomendowane odpowiedzi

Link do demka: http://414339.node44.pukawka.pl/dem-de_inferno2-1642006581-1642008190.zip

4:50-5:10 B+
6:15-6:25 B+
11:43-11:51 B+
12:00-12:10 B+
13:10-13:55 B+
14:26-14:45 B+
14:50-14:54 B+

A więc do 5 minuty nie pokazywałeś nic szczególnego, od 5 minuty zacząłeś myśleć? Ustawiasz się w kątach i sadzisz magiczne głowy, które były dla mnie podejrzane zastanawia mnie również dlaczego w niektórych momentach aż tak cię wykręca? Machasz myszką w lewo, po czym automatycznie prostuje ci celownik? (Pierwszy raz coś takiego widzę, oglądałem sporo demek, ale czegoś takiego nie widziałem).
4:59-5:00, co to jest?
Szczerzę, powiedziawszy przeciągnąłbym cię trochę dłużej, żeby mieć więcej twoich akcji, aczkolwiek jeden z adminów również widział, że coś jest nie tak więc napisał, żeby dać ci bana @Michał Ballackmoże ty masz coś do dodania?
@DonSalerii Wypisałem czasy resztę zostawiam tobie do oceny.

Ps. Powód bana został już zmieniony ;) (Mój błąd).

@Bartek171010 Rozumiem, że przed każdą akcją cię obracało przez lagi? Po to tworzysz temat, żeby osoba która się na tym zna to sprawdziła, więc czekaj cierpliwie i się nie produkuj my jako admini mamy prawo cie zbanować i sprawdzić to tyle.

 

Edytowane przez Rustic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mapie de_inferno2, widać było, że zbanowany nacelowuje w kilku przypadkach na rogach ścian przed wychyleniem idealnie na głowę, w dodatku to co napisał @Rustic  machasz celownikiem lewo prawo ze nie widać świata i w pewnym momencie, po jednym strzale od razu wchodzi HS.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahha, jesteście zabawni, w takim razie może oddajcie demo komuś kto jest w stanie je rozpatrzyć dlatego, że nie grał ze mną i nie dostał baniek które bolały :*

Tak czy inaczej, jestem za tym żebyście obejrzeli to raz jeszcze, ewentualnie oddali komuś innemu kto potrafi grać w cs'ka. Jak dla mnie ban śmieszny, grałem już dłużej na serwerku i zaczeło mi sie podobać, chętnie obejrzałbym demko ale z tym linkiem nie da sie nic zrobić, popraw tak aby każdy mógł zobaczyć i ocenić. Pozdrawiam 

 

16 godzin temu, Michał Ballack napisał:

Na mapie de_inferno2, widać było, że zbanowany nacelowuje w kilku przypadkach na rogach ścian przed wychyleniem idealnie na głowę, w dodatku to co napisał @Rustic  machasz celownikiem lewo prawo ze nie widać świata i w pewnym momencie, po jednym strzale od razu wchodzi HS.

 

16 godzin temu, Rustic napisał:

Link do demka: http://414339.node44.pukawka.pl/dem-de_inferno2-1642006581-1642008190.zip

4:50-5:10 B+
6:15-6:25 B+
11:43-11:51 B+
12:00-12:10 B+
13:10-13:55 B+
14:26-14:45 B+
14:50-14:54 B+

A więc do 5 minuty nie pokazywałeś nic szczególnego, od 5 minuty zacząłeś myśleć? Ustawiasz się w kątach i sadzisz magiczne głowy, które były dla mnie podejrzane zastanawia mnie również dlaczego w niektórych momentach aż tak cię wykręca? Machasz myszką w lewo, po czym automatycznie prostuje ci celownik? (Pierwszy raz coś takiego widzę, oglądałem sporo demek, ale czegoś takiego nie widziałem).
4:59-5:00, co to jest?
Szczerzę, powiedziawszy przeciągnąłbym cię trochę dłużej, żeby mieć więcej twoich akcji, aczkolwiek jeden z adminów również widział, że coś jest nie tak więc napisał, żeby dać ci bana @Michał Ballackmoże ty masz coś do dodania?
@DonSalerii Wypisałem czasy resztę zostawiam tobie do oceny.

Ps. Powód bana został już zmieniony ;) (Mój błąd).

 

Udało mi się obejrzeć demo, 5 minuta akcja kiedy zacina ekran i jest przeskok, najzwyczajniejszy lag (prawdopodobnie spowodowany słabym procesorem, a pracą komputera na dwa monitory). Te hs'y chodzi Ci o wychylanie na bananie wcelowanym? Myślałem że wychylanie wcelowanym to coś normalnego na wyższym poziomie gry. Tak jak mówiłem, dajcie to komuś kto umie grać i obiektywnie na to spojrzy, ja powiem tylko tyle, ze jestem czysty i nalegam na ub, gra mi sie swietnie na serwerze, a to demo to niewystarczajace dowody. Pozdrawiam

@Rustic @Michał Ballack

 

16 godzin temu, Rustic napisał:

Link do demka: http://414339.node44.pukawka.pl/dem-de_inferno2-1642006581-1642008190.zip

4:50-5:10 B+
6:15-6:25 B+
11:43-11:51 B+
12:00-12:10 B+
13:10-13:55 B+
14:26-14:45 B+
14:50-14:54 B+

A więc do 5 minuty nie pokazywałeś nic szczególnego, od 5 minuty zacząłeś myśleć? Ustawiasz się w kątach i sadzisz magiczne głowy, które były dla mnie podejrzane zastanawia mnie również dlaczego w niektórych momentach aż tak cię wykręca? Machasz myszką w lewo, po czym automatycznie prostuje ci celownik? (Pierwszy raz coś takiego widzę, oglądałem sporo demek, ale czegoś takiego nie widziałem).
4:59-5:00, co to jest?
Szczerzę, powiedziawszy przeciągnąłbym cię trochę dłużej, żeby mieć więcej twoich akcji, aczkolwiek jeden z adminów również widział, że coś jest nie tak więc napisał, żeby dać ci bana @Michał Ballackmoże ty masz coś do dodania?
@DonSalerii Wypisałem czasy resztę zostawiam tobie do oceny.

Ps. Powód bana został już zmieniony ;) (Mój błąd).

@Bartek171010 Rozumiem, że przed każdą akcją cię obracało przez lagi? Po to tworzysz temat, żeby osoba która się na tym zna to sprawdziła, więc czekaj cierpliwie i się nie produkuj my jako admini mamy prawo cie zbanować i sprawdzić to tyle.

 

Na całą mape dwa razy mnie zlagowało kid @Rustic

 

15 godzin temu, Mahesvara. napisał:

Temat do Zamknięcia 
Ziomek wchodził na 2 koncie więc dostał perma za Aktywny Ban 
 

I to jest powód dla którego można zamknąc temat? Bo stac mnie na dwa konta i chciałem dalej grac przez niesłusznego bana? 

  • Haha 3
  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bartek171010 napisał:

I to jest powód dla którego można zamknąc temat? Bo stac mnie na dwa konta i chciałem dalej grac przez niesłusznego bana?

Oczywiście że tak.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności